1

Niech teraz prześwietlą wszystkie kluby z naszej Ligi, bo zauważyłem że tylko nas się uczepili.

8

fifamafia i tyle w temacie.

5

Komentarz usunięty

10

Komentarz usunięty

0

Alcacer jest beznadziejny nie wiem co w nim widzi Del Boski, myślę że Morata jest lepszym napastnikiem.

0

Hahahahha i przez to obrzuca go gównem cała Hiszpania? Ciągle nie mogę w to uwierzyć że Pique powiedział takie słowa na Superpucharze Europy, myślę że wiedziałby w co się pakuję, a jak da Hiszpanii Mistrzostwo Europy po przez jego gola w Finale, to ci sami kibice co na niego gwizdali będą go wielbić.

3

Niektórzy ludzie zachowywali się po bramce honorowej dla Gibraltaru tak jakby to była bramka na 1-1.

0

Wpisuję Mączyński i mi się non stop ładuję nic nie wychodzi, 28? Myślałem że jest sporo młodszy.

0

Tak w ogóle to ten Mączyński to ile ma lat? Coś mi się wyszukiwarka Google zepsuła i nie mogę sprawdzić, z Niemcami zagrał jak 20 letni żółtodziób.

4

Czy ja czegoś nie wiem?

0

Ja oglądam Klan :D

1

Powiem ci tak, słuchaj swojego rozumu i rób co uważasz za słuszne.

7

http://www.futhead.com/16/clubs/fc-barcelona/ Co do składu Barcelony w FIFIE 16 to na moje oko, Bravo i Stegen zasłużyli by mieć po 85, Pique powinien mieć spokojnie 87, myślę że Turan i Rakitic powinni mieć po 85, Iniesta powinien mieć 87 lub 86 to nie był jego dobry sezon, Busiemu spokojnie był dał 88.

3

Tylko potem się nie dziwicie że jest tyle usuniętych komentarzy na tej stronę, bo jak piszecie o jakiejś swojej przygodzie życia, bo adminów na prawdę to nie obchodzi.

0

Odkąd kiedy zmienił profilowe pisze same głupoty, kiedyś pisał mądrze, a teraz szkoda gadać.

3

Villa chyba karierę Reprezentacyjną zakończył, ale fakt przydałby się.

2

Turan w tym meczu robi co chcę, chyba Oranje rzeczywiście nie pojadą na Euro :)

1

http://www.futhead.com/16/players/394/fabio-coentrao/ Po tym co zobaczyłem to się chyba jednak przerzucę na PES, jak Contrao może mieć w statystykach 80 jak on zagrał chyba 15 meczów w tym sezonie, jeszcze mnie dobił Pique który ma tylko 85 i to po świetnym sezonie, a powinien mieć z 87.

5

To samo co panowie wyżej, PES mnie nie przekonuje niby mają fajną grafikę, a nie mają tyle licencji co FIFA, są takie kluby jak Londyn FC czyli Chelsea, denerwują mnie tylko staty zawodników taki Robben nie grał przez 3/4 sezonu, a ma skilla 90 czy Thiago Silva który obniżył loty, a ma skilla 88.

16

Zdecyduję się na Turcję i Holandię, chcę obejrzeć Ardę :)

2

Oplułem komputer ze śmiechu hahahahahhahahahahah :D

11

0

Jeszcze gadali że LOL LOL to dorosła osoba która pracuję, gdyby był dorosły i pracował to na pewno nie wrzucałby po 150 komentarzy dziennie.

to jest LOL LOL.

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

0

Środek pola był zdominowany przez Niemców, Kroos, Bastian i Ozil rządzili w środku pola, nie można dawać im z taką łatwością rozgrywać.

1

Naszej Reprezentacji by się przydał taki Kroos który świetnie rozgrywa, zresztą Niemcy powinni się cieszyć bo mieliśmy bardzo dobre sytuacje tylko nie potrafiliśmy ich wykorzystać.

0

Strasznie się boje o Olkowskiego jest 2 klasy gorszym PO niż Piszczek bez formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?