2

Maradona to dziwny przypadek upośledzenia umysłowego, raz chwali Messiego, a raz go krytykuję.

0

Barca dzisiaj może zagrać formacją 4 4 2 z Busquetsem, Rakiticem, Ardą i Iniestą w środku lub tradycyjnie 4 3 3 z Munirem, któraś z tych opcji na pewno będzie.

2

Od nowego sezonu będzie dodatkowy kanał, więc Eleven jakoś to wszystko podzieli.

0

Trudno żeby Mathieu grał gorzej od Alby który jest w tak słabej formie.

0

Aubameyang to taka bardziej bramkostrzelna wersja Salaha i nic więcej.

0

Jezus Maria, prawie Vidal doprowadził do prowadzenia.

0

Zazdroszczę trochę Bayernowi tego że stawiają na młodych zawodników np Kimmich. Przyznam że tęsknie trochę za stawianiem na młodych wychowanków, pamiętam kiedyś jak Thiago i Tello grali kiedyś w GD i to w podstawowym składzie.

3

Na Hummelsa się dzisiaj fajnie patrzy, mimo że jest bardzo wolnym zawodnikiem, to ma świetny odbiór.

1

W sumie to o co ma walczyć Real? Mistrzostwo było już niemożliwe po zremisowanym spotkaniu z Malagą, z Atletico to się potwierdziło, pozostała walka o LM, ale w lidze przy okazji mogą naliczyć bramek Ronaldo grając na niego.

1

To jest jego styl gry i już go nie zmieni.

3

No, a co miał zrobić? Nie wiem dlaczego ten śmieszny Hajto krytykuję Robbena, on liczy że Robben będzie Lewandowskiemu ciągle wystawiał patelnie i harował na jego konto? Niech Lewy sam się postara.

0

Ależ Costa miał setę.

3

Tak jak my ostatnio.

7

I po co tak płaczecie o jakieś Pichichi czy Złotego buta? Suarez sam jest sobie winien w ostatnich meczach był nieskuteczny to logiczne że go ktoś dogonił, sam chciałem żeby Suarez zdobył Złotego buta, ale trofea drużynowe są dużo ważniejsze.

12

Jak czytam komentarze niektórych ludzi tutaj to aż mi się robi nie dobrze, Messi też dokładał nogę z Rayo i jakoś nic nie pisaliście, a Ronaldo strzelił 2 piękne bramki i jeden raz dołożył nogę i już go krytykujecie.

1

Pepe i Ramos są w formie widzę :D

5

Trzeba przyznać że Ronaldo dzisiaj strzelił 2 ładne gole.

0

To powinno być już od dawna, a nie dopiero od sezonu 2017/18.

8

Ramos najlepiej powiedział.

0

Racja Ramos praktycznie zawsze jest wszędzie wpychany na siłe, ale tutaj zasłużył ponieważ wygrał z Hiszpanią 2 ME, ale dziwi mnie brak Pique

0

Bardziej od Alby zasłużył Pique który był najlepszym ŚO na ME w 2012 i gra dłużej od Jordiego w Reprezentacji.

0

Jak ma odejść za więcej? Jak gra raz na 8 spotkań lub jeszcze mniej.

23

Myślę że po tym sezonie pożegnamy Adriano i kupimy jakiegoś rywala do składu dla Alby, bo chyba Mathieu nie będzie zmiennikiem Alby na LO, tylko dalej będzie grać jako ŚO.

0

Barcelona już ten rekord pobiła, ale nie jestem na 100% pewien.

0

Rozmawiasz z nim przez twittera? Można powiedzieć że ma takie same poglądy co do Realu jak jak że Perez wyniszcza ten klub.

1

Suarez powinien w sumie zejść niech chłopina trochę odpocznie gra najwięcej z całego składu, poza jednym meczem ligowym i kilku meczach PK grał cały czas.

1

Wydaję mi się że Messi za bardzo spycha Suareza na prawe skrzydło i dlatego Urugwajczyk gra tak słabo, na skrzydle pokazuję 20% swoich możliwości.

0

Mathieu na lewej? Oby zagrał dobrze.

1

Który to już raz został trenerem Wisły?

2

Cris ma problem z okiwaniem 1 zawodnika, a co dopiero 11.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?