0

Mila wejdzie tak jak w 2014 i da nam remis, nie ma co narzekać nasi walczą jak się da to są prawdziwe chłopy najniższy zawodnik naszych mierzy chyba 173 i jest to Rybus, nie ma co narzekać Niemcom nie będzie łatwo w Irlandii.

8

Szukała i Mączyński to dwa najsłabsze punkty, Goetze zrobił z Szukałą co chciał, a Mączyński potrafi tylko podawać do obrońców.

5

Co porównujecie Higuaina do Lewandowskiego, jak Higuain miał piłkę na ziemi, a i tak uderzył z półtora metra obok, ale Lewy huknął z powietrza i Neuer ledwo to wybronił.

25

Tak, za 100 od razu.

0

Widać że mimo że odszedł to jest oddany po prostu taki zawodnik zasługuje na wielki szacunek. Co prawda przyznam krytykowałem go za niewykorzystywane sytuacje i za te durne uśmieszki zmarnowanych setkach, ale mimo że nie jest już naszym zawodnikiem, to myślę że cały czas ma Barcę w sercu i mu ufam że nie celebrowałby bramki gdyby przeciwko nam strzelił.

2

Ja mogę być Napastnikiem wykańczam sytuacje lepiej niż Igłajn.

0

Co za tematy :d

0

Korbel nie przesadzaj z 8 mln Euro dało by się załatwić, ale nasz zarząd woli go za parę lat oddać za Free.

2

Czy ja dobrze widzę że Adriano ma klauzule 90 mln Euro? To głupie ponieważ nikt za niego nawet 1/4 tej sumki nie da.

0

Piekielnie ciężki mecz czeka naszych rodaków z Niemcami, remis będzie bardzo dobrym wynikiem, z drugiej strony fajnie by było jakby Niemcy nie awansowali na to EURO, to byłby wielki pstryczek w nos dla Podolskiego który zapewniał że Niemcy awansują z pierwszego miejsca.

40

Barca to więcej niż klub, to wielka rodzina.

2

Ciekawe co się z nim stanie jak będzie nowy rok, kto w tedy będzie grał na prawej obronie? Będziemy mieć Douglasa, Roberto, Alvesa i Vidala kłopoty bogactwa.

6

Nie lubię jak ktoś wymyśla informację, podaj jakiegoś linka żeby mieć pewność.

1

Dzieciaku znowu ty, myślałem że dasz mi święty spokój.

0

Komentarz usunięty

2

Może na szybko w szatni przed meczem :d

1

Stinger wiem że kibicujesz Arsenalowi :D

0

http://fangol.pl/view/116359/koszulki-barcelony-na?barc nowe koszulki Barcelony na Ligę Mistrzów.

1

FIFA 16 będzie podobno o niebo lepsza niż FIFA 15.

3

No nareszcie nie będzie Szaranowicza, on ma tyle wspólnego z piłką co ja z Rugby.

2

Dante w sezonie 2012 2013 to był obrońca klasy światowej za Juppa, potem już za Pepa grał tylko przeciętnie lub słabo.

18

Jest lepszy niż Valdes i Pinto, Barcelona ma wreszcie dwóch porządnych golkiperów,

0

Jarek tylko tamtej stronie psuję opinie, pisze jakieś bzdury na Twiterze, zachowanie nie godne redaktora.

0

3

Iniesta dostał 3 lata temu, Ribery dostał 2 lata temu.

0

Bilbao jest mocne tylko na San Mames.

5

To sporo od ciebie kasy biorą.

0

Lepsze to niż Laboga, który nie potrafił być obiektywny.

0

Ci z TVP i TVN zagrali na podobnym poziomie do tych z Ekstraklasy, a to pokazuje tylko na jakim poziomie jest Ekstraklasa.

1

Co jak co, ale TVP mogłoby się uczyć jedenastek od Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?