Teraz przydałby się jak nie wiem Luka Modric on świetnie rozgrywa, wychodzi z pod presingu i potrafi długo trzymać piłkę przy nodze, ale on niestety gra gdzie indziej.
Mówicie że Suarez strzelał ogórom w Liverpoolu, a ja widzę że oprócz ładowania goli jak karabin ciągnął The Reds za uszy bo był od swoich kolegów lepszy o 2 półki i oprócz Sturridge nie miał za bardzo z kim tam grać. Osiągniecie w sezonie 2013 2014 tak wysokie miejsca w lidze to była głównie zasługa Suareza, sami zobaczcie co się działo z Liverpoolem jak Suarez odszedł.
Lewy wciąga dupą Benzeme to pewnie się Real będzie próbował zgłosić po Polaka, ale Benzema też by był lepszym napastnikiem gdyby nie musiał pracować na konto Portugalczyka.
1
Co my byśmy zrobili bez tego Messiego?
1
Możecie już przestać gadać o tym Lewym? to było śmieszne za pierwszy, za drugim i za trzecim razem, ale teraz to już jest żałosne.
2
Zespół jest żle przygotowany, w ogóle nie mamy ławki rezerwowej kim mamy straszyć takim Munirem który ma kupę w gaciach jak widzi zawodników Vigo.
1
Zrozumiałbym lanie dostać od Atleti, ale takie manto dostawać do Celty, to trochę siara i wstyd, no cóż dumni po zwycięstwie wierni po porażce.
1
Po tym co Alves dzisiaj wyczynia dziwię się Enrique że nie stawia Roberto na PO, ale tak Alves zdrowy więc musi grać czy jest w formie czy nie.
0
To jest wina naszych że lutują prosto w bramkarza Vigo albo na słupki.
1
Przydałby się zawodnik z kopytem niby Suarez posiada młotek w nodze, ale z niego nie korzysta, Alves też jak chcę to potrafi przylutować.
0
Teraz przydałby się jak nie wiem Luka Modric on świetnie rozgrywa, wychodzi z pod presingu i potrafi długo trzymać piłkę przy nodze, ale on niestety gra gdzie indziej.
1
Niestety brakuję Rakitica on zawsze na prawej stronie asekurował Alvesa i mu to zwykle dobrze wychodziło.
4
Ja lubię takie mecze to tylko pokazuję ile sezonowców jest na tej stronie.
0
Alves widać ma czego chciał nowego kontraktu i znowu zaczyna grać kichę tak jak w latach 2012-2014.
1
I tak wygramy Ligę wspomnicie moje słowa.
0
Roberto od początku powinien grać na PO, Alves gra dzisiaj padaczkę w obronie.
2
Czy ktoś w Barcelonie potrafi oddać strzał za pola karnego?
1
Wina najbardziej leży w środku pomocy, nikt poza Messim który jest nominalnie napastnikiem nie potrafi rozgrywać czy szarpnąć do przodu.
0
Chyba powrócił ten dawny Pique z sezonu 2012 2013.
0
Stegen ma jednak większego pecha niż Neuer.
1
Co on strzelił.
1
Neymar jak ma strzelać to podaję, a jak ma podawać to strzela, co z nim nie tak?
0
Ty out.
0
Neymar musi zacząć podawać do Suareza.
11
Roberto czy to ty?
0
Chyba że strzelimy w pierwszych 15 minutach bramkę w tedy będziemy mogli pójść za ciosem i dołożyć kolejne, raczej by się Celta już nie podniosła.
0
Celta jest w formie, a mimo co to i tak będą grać autobusem i czekać z kontry, tak jak zwykle, obstawiam że wygramy nie więcej niż 0-1.
1
Twoje zdanie szanuję, ale uważam że PSG mogło by grać 2 napastników, a nie marnować Cavaniego na skrzydle.
15
Mówicie że Suarez strzelał ogórom w Liverpoolu, a ja widzę że oprócz ładowania goli jak karabin ciągnął The Reds za uszy bo był od swoich kolegów lepszy o 2 półki i oprócz Sturridge nie miał za bardzo z kim tam grać. Osiągniecie w sezonie 2013 2014 tak wysokie miejsca w lidze to była głównie zasługa Suareza, sami zobaczcie co się działo z Liverpoolem jak Suarez odszedł.
0
Cavani to poziom niżej od kiedy odszedł do PSG, w Napoli był świetnym napastnikiem prawie z tej samej półki co Suarez
1
Lewy wciąga dupą Benzeme to pewnie się Real będzie próbował zgłosić po Polaka, ale Benzema też by był lepszym napastnikiem gdyby nie musiał pracować na konto Portugalczyka.
2
Jedynie co różni Neuera i Stegena że ten pierwszy po głupich błędach ma więcej szczęścia niż ten drugi
0
I o wiele lepszą ekipą od nas jak my tam zwykle ledwo wygrywamy po 0-1 czy 0-2.