3

No i przede wszystkim nie kupują samych gwiazd Verratti, Matudi i Marquinhos nie byli gwiazdami zanim trafili do PSG.

0

2-0 dla Zenitu i remis 2-2 Chelsea-PSG.

0

Jeśli Alaba wyrazi chęci gry w Barcelonie, to byłbym zachwycony tym transferem, ale Bayern może odrzucić nasze gigantyczne pieniądze, ale powinni z nami negocjować ponieważ wykupili od nas Thiago i to w promocji za 25 mln Euro.

0

Mimo co to i tak Real i Bayern są to jedyne kluby które mogą nam zagrozić w Europie i ich bym się obawiał, jest jeszcze Atletico na które nie chciałbym trafić. Real w formie jest jakiej jest, ale i tak jest cały czas bardzo grożny.

2

Stawiam że będzie 2-2 zacięty mecz będzie, David Luiz wciśnie gola na 2-2 w 90 minucie.

0

Z zawodnikami jest podobnie ten gra w jakimś klubie i przechodzi póżniej do największego rywala, oczywiście w Hiszpanii też tak było kilka razy, ale w Ekstraklasie tak jest praktycznie cały czas.

0

Jako może trzymać poziom skoro wszyscy zawodnicy wypożyczeni z Realu mają klauzulę strachu czyli nie mogą grać przeciwko swoim klubom.

3

Myślę że w przyszłym sezonie nie zobaczę tej drużyny w La Liga, tak samo Espanyolu.

1

Skoro obrona grała tak słabo to jakim cudem mówią że Beckenbauer to najlepszy obrońca w Historii, wielu tak uważa. A Niemiec grał w tamtych czasach.

0

Może to były opinie jakiś homoseksualistów, oczywiście nic nie mam do takich osób, ale wypowiadać się publicznie o swoich upodobaniach seksualnych jest nie na miejscu :d

0

Uważam że przejdą dalej PSG i Zenit w sumie tak by było najlepiej.

2

Na Alabę trzeba by było sypnąć z 70 mln Euro, dla mnie ten chłopak jest wart każdych pieniędzy ma niesamowity talent może grać jako ŚP, ŚO i LO.

0

Niech ta passa trwa.

0

Lepiej nie, bo by przyszli jacyś fanboye takie użytkownika co miałby usunięty komentarz i by się kłócili z adminami i by był jeszcze większy bałagan.

0

No pewnie kupmy Godina i za 2 lata szukajmy kolejnego stopera, stopera jak się kupuję to na co najmniej 8 lat, a nie na 2.

1

Wy tam możecie wiedzieć czy Barca ma pieniądze czy niema, siedzicie w ich kasie że wiecie takie rzeczy?

0

Byle by to nie był obrońca w wieku 30+, nie mam nic do Mathieu, ale to nie jest stoper na lata co najwyżej na 3 sezony, a my potrzebujemy kogoś na minimalnie 8 sezonów.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Z takimi napastnikami jak Dzeko nic nie ugrają, Bośniak był dobry, ale w City.

0

Salah gdyby miał wykończenie lepsze, byłby tak dobry jak Aubameyang.

0

To jest najbardziej wkurzający piłkarz obok Neuera który bez przerwy pokazuję spalonego lub gra na czas.

0

Też nie wiedziałem co to spalony jak miałem 5 lat.

0

Niema co odkrywać ci zawodnicy byli odkryciami 5 lat temu, na pewno nie teraz.

0

I nie zapowiada się żadna wpadka w lidze, dla mnie ten sezon będzie najlepszy w historii.

0

Nie jest w moim typie, wydaję mi się że korzysta z solarki, a mi się nie podobają dziewczyny które korzystają z solarki, ta była Ronaldo jest od niej brzydsza.

0

Messi ma przecież dziewczynę i to trochę ładną, to raczej Cris powinien bardziej zazdrościć.

0

Myślicie że Roma zrobi taką niespodziankę jak Schalke rok temu, nie udało się drużynie z Ruhry awansować, ale Blancos przez prawie cały mecz mieli kisiel w gaciach i gdyby nie geniusz Ronaldo to by odpadli.

1

Ja najbardziej lubię jak o Messim wypowiada się Ibra, czasami potrafi zażartować tak jak z tym batonikiem, ale on podziwia Messiego.

0

Żyletka? Ona niszczy skórę na twarzy i do tego tak jak wspomniałeś ta zeschnięta krew, nic przyjemnego. Ja używam jednorazówek i tak mam od tego ślady, ale mniejsze niż po żyletce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?