Zresztą Pique to Pique on ma zawsze z wszystkiego bekę wszystkim robi kawały on już taki jest i się nie zmieni, a Arbeloa, a tym bardziej Granero czy Ramos nie powinni się wypowiadać na temat szacunku, Ramos tej pamiętnej nocy w 2010 roku pokazał co to jest szacunek uderzając Puyola czy odpychając Xaviego, a przecież jakieś parę miesięcy przed tym incydentem świętował z nimi wygranie MŚ, Granero nie powinien się odzywać mówiąc "Szanuj lepszych od siebie", bo porównując go do Pique to on g***o osiągnął w zawodowej piłce. Arbeloa też już pokazał na co go stać stąpając na nogę Villi w Finale Pucharu Króla, takich rzeczy się po prostu nie zapomina. Ci panowie nie powinni się wywyższać uważając się za lepszych, ponieważ Pique w piłce więcej wygrał niż oni i był ważną częścią sukcesów Rep Hiszpanii.
Dlaczego to Roberto ma zmieniać Rakitica? Myślę że Sergi jest w lepszej formie niż Rakitic, przynajmniej nie gra 9 piłek do tyłu na 10, tak jak to robi Chorwat który jest statystą, Ivan grał dosyć dobrze na KMŚ, ale myślę że i tak Roberto jest w wyższej formie niż Chorwat.
Zarząd naprawił szybko swój błąd, chyba go chcieli mieć tylko dlatego że ma takie same nazwisko jak Pep, jak w wieku 24 lat miał grać w u nas w drużynach rezerw to widać że po prostu był słaby. Nie dość ze jest słaby to jeszcze pluje na Herb Barcelony, co z tego że rzucił takie obelgi 2 lata temu w tym klubie jest już spalony.
"Oficjalnie: Klub będzie odwoływać się dalej." Real dalej będzie się odwoływał, moim zdanie tutaj dalsze próby odwoływania się nic nie dadzą, wystawili zawodnika który nie miał prawa zagrać i muszą ponieść karę.
Obyśmy nie zawalili sprawy z Betisem tak jak z Deportivo, powinniśmy przy wyniku 2-0 szukać kolejnych goli i władować im Manitę, liczę że tak będzie właśnie z Betisem.
Marca się po raz kolejny kompromituję, poświęca duży kawałek swojej okładki transferowi który jest niemożliwy do zrealizowania, wchodzi trenerowi do tyłka, pisząc kogo ma wystawiać.
Perez myśli że pieniądze są najważniejsze, uważa że wszyscy chcą grać w Realu Madrycie w tym "najlepszym klubie na świecie". Nie dość że miażdżymy ich w ostatnich latach w trofeach zdobytych to zrobiliśmy lepsze transfery niż oni. Widać że zrozumiał że Bale to nie ta półka co Neymar i teraz nam bezczelnie próbuje go podkupić lub podbić cenę żebyśmy Neymarowi dali jeszcze większą podwyżkę.
Real chce jeszcze wzmocnić kadrę? Ciekawe kogo chcą kupić, mają przynajmniej 2 piłkarzy na 1 pozycję, Marcelo na razie jest jedynym LO, ale wróci Contrao z wypożyczenia i będą mieli już 2, o ile Portugalczyk nie spędzi całego następnego sezonu w szpitalu. Pozycja ŚPD jest obsadzona mają już Casemiro który wrócił z Porto, rok temu mógłbym się zgodzić bo nie mieli typowego ŚPD, z Modrica i Kroosa jest taki DM jak z koziej dupy trąba, a oni chcą wciskać Hazarda jak mają Jamesa, Isco, Kovacica i BBC, Perez sprowadzaniem kolejnych gwiazdek wbija sobie gwoździe do trumny. Nakupuje, a potem trener tym nie zapanuję bo gwiazdki nie będą się chciały słuchać.
0
Zresztą Pique to Pique on ma zawsze z wszystkiego bekę wszystkim robi kawały on już taki jest i się nie zmieni, a Arbeloa, a tym bardziej Granero czy Ramos nie powinni się wypowiadać na temat szacunku, Ramos tej pamiętnej nocy w 2010 roku pokazał co to jest szacunek uderzając Puyola czy odpychając Xaviego, a przecież jakieś parę miesięcy przed tym incydentem świętował z nimi wygranie MŚ, Granero nie powinien się odzywać mówiąc "Szanuj lepszych od siebie", bo porównując go do Pique to on g***o osiągnął w zawodowej piłce. Arbeloa też już pokazał na co go stać stąpając na nogę Villi w Finale Pucharu Króla, takich rzeczy się po prostu nie zapomina. Ci panowie nie powinni się wywyższać uważając się za lepszych, ponieważ Pique w piłce więcej wygrał niż oni i był ważną częścią sukcesów Rep Hiszpanii.
0
Tak na 6/10, na pewno bardziej wiarygodne niż MD czy Marca.
1
Dlaczego to Roberto ma zmieniać Rakitica? Myślę że Sergi jest w lepszej formie niż Rakitic, przynajmniej nie gra 9 piłek do tyłu na 10, tak jak to robi Chorwat który jest statystą, Ivan grał dosyć dobrze na KMŚ, ale myślę że i tak Roberto jest w wyższej formie niż Chorwat.
0
Zarząd i tak popełnił błąd w sprowadzaniu go, ktoś kto ma już tyle lat niema szans się załapać do 1 drużyny, ale dobrze że go szybko wyrzucili.
0
Zarząd naprawił szybko swój błąd, chyba go chcieli mieć tylko dlatego że ma takie same nazwisko jak Pep, jak w wieku 24 lat miał grać w u nas w drużynach rezerw to widać że po prostu był słaby. Nie dość ze jest słaby to jeszcze pluje na Herb Barcelony, co z tego że rzucił takie obelgi 2 lata temu w tym klubie jest już spalony.
5
Messiemu życzę drugie tyle.
1
"Oficjalnie: Klub będzie odwoływać się dalej." Real dalej będzie się odwoływał, moim zdanie tutaj dalsze próby odwoływania się nic nie dadzą, wystawili zawodnika który nie miał prawa zagrać i muszą ponieść karę.
1
Krew mnie zaleję jeśli zlekceważą Betis i przy 2-0 spoczną na laurach.
4
Dzięki przesłałem to zdj El Jarkowi żeby się tak nie napinał bo mu gumka pęknie w majtkach :D
2
Obyśmy nie zawalili sprawy z Betisem tak jak z Deportivo, powinniśmy przy wyniku 2-0 szukać kolejnych goli i władować im Manitę, liczę że tak będzie właśnie z Betisem.
3
Marca się po raz kolejny kompromituję, poświęca duży kawałek swojej okładki transferowi który jest niemożliwy do zrealizowania, wchodzi trenerowi do tyłka, pisząc kogo ma wystawiać.
9
Lepsze PiS niż PO.
9
Bardzo mnie zaskoczyło że Enrique nie został wyróżniony, tylko jakiś Wilmots.
6
Barto Ameryki nie odkrył :d
7
Organizm Messiego jest przystosowany do każdych podróży, mój by nie wytrzymał bez Aviomarinu ponieważ cierpię na chorobę lokomocyjną.
1
I tak Barca ma 88 trofeów oficjalnych, a Real 82. Nie licząc tych Pucharów Gampera czy innych takich.
0
Perez myśli że pieniądze są najważniejsze, uważa że wszyscy chcą grać w Realu Madrycie w tym "najlepszym klubie na świecie". Nie dość że miażdżymy ich w ostatnich latach w trofeach zdobytych to zrobiliśmy lepsze transfery niż oni. Widać że zrozumiał że Bale to nie ta półka co Neymar i teraz nam bezczelnie próbuje go podkupić lub podbić cenę żebyśmy Neymarowi dali jeszcze większą podwyżkę.
0
Real chce jeszcze wzmocnić kadrę? Ciekawe kogo chcą kupić, mają przynajmniej 2 piłkarzy na 1 pozycję, Marcelo na razie jest jedynym LO, ale wróci Contrao z wypożyczenia i będą mieli już 2, o ile Portugalczyk nie spędzi całego następnego sezonu w szpitalu. Pozycja ŚPD jest obsadzona mają już Casemiro który wrócił z Porto, rok temu mógłbym się zgodzić bo nie mieli typowego ŚPD, z Modrica i Kroosa jest taki DM jak z koziej dupy trąba, a oni chcą wciskać Hazarda jak mają Jamesa, Isco, Kovacica i BBC, Perez sprowadzaniem kolejnych gwiazdek wbija sobie gwoździe do trumny. Nakupuje, a potem trener tym nie zapanuję bo gwiazdki nie będą się chciały słuchać.
0
Widać że Eminem to taki Messi Rapu.
3
Hahahahahahaha, to mnie ubawiłeś na dobranoc.
2
0
Dobra? A co próbowałeś? :D
5
Żeby tylko któryś z Polskich raperów był chociaż w 30 % tak dobry jak Eminem, to by było bardzo dobrze.
7
Jest albo po mocarzu albo ma ból dupy.
2
Wydaję mi się ten z numerem 3 co posłał takie długie podanie do przodu, będzie w przyszłości kimś :)
0
Ej wiecie że tą stronę odwiedzają dzieci? A wam tylko dupa i cycki w głowie :D
2
W sumie ja tam lubię strzały z za pola karnego i kontrataki, ale takimi akcjami też nie pogardzę :)
0
Tylko zobacz że City 5 lat temu było Angielskim średniakiem, a po przyjściu szejków mierzą w Mistrzostwo.
1
Niedobrze sami piłkarze z podstawowego składu poza Bartrą i Vidalem grają w tej Reprezentacji Katalonii, a nie daj Boże któryś kontuzji dostanie.
0
Dzięki gościu, widać że Ramos czerwona kartka od rekordu :D