0

Zresztą Pique to Pique on ma zawsze z wszystkiego bekę wszystkim robi kawały on już taki jest i się nie zmieni, a Arbeloa, a tym bardziej Granero czy Ramos nie powinni się wypowiadać na temat szacunku, Ramos tej pamiętnej nocy w 2010 roku pokazał co to jest szacunek uderzając Puyola czy odpychając Xaviego, a przecież jakieś parę miesięcy przed tym incydentem świętował z nimi wygranie MŚ, Granero nie powinien się odzywać mówiąc "Szanuj lepszych od siebie", bo porównując go do Pique to on g***o osiągnął w zawodowej piłce. Arbeloa też już pokazał na co go stać stąpając na nogę Villi w Finale Pucharu Króla, takich rzeczy się po prostu nie zapomina. Ci panowie nie powinni się wywyższać uważając się za lepszych, ponieważ Pique w piłce więcej wygrał niż oni i był ważną częścią sukcesów Rep Hiszpanii.

0

Tak na 6/10, na pewno bardziej wiarygodne niż MD czy Marca.

1

Dlaczego to Roberto ma zmieniać Rakitica? Myślę że Sergi jest w lepszej formie niż Rakitic, przynajmniej nie gra 9 piłek do tyłu na 10, tak jak to robi Chorwat który jest statystą, Ivan grał dosyć dobrze na KMŚ, ale myślę że i tak Roberto jest w wyższej formie niż Chorwat.

0

Zarząd i tak popełnił błąd w sprowadzaniu go, ktoś kto ma już tyle lat niema szans się załapać do 1 drużyny, ale dobrze że go szybko wyrzucili.

0

Zarząd naprawił szybko swój błąd, chyba go chcieli mieć tylko dlatego że ma takie same nazwisko jak Pep, jak w wieku 24 lat miał grać w u nas w drużynach rezerw to widać że po prostu był słaby. Nie dość ze jest słaby to jeszcze pluje na Herb Barcelony, co z tego że rzucił takie obelgi 2 lata temu w tym klubie jest już spalony.

5

Messiemu życzę drugie tyle.

1

"Oficjalnie: Klub będzie odwoływać się dalej." Real dalej będzie się odwoływał, moim zdanie tutaj dalsze próby odwoływania się nic nie dadzą, wystawili zawodnika który nie miał prawa zagrać i muszą ponieść karę.

1

Krew mnie zaleję jeśli zlekceważą Betis i przy 2-0 spoczną na laurach.

4

Dzięki przesłałem to zdj El Jarkowi żeby się tak nie napinał bo mu gumka pęknie w majtkach :D

2

Obyśmy nie zawalili sprawy z Betisem tak jak z Deportivo, powinniśmy przy wyniku 2-0 szukać kolejnych goli i władować im Manitę, liczę że tak będzie właśnie z Betisem.

3

Marca się po raz kolejny kompromituję, poświęca duży kawałek swojej okładki transferowi który jest niemożliwy do zrealizowania, wchodzi trenerowi do tyłka, pisząc kogo ma wystawiać.

9

Lepsze PiS niż PO.

9

Bardzo mnie zaskoczyło że Enrique nie został wyróżniony, tylko jakiś Wilmots.

6

Barto Ameryki nie odkrył :d

7

Organizm Messiego jest przystosowany do każdych podróży, mój by nie wytrzymał bez Aviomarinu ponieważ cierpię na chorobę lokomocyjną.

1

I tak Barca ma 88 trofeów oficjalnych, a Real 82. Nie licząc tych Pucharów Gampera czy innych takich.

0

Perez myśli że pieniądze są najważniejsze, uważa że wszyscy chcą grać w Realu Madrycie w tym "najlepszym klubie na świecie". Nie dość że miażdżymy ich w ostatnich latach w trofeach zdobytych to zrobiliśmy lepsze transfery niż oni. Widać że zrozumiał że Bale to nie ta półka co Neymar i teraz nam bezczelnie próbuje go podkupić lub podbić cenę żebyśmy Neymarowi dali jeszcze większą podwyżkę.

0

Real chce jeszcze wzmocnić kadrę? Ciekawe kogo chcą kupić, mają przynajmniej 2 piłkarzy na 1 pozycję, Marcelo na razie jest jedynym LO, ale wróci Contrao z wypożyczenia i będą mieli już 2, o ile Portugalczyk nie spędzi całego następnego sezonu w szpitalu. Pozycja ŚPD jest obsadzona mają już Casemiro który wrócił z Porto, rok temu mógłbym się zgodzić bo nie mieli typowego ŚPD, z Modrica i Kroosa jest taki DM jak z koziej dupy trąba, a oni chcą wciskać Hazarda jak mają Jamesa, Isco, Kovacica i BBC, Perez sprowadzaniem kolejnych gwiazdek wbija sobie gwoździe do trumny. Nakupuje, a potem trener tym nie zapanuję bo gwiazdki nie będą się chciały słuchać.

0

Widać że Eminem to taki Messi Rapu.

3

Hahahahahahaha, to mnie ubawiłeś na dobranoc.

2

Nic nie przebiję tego.

0

Dobra? A co próbowałeś? :D

5

Żeby tylko któryś z Polskich raperów był chociaż w 30 % tak dobry jak Eminem, to by było bardzo dobrze.

7

Jest albo po mocarzu albo ma ból dupy.

2

Wydaję mi się ten z numerem 3 co posłał takie długie podanie do przodu, będzie w przyszłości kimś :)

0

Ej wiecie że tą stronę odwiedzają dzieci? A wam tylko dupa i cycki w głowie :D

2

W sumie ja tam lubię strzały z za pola karnego i kontrataki, ale takimi akcjami też nie pogardzę :)

0

Tylko zobacz że City 5 lat temu było Angielskim średniakiem, a po przyjściu szejków mierzą w Mistrzostwo.

1

Niedobrze sami piłkarze z podstawowego składu poza Bartrą i Vidalem grają w tej Reprezentacji Katalonii, a nie daj Boże któryś kontuzji dostanie.

0

Dzięki gościu, widać że Ramos czerwona kartka od rekordu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?