1

Dobrze że już nie będziemy grać na San Mames i na Calderon, to był najtrudniejszy początek sezonu, a my mamy komplet punktów.

0

I wiadomo co z tym Vermą? Będzie mieć kontuzję?

0

Neymar musi wykonywać te wolne co są na prawą nogę, już to kiedyś mówiłem.

0

Neeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyymaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!

0

Może Rudy sieknie.

0

Stegen nie miał nic do gadania piłka się jeszcze po drodze od słupka odbiła.

0

Dobra dawać na boisko Messiego, trzeba sięgnąć po większe armaty.

0

Aż mi się przypominają słowa Simeone, o lidze niebezpiecznie przygotowanej pod Real, znowu nas okradli powinien być jeden karny.

1

Eleven musi zatrudnić jakiś porządnych komentatorów, Wolski, Orłowski czy nawet już nielubiany przeze mnie Laboga, by się nadał.

4

Tylko pytanie kogo zmieni Messi? Neymar gra słabo, ale jego się nie zmienia bo on jest nietykalny, pewnie zmieni Rafinhę który gra dzisiaj całkiem obiecująco.

0

Gramy dobrze okazję mieliśmy, myślę że bez Messiego gramy dobrze, ale jednak z Messim gramy lepiej, dlatego powinien wejść.

67

Nie ma to jak pomylić Busquetsa z Iniestą.

0

Co za egoista, mógł podawać do Luisa, gdyby był to Messi to by podał.

2

Akcję są, a Kosecki gada, gada i gada.

2

Zastanawiam się czy Kosecki przed meczem nie wypił paru kieliszków krupniaka.

2

Jaki rzut różny Kosa co ty gadasz, Verma nawet ze wślizgiem nie zdążył i piłki nie dotknął.

0

W Netii.

0

Jeszcze niech Eleven weżmie Dudka do komentowania.

0

Kurde i jeszcze ten Lahoz sędziuję, znowu będzie mieszać, dlaczego sędzia z Madrytu sędziuję mecz w której gra drużyna z Madrytu.

1

Dlaczego nie zatrudnili Orłowskiego czy Wolskiego, tylko komentują takie wsiury?

1

To będzie piekło na Calderon.

2

Nienawidzę United, ale widzę że są mocni, mogą coś ugrać w tym sezonie, jakiś Ćwierćfinał LM to na pewno będzie.

1

Kurde ten Marsjanek dobił mi Liverpool :)

0

Benteke mój boże co za bramka! Niesamowite, aż mi włosy stoją dęba! Wspaniała bramka! Takich goli to nawet na treningach się nie strzela, jest nadzieja

0

Oho już się zaczynają płacze i podważania decyzji trenera, jak jesteście tacy mądrzy to dlaczego nie zostaliście trenerami?

0

Ciekawe jak będzie wyglądać linia pomocy? Iniesta wrócił do formy więc nie ma co się bać.

0

No niestety już jest po ptokach:(

1

Dla mnie to jest dobra decyzja ponieważ Messi ostatnio nie trenował, a możliwe że gdyby zagrał do początku to jeszcze by się nabawił jakiejś poważnej kontuzji.

0

Nie można podważać decyzji trenera on wie najlepiej kto będzie grać, widocznie Messi został wygryziony ze składu :D

0

A kogo innego miał wystawić jak nie Messiego? Dziwne trochę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?