Tylko pytanie kogo zmieni Messi? Neymar gra słabo, ale jego się nie zmienia bo on jest nietykalny, pewnie zmieni Rafinhę który gra dzisiaj całkiem obiecująco.
Benteke mój boże co za bramka! Niesamowite, aż mi włosy stoją dęba! Wspaniała bramka! Takich goli to nawet na treningach się nie strzela, jest nadzieja
Dla mnie to jest dobra decyzja ponieważ Messi ostatnio nie trenował, a możliwe że gdyby zagrał do początku to jeszcze by się nabawił jakiejś poważnej kontuzji.
1
Dobrze że już nie będziemy grać na San Mames i na Calderon, to był najtrudniejszy początek sezonu, a my mamy komplet punktów.
0
I wiadomo co z tym Vermą? Będzie mieć kontuzję?
0
Neymar musi wykonywać te wolne co są na prawą nogę, już to kiedyś mówiłem.
0
Neeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyymaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!
0
Może Rudy sieknie.
0
Stegen nie miał nic do gadania piłka się jeszcze po drodze od słupka odbiła.
0
Dobra dawać na boisko Messiego, trzeba sięgnąć po większe armaty.
0
Aż mi się przypominają słowa Simeone, o lidze niebezpiecznie przygotowanej pod Real, znowu nas okradli powinien być jeden karny.
1
Eleven musi zatrudnić jakiś porządnych komentatorów, Wolski, Orłowski czy nawet już nielubiany przeze mnie Laboga, by się nadał.
4
Tylko pytanie kogo zmieni Messi? Neymar gra słabo, ale jego się nie zmienia bo on jest nietykalny, pewnie zmieni Rafinhę który gra dzisiaj całkiem obiecująco.
0
Gramy dobrze okazję mieliśmy, myślę że bez Messiego gramy dobrze, ale jednak z Messim gramy lepiej, dlatego powinien wejść.
67
Nie ma to jak pomylić Busquetsa z Iniestą.
0
Co za egoista, mógł podawać do Luisa, gdyby był to Messi to by podał.
2
Akcję są, a Kosecki gada, gada i gada.
2
Zastanawiam się czy Kosecki przed meczem nie wypił paru kieliszków krupniaka.
2
Jaki rzut różny Kosa co ty gadasz, Verma nawet ze wślizgiem nie zdążył i piłki nie dotknął.
0
W Netii.
0
Jeszcze niech Eleven weżmie Dudka do komentowania.
0
Kurde i jeszcze ten Lahoz sędziuję, znowu będzie mieszać, dlaczego sędzia z Madrytu sędziuję mecz w której gra drużyna z Madrytu.
1
Dlaczego nie zatrudnili Orłowskiego czy Wolskiego, tylko komentują takie wsiury?
1
To będzie piekło na Calderon.
2
Nienawidzę United, ale widzę że są mocni, mogą coś ugrać w tym sezonie, jakiś Ćwierćfinał LM to na pewno będzie.
1
Kurde ten Marsjanek dobił mi Liverpool :)
0
Benteke mój boże co za bramka! Niesamowite, aż mi włosy stoją dęba! Wspaniała bramka! Takich goli to nawet na treningach się nie strzela, jest nadzieja
0
Oho już się zaczynają płacze i podważania decyzji trenera, jak jesteście tacy mądrzy to dlaczego nie zostaliście trenerami?
0
Ciekawe jak będzie wyglądać linia pomocy? Iniesta wrócił do formy więc nie ma co się bać.
0
No niestety już jest po ptokach:(
1
Dla mnie to jest dobra decyzja ponieważ Messi ostatnio nie trenował, a możliwe że gdyby zagrał do początku to jeszcze by się nabawił jakiejś poważnej kontuzji.
0
Nie można podważać decyzji trenera on wie najlepiej kto będzie grać, widocznie Messi został wygryziony ze składu :D
0
A kogo innego miał wystawić jak nie Messiego? Dziwne trochę.