0

Tylko że Lucho nie zaliczył takiej klęski w klasyku jak Benitez, przegrać z tak grającym w tamtym czasie Realem 3-1 to nie wstyd, a dostać baty 0-4 i to u siebie to już trochę wstyd, zobacz sobie jak kwestionują wiecznie pracę Beniteza piłkarze Realu. Dlaczego uważasz że Enrique był bliżej odejścia niż Benitez teraz? Przedstaw jakieś argumenty poza tą rzekomą sprzeczką z Messim.

0

Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie obstawiał że rozwalimy Valencię i to 0-5.

0

Nawet nie ma co porównywać sytuacji Lucho z zeszłego roku z tą jaką ma obecnie Benitez, Rafa ma nóż na gardle i jestem pewien że jeśli przegra z Valencią to go tym razem wywalą.

1

Po co wypominasz wiek? Sam masz pewnie maksymalnie 13 lat, a w internecie strugasz dorosłego.

2

Kto mówił że Leo grał słabo ten nie zna się na piłce i tyle.

0

Takie remisy ciężkie do przyjęcia, my po prostu kolejny raz przegrywamy wygrane mecze, tak samo było z Valencią którą powinniśmy dobić na 0-2, ale tego nie zrobiliśmy, czy Deportivo które powinniśmy dalej cisnąć i szukać 3, 4 czy 5 bramki, takie remisy są dla nas jak porażki, do tego również powinniśmy bardziej cisnąć ten Espanyol co myśleliśmy że oni oddadzą nam punkty jak Realowi? To byliśmy w błędzie.

1

Nie będę się czepiał Suareza choć ten spartaczył nam 3 pkt, jak można było nie trafić do pustej bramki? Ale ten Gonzalez Gonzalez to porażka, nawet komentator powiedział że ten sędzia jest beznadziejny.

20

BBC serio? Jest ktoś kto może powiedzieć że to Trio jest lepsze od MSN? Choć co może powiedzieć wychowanek Realu Madryt wypożyczony do Espanyolu? Przecież Real by z nim kontrakt rozwiązał i wywaliłby gdyby wyraził swoją prawdziwą opinie.

2

Co z tego że James słuchał głośno muzyki, od tego są lusterka by patrzeć czy ktoś za tobą nie jedzie. Na pewno Policja jechała na sygnale to tym bardziej trzeba się zatrzymać.

1

Nie.

1

Raczej Aleix będzie dostawał więcej minut niż Montoya czy Douglas.

0

No to dziennikarze tamtych 4 gazet zabalowali.

0

Gdzie jest poranny przegląd prasy? Wydaję mi się że redakcja znowu zabalowała :)

0

Co tu dużo mówić, to jest najlepsza dziewiątka obok Eto jaką Barcelona miała.

1

Szczególnie że niema bardziej utytułowanego PO na świecie, a Lahm to od dawna jest cieniem samego siebie.

3

Pobiliśmy tak czy siak nawet bez tego gola jest 179 goli, więc rekord i tak pobity.

0

Może liczyli same bramki w klubie, a nie policzyli w Rep za rok 2012.

0

Nie wiem jakim cudem Messi tego dokonał skoro mi się wydaję że 57 goli Ronaldo w roku kalendarzowym to dużo, przecież tych 91 goli w roku kalendarzowym długo nikt nie pobije.

0

Nie wiem jak Messiego w sezonie 2011 2012 można było porównywać do pomocników jak Xavi czy Fabregas, przecież Messi był snajperem w tamtym sezonie, bardziej bym porównywał do Alexisa i Pedro.

0

Co do Messiego było by to bardziej możliwe ponieważ nie jest aż tak przypakowany, takiemu Hulkowi i Ronaldo gry do 40 nie wróże, te bicepsy nie wytrzymają i będą mieli cały czas kontuzję.

0

Ronaldo za 5 lub 4, Messi za 7.

0

Ter Stegen z Bayernem przegrany 3-2 wyciągał co się dało. Bravo z Realem wygrany 0-4 Bravo skakał po całej bramce jak kocur. Messi z Bayernem 3-0. Suarez z PSG 1-3, z Realem Madryt 2-1 i 0-4. Neymar z Rayo 5-2. Iniesta z PSG 2-0. Rakitic Finał LM 1-3 z Juventusem.

6

Komentarz usunięty

7

Szampańskiej zabawy i szczęśliwego nowego roku życzy Daniel32778.

0

Wspomnę jeszcze że Sociedad należały się 2 rzuty karne.

5

Co do wczorajszej drukarni na Bernabeu to, to rzeczywiście był spory skandal, 1 niesłuszny karny kompletnie i 2 bardzo kontrowersyjny. Choć pewnie gdyby CR spudłował drugiego można by było spodziewać się trzeciego.

0

Operacje plastyczne robią swoje.

3

Hehehe wzajemnie Wiśnia, wzajemnie.

0

Barcelona z typową 9 jest jeszcze lepsza, Suarez daje więcej niż Villa czy Sanchez.

0

Nasz plan to obronić tryplet, ale spokojnie panie i panowie, wszystko wolnymi kroczkami krok po kroku i dojdziemy do celu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?