Hahahahha i przez to obrzuca go gównem cała Hiszpania? Ciągle nie mogę w to uwierzyć że Pique powiedział takie słowa na Superpucharze Europy, myślę że wiedziałby w co się pakuję, a jak da Hiszpanii Mistrzostwo Europy po przez jego gola w Finale, to ci sami kibice co na niego gwizdali będą go wielbić.
http://www.futhead.com/16/clubs/fc-barcelona/ Co do składu Barcelony w FIFIE 16 to na moje oko, Bravo i Stegen zasłużyli by mieć po 85, Pique powinien mieć spokojnie 87, myślę że Turan i Rakitic powinni mieć po 85, Iniesta powinien mieć 87 lub 86 to nie był jego dobry sezon, Busiemu spokojnie był dał 88.
Tylko potem się nie dziwicie że jest tyle usuniętych komentarzy na tej stronę, bo jak piszecie o jakiejś swojej przygodzie życia, bo adminów na prawdę to nie obchodzi.
http://www.futhead.com/16/players/394/fabio-coentrao/ Po tym co zobaczyłem to się chyba jednak przerzucę na PES, jak Contrao może mieć w statystykach 80 jak on zagrał chyba 15 meczów w tym sezonie, jeszcze mnie dobił Pique który ma tylko 85 i to po świetnym sezonie, a powinien mieć z 87.
To samo co panowie wyżej, PES mnie nie przekonuje niby mają fajną grafikę, a nie mają tyle licencji co FIFA, są takie kluby jak Londyn FC czyli Chelsea, denerwują mnie tylko staty zawodników taki Robben nie grał przez 3/4 sezonu, a ma skilla 90 czy Thiago Silva który obniżył loty, a ma skilla 88.
Naszej Reprezentacji by się przydał taki Kroos który świetnie rozgrywa, zresztą Niemcy powinni się cieszyć bo mieliśmy bardzo dobre sytuacje tylko nie potrafiliśmy ich wykorzystać.
1
Niech teraz prześwietlą wszystkie kluby z naszej Ligi, bo zauważyłem że tylko nas się uczepili.
8
fifamafia i tyle w temacie.
5
Komentarz usunięty
10
Komentarz usunięty
0
Alcacer jest beznadziejny nie wiem co w nim widzi Del Boski, myślę że Morata jest lepszym napastnikiem.
0
Hahahahha i przez to obrzuca go gównem cała Hiszpania? Ciągle nie mogę w to uwierzyć że Pique powiedział takie słowa na Superpucharze Europy, myślę że wiedziałby w co się pakuję, a jak da Hiszpanii Mistrzostwo Europy po przez jego gola w Finale, to ci sami kibice co na niego gwizdali będą go wielbić.
3
Niektórzy ludzie zachowywali się po bramce honorowej dla Gibraltaru tak jakby to była bramka na 1-1.
0
Wpisuję Mączyński i mi się non stop ładuję nic nie wychodzi, 28? Myślałem że jest sporo młodszy.
0
Tak w ogóle to ten Mączyński to ile ma lat? Coś mi się wyszukiwarka Google zepsuła i nie mogę sprawdzić, z Niemcami zagrał jak 20 letni żółtodziób.
4
Czy ja czegoś nie wiem?
0
Ja oglądam Klan :D
1
Powiem ci tak, słuchaj swojego rozumu i rób co uważasz za słuszne.
7
http://www.futhead.com/16/clubs/fc-barcelona/ Co do składu Barcelony w FIFIE 16 to na moje oko, Bravo i Stegen zasłużyli by mieć po 85, Pique powinien mieć spokojnie 87, myślę że Turan i Rakitic powinni mieć po 85, Iniesta powinien mieć 87 lub 86 to nie był jego dobry sezon, Busiemu spokojnie był dał 88.
3
Tylko potem się nie dziwicie że jest tyle usuniętych komentarzy na tej stronę, bo jak piszecie o jakiejś swojej przygodzie życia, bo adminów na prawdę to nie obchodzi.
0
Odkąd kiedy zmienił profilowe pisze same głupoty, kiedyś pisał mądrze, a teraz szkoda gadać.
3
Villa chyba karierę Reprezentacyjną zakończył, ale fakt przydałby się.
2
Turan w tym meczu robi co chcę, chyba Oranje rzeczywiście nie pojadą na Euro :)
1
http://www.futhead.com/16/players/394/fabio-coentrao/ Po tym co zobaczyłem to się chyba jednak przerzucę na PES, jak Contrao może mieć w statystykach 80 jak on zagrał chyba 15 meczów w tym sezonie, jeszcze mnie dobił Pique który ma tylko 85 i to po świetnym sezonie, a powinien mieć z 87.
5
To samo co panowie wyżej, PES mnie nie przekonuje niby mają fajną grafikę, a nie mają tyle licencji co FIFA, są takie kluby jak Londyn FC czyli Chelsea, denerwują mnie tylko staty zawodników taki Robben nie grał przez 3/4 sezonu, a ma skilla 90 czy Thiago Silva który obniżył loty, a ma skilla 88.
16
Zdecyduję się na Turcję i Holandię, chcę obejrzeć Ardę :)
2
Oplułem komputer ze śmiechu hahahahahhahahahahah :D
11
http://sport.wp.pl/gid,17822999,kat,1041241,page,3,title,Messi-przed-Ronaldo-a-Lewandowski-Oto-najlepsi-pilkarze-w-FIFA-16,galeria.html To już jest przesada Thiago Silva nie zasłużył na takie wysokie staty.
0
Jeszcze gadali że LOL LOL to dorosła osoba która pracuję, gdyby był dorosły i pracował to na pewno nie wrzucałby po 150 komentarzy dziennie.
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
0
Środek pola był zdominowany przez Niemców, Kroos, Bastian i Ozil rządzili w środku pola, nie można dawać im z taką łatwością rozgrywać.
1
Naszej Reprezentacji by się przydał taki Kroos który świetnie rozgrywa, zresztą Niemcy powinni się cieszyć bo mieliśmy bardzo dobre sytuacje tylko nie potrafiliśmy ich wykorzystać.
0
Strasznie się boje o Olkowskiego jest 2 klasy gorszym PO niż Piszczek bez formy.