Jesteś niby kibicem Barcelony i Realu, ale jak czytam twoje komentarze to widzę bez przerwy próbujesz pouczać tutejszych kibiców Barcelony i to na naszej stronie, od razu jak ktoś napisze coś na Ronaldo nawet jak ten ktoś ma rację, to bronisz Portugalczyka, tak samo nie można złego słowa powiedzieć na Real bo plujesz jadem.
Nie wiem co ten użytkownik miał na myśli mówiąc jak się czuli kibice takich klubów jak Arsenal czy Real, kibice mogli popadać w depresję patrząc jak to Barcelona w latach 2008-2012 demolowała Arsenal 4-1 i Real 2-6 czy 5-0, ten termin Uefalona wziął się z zazdrości bo Barcelona była 2 poziomy wyżej niż każdy inny klub na świecie, Bayern miał swoją krótką dominację w sezonie 2012-2013, Real również miał swoją krótką dominację 2013-2014, ale na razie to my rządzimy znowu na świecie i to wielu Hala Dzieciom się nie podoba, że mimo takiej pomocy sędziów zdobywają Mistrza raz na 7 lat.
Zapracowaliśmy? Bardzo ciekawe, tylko że to my zostaliśmy oskubani przez sędziego przynajmniej z 3 karnych, a wy macie dyktowane karne nawet które nie powinny być. Mówisz że Neymar symuluje, to lepiej popatrz co robi Ronaldo, Neymarowi to jeszcze daleka droga do Portugalczyka.
To kiedy były dyktowane karne Barcelonie których być nie powinno tylko nie mów o 2010 czy 2009 roku bo to było bardzo dawno temu, to jest jedyne usprawiedliwienie kibiców Realu jak nie mają argumentów, Real jest wspierany przez sędziów czy to w Lidze czy LM i każdy o tym wie, a to wy mówicie na nas UEFALONA.
0
Mimo co to FIFA i tak jest lepsza niż PES, co roku obiecują że PES będzie lepszy, a zawsze jest gorszy od FIFY.
0
Ja 1-4 Messi może 2 bramki strzelić, no i po jednej Neymar i Luisito.
0
Ja już od 6 czerwca wiem kto tą Złotą piłkę otrzyma.
3
Nie przypominam sobie że na tej stronie rozpamiętują brutalny wyczyn Pepe, co do Ramosa się zgodzę bo on wiecznie ma jak to określiłeś? Zwiechę mózgu.
4
No dokładnie wybryk Messiego był 4 lata temu, wybryk Busquetsa 5 i dalej to rozpamiętują. Podejrzewam że im do końca kariery będą to wypominać.
4
Jesteś niby kibicem Barcelony i Realu, ale jak czytam twoje komentarze to widzę bez przerwy próbujesz pouczać tutejszych kibiców Barcelony i to na naszej stronie, od razu jak ktoś napisze coś na Ronaldo nawet jak ten ktoś ma rację, to bronisz Portugalczyka, tak samo nie można złego słowa powiedzieć na Real bo plujesz jadem.
4
Nie wiem co ten użytkownik miał na myśli mówiąc jak się czuli kibice takich klubów jak Arsenal czy Real, kibice mogli popadać w depresję patrząc jak to Barcelona w latach 2008-2012 demolowała Arsenal 4-1 i Real 2-6 czy 5-0, ten termin Uefalona wziął się z zazdrości bo Barcelona była 2 poziomy wyżej niż każdy inny klub na świecie, Bayern miał swoją krótką dominację w sezonie 2012-2013, Real również miał swoją krótką dominację 2013-2014, ale na razie to my rządzimy znowu na świecie i to wielu Hala Dzieciom się nie podoba, że mimo takiej pomocy sędziów zdobywają Mistrza raz na 7 lat.
3
Ich boli że wygrywają LM co 12 lat i że wciągu 7 lat mają 1 Mistrzostwo, pamiętam jak po tej ich La Decimie zapowiadali tłuste lata.
3
Ewidentny karny Ramos zahaczył rozpędzonego Neymara, nie widzę w tym żadnej symulki zobacz to majstersztyk
3
Znowu ten Rakitic bez formy? Rafinha jest w formie i nie gra.
12
Neymar to Top1? To chyba od 2 lat nie oglądasz meczów w których gra Neymar.
12
Zapracowaliśmy? Bardzo ciekawe, tylko że to my zostaliśmy oskubani przez sędziego przynajmniej z 3 karnych, a wy macie dyktowane karne nawet które nie powinny być. Mówisz że Neymar symuluje, to lepiej popatrz co robi Ronaldo, Neymarowi to jeszcze daleka droga do Portugalczyka.
16
To kiedy były dyktowane karne Barcelonie których być nie powinno tylko nie mów o 2010 czy 2009 roku bo to było bardzo dawno temu, to jest jedyne usprawiedliwienie kibiców Realu jak nie mają argumentów, Real jest wspierany przez sędziów czy to w Lidze czy LM i każdy o tym wie, a to wy mówicie na nas UEFALONA.
2
Ma ktoś na szybko jakąś ciekawostkę, ile Ronaldo strzelił karnych odkąd kiedy trafił do Realu.
0
Piłka odbiła się od pleców i karny, Godin bawi się w bramkarza i niema karnego, to jest jakaś komedia.
1
Ronaldo się niech tak nie cieszy bo mu gumka w majtkach pęknie, Real jest lepszy od Szachtaru, ale niesłusznie dostali prezent od sędziego.
6
Znowu karny? Hehehhe.
0
I dobrze obstawiłem że Real i tak gładko wygra 4-0, jeszcze tylko 2. Niema tego złego co by na dobre nie wyszło.
0
Karny niesłuszny był, piłkarz Szachtara dostał w plecy, to jest moja obiektywna opinia.
1
Ronaldo ręce do góry!
0
Kolejna kontuzja Realu?
0
No i Szachtar gra w 10.
4
Dla piłkarza to nie ma gorszej kontuzji niż złamany piszczel szkoda mi Shawa.
8
Juve to mimo utraty tylu gwiazd to wciąż bardzo dobry zespół liczę że utrą nosa City.
2
Na Ronaldo trzeba z potrójne krycie, bardzo dobry jest w powietrzu.
0
Szkoda Bejla bo chyba był w niezłej formie.
3
Nie dziwię się dlaczego grają tylko w Realu praktycznie na Ronaldo, jak Benzema na pustą bramkę trafić nie potrafi to się nie dziwię.
0
Hahahah Benzema no nie mogę :D
0
Może Orłowski i Wolski pójdą do Eleven.
0
No, a Rafa nie potrafił odpowiedzieć na te pytanie i Krisztjanu się obraził :D