1

Co my byśmy zrobili bez tego Messiego?

1

Możecie już przestać gadać o tym Lewym? to było śmieszne za pierwszy, za drugim i za trzecim razem, ale teraz to już jest żałosne.

2

Zespół jest żle przygotowany, w ogóle nie mamy ławki rezerwowej kim mamy straszyć takim Munirem który ma kupę w gaciach jak widzi zawodników Vigo.

1

Zrozumiałbym lanie dostać od Atleti, ale takie manto dostawać do Celty, to trochę siara i wstyd, no cóż dumni po zwycięstwie wierni po porażce.

1

Po tym co Alves dzisiaj wyczynia dziwię się Enrique że nie stawia Roberto na PO, ale tak Alves zdrowy więc musi grać czy jest w formie czy nie.

0

To jest wina naszych że lutują prosto w bramkarza Vigo albo na słupki.

1

Przydałby się zawodnik z kopytem niby Suarez posiada młotek w nodze, ale z niego nie korzysta, Alves też jak chcę to potrafi przylutować.

0

Teraz przydałby się jak nie wiem Luka Modric on świetnie rozgrywa, wychodzi z pod presingu i potrafi długo trzymać piłkę przy nodze, ale on niestety gra gdzie indziej.

1

Niestety brakuję Rakitica on zawsze na prawej stronie asekurował Alvesa i mu to zwykle dobrze wychodziło.

4

Ja lubię takie mecze to tylko pokazuję ile sezonowców jest na tej stronie.

0

Alves widać ma czego chciał nowego kontraktu i znowu zaczyna grać kichę tak jak w latach 2012-2014.

1

I tak wygramy Ligę wspomnicie moje słowa.

0

Roberto od początku powinien grać na PO, Alves gra dzisiaj padaczkę w obronie.

2

Czy ktoś w Barcelonie potrafi oddać strzał za pola karnego?

1

Wina najbardziej leży w środku pomocy, nikt poza Messim który jest nominalnie napastnikiem nie potrafi rozgrywać czy szarpnąć do przodu.

0

Chyba powrócił ten dawny Pique z sezonu 2012 2013.

0

Stegen ma jednak większego pecha niż Neuer.

1

Co on strzelił.

1

Neymar jak ma strzelać to podaję, a jak ma podawać to strzela, co z nim nie tak?

0

Ty out.

0

Neymar musi zacząć podawać do Suareza.

11

Roberto czy to ty?

0

Chyba że strzelimy w pierwszych 15 minutach bramkę w tedy będziemy mogli pójść za ciosem i dołożyć kolejne, raczej by się Celta już nie podniosła.

0

Celta jest w formie, a mimo co to i tak będą grać autobusem i czekać z kontry, tak jak zwykle, obstawiam że wygramy nie więcej niż 0-1.

1

Twoje zdanie szanuję, ale uważam że PSG mogło by grać 2 napastników, a nie marnować Cavaniego na skrzydle.

15

Mówicie że Suarez strzelał ogórom w Liverpoolu, a ja widzę że oprócz ładowania goli jak karabin ciągnął The Reds za uszy bo był od swoich kolegów lepszy o 2 półki i oprócz Sturridge nie miał za bardzo z kim tam grać. Osiągniecie w sezonie 2013 2014 tak wysokie miejsca w lidze to była głównie zasługa Suareza, sami zobaczcie co się działo z Liverpoolem jak Suarez odszedł.

0

Cavani to poziom niżej od kiedy odszedł do PSG, w Napoli był świetnym napastnikiem prawie z tej samej półki co Suarez

1

Lewy wciąga dupą Benzeme to pewnie się Real będzie próbował zgłosić po Polaka, ale Benzema też by był lepszym napastnikiem gdyby nie musiał pracować na konto Portugalczyka.

2

Jedynie co różni Neuera i Stegena że ten pierwszy po głupich błędach ma więcej szczęścia niż ten drugi

0

I o wiele lepszą ekipą od nas jak my tam zwykle ledwo wygrywamy po 0-1 czy 0-2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?