1

Już wiem od kogo Mou się uczył opowiadać bzdury.

0

Kolego zrób jeszcze staty zawodników z największą liczbą czerwonych kartek w historii futbolu, jestem ciekaw czy Ramos się załapie :d

0

Dobry pomysł właśnie wysłałem, teraz trzeba czekać, a tak ogólnie to również to jest jego 6 czy 7 konto tutaj, są dowody tamte konta również pisały w taki sam sposób jak on i również wyzywały na priv.

1

Mam pytanie do kogo można wysłać prośbę o bana dla tego użytkownika http://static.fcbarca.com/user/flint odpowiada bez przerwy na moje komentarze i wyzywał mnie na priv, dlatego go zablokowałem, pisze do
n00stressa, ale nie odpowiada i do tego w każdym komentarzu wywołuje napinkę, naciskam przycisk "Zgłoś" i ten przycisk nic nie daje, wystarczy poczytać posty tego użytkownika to sama prowokacja.

0

Torres odwalał gorsze rzeczy w Chelsea niż Benteke, a i tak trenerzy mieli do niego dużo cierpliwości.

0

Niby Benteke się skompromitował, ale wydaję mi się że go stres zjadł.

0

Skoro Mourinho jest wypalony, to Van Gaal już kompletnie, United popełniło błąd w sprawdzaniu Holendra. Ten trener nadaję się by potrenować Reprezentacje, a na pewno nie wyciąganie klubów z dna. Powinien dalej trenować Reprezentacje Holandii która jest w kryzysie po jego odejściu.

0

A ty za multikonto.

2

ONE jest lepszy zresztą jak kolega pisał wyżej ja zachwalam konsolę którą mam, ale grałem też u kolegi na PS4, ale i tak uważam że Xbox jest lepszy.

0

Benitez już ma przysłowiowy nóż na gardle, zwycięstwo z Sociedad go nie uratuje, jak zaliczy wtopę z Valencią czego jestem prawie pewny.

0

Musi być nawet w święta ta głupia polityka?

2

Ciemna strona mocy, jestem miłośnikiem Star Warsów uwielbiałem zawsze Vadera.

2

Nie wpieram ci swojego zdania, twoje zdanie szanuję, tylko uzasadniam dlaczego Don jest wyjątkowy, teraz się rzadko udziela, ale jego komentarze mógłbym czytać godzinami.

2

Przecież kopiuj wklej to nie sztuka, dużo bardziej charakterystyczny jest Don jedyny w swoim rodzaju, a taki jak ViscaBarca było wielu.

0

Corleone jest unikalny nie ma drugiego takiego na tej stronie jak on, czasami go nie rozumiem bo posługuje się dziwną gwarą, sam siebie nominowałeś? Serio?

2

Maldini grał na środku obrony.

1

Teraz Alba i Alaba są najlepsi, pomyślałbym jeszcze o Marcelo jeśli chodzi o LO, uważam że Brazylijczyk ma to coś czego Alba i Alaba nie mają czyli przerzuty na bardzo wysokim poziomie, Alaba jest testowany na ŚP przez Guardiole, a Alba trochę za mało gra w ataku i jest trochę sztywny, każdy z nich ma jakieś wady i zalety. Alves to najlepszy Prawy obrońca na świecie, chyba Carvajal może być z nim porównywalny, ale skoro ma kontuzję to nie ma lepszego PO niż Alves.

16

Turana to bym w życiu nie poznał, myślałem że on się urodził z tą brodą :)

4

To też przez ten bardzo słaby sezon 2012 2013 co nawet Sanchez do pustej nie potrafił strzelić, ale mimo że Suarez to typowa 9 to rzeczywiście miażdży Sancheza pod każdym względem.

10

Najlepszy bramkarz na świecie

9

Mam nadzieję że przyszły rok będzie jeszcze lepszy, życzę wam panowie i panie 6 pucharów w 2016 roku.

1

Destro nie zwracaj na niego uwagi, to jest jeszcze dzieciak, może kiedyś się nauczy mądrze pisać, ale świadcząc o jego poziomu inteligencji prędko to nie nastąpi.

2

Wenger serio? Realowi potrzeba młodszego trenera, a Francuz do końca swojej kariery trenerskiej będzie pracował jako trener Arsenalu. Taka jest prawda że Realowi jest potrzebny trener który będzie miał pełną władzę w klubie czyli sprowadzą kogo on chce czy będzie wystawiał zawodników w formie, z trenerów wymienionych przez Asa taką władzę może mieć Mourinho i Guardiola, ale ten drugi nigdy do Realu nie przyjdzie.

4

Polska jest lepsza na tą chwile od Włochów, Włosi to już nie to samo.

2

http://www.meczyki.pl/obrazki,36057 Ciekawostki o Ikerze.

2

Jeśli rzeczywiście tak powiedział to go chyba dalej dupsko piecze po tych 5 pucharach i po 0-4 na Bernabeu.

7

Życzę wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

0

Pisać to ja mogę nauczyć ciebie prowokatorze.

0

Ale to Mourinho podzielił szatnię Realu na swoich zwolenników i wrogów, to on mówił o "trzech zgniłych jabłkach" które muszą odejść żeby wrócił do Realu, zniszczył w klubie atmosferę której Ancelotti nie mógł naprawić i Benitezowi raczej również się to nie uda.

0

Mou zrobił z Realu maszynę, a Ancelotti tą maszynę odpalił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?