2

Lewy sobie takim meczem może Króla strzelców załatwić, ciekawe co na to powie ta Holenderska łysa pała pewnie szczęka mu opadła.

0

Teraz to widać gołym okiem że Espanyol się podkłada Realowi, są już na to dowody, ostatnie zwycięstwa drużyny z Katalonii to pokazują, jak Espanyol może dostać 0-6 żeby potem zaliczyć serie zwycięstw z dość mocnymi przeciwnikami.

0

Tym że go sadza na ławie.

0

Komentarz usunięty

0

Nie wiem dlaczego Guardiola tak nie lubi Lewandowskiego, on nie lubi w ogóle typowych napastników przykład Ibra, Eto czy Mandziukic.

0

Lewandowski kręcił tym Dante że aż szkoda było patrzeć, Wilki kupiły od Bayernu szrot.

0

Też nie jestem optymistą, FIFA nam od dwóch lat truje dupę dlaczego mieliby by teraz nam odpuścić.

0

Jeśli Messi zmarnował na 65 karnych 15 to, to jest całkiem dobra średnia, nie wiadomo jakby karne wykonywał ktoś inny, mimo co to chciałbym żeby karne wykonywał Iniesta. Choć jeśli Messi znowu spudłuje w jakiś ważnych meczach to warto się zastanowić czy ktoś inny by nie mógł karnych wykonywać.

0

Od 10 lat gram w FIFE, PES niby co roku ma być lepszy niż FIFA, a jeszcze nigdy nie był lepszy.

0

Nie wiem dlaczego sprzedali Marqueza ja bym w tedy sprzedał Milito, ponieważ był strasznie szklany i cały sezon 2010 2011 przesiedział w szpitalu. Co do Toure to on był za dobry by siedzieć na ławie, a Keita był tylko solidnym zmiennikiem i nic więcej. Mascherano został kupiony chyba po to żeby być zmiennikiem Busquetsa, ale Pep widział w nim obrońcę ponieważ Puyol miał coraz częściej kontuzję.

0

Marquez i Toure odeszli 5 lat temu, a ty dopiero teraz masz o to pretensję, bez nich udało nam się wygrać LM w 2011 i 2015 i bez nich dalej byliśmy najlepszym klubem na świecie.

1

Bardzo się wcześnie obudziłeś.

0

http://fangol.pl/view/120858/rafinha-juz-po-operacji?barc Rafinha już jest po operacji będzie pauzował co najmniej 6 miesięcy.

0

Bardzo się cieszę że są z powrotem te informację jak grali wypożyczeni i sprzedani, bo dawno tego nie było.

0

FIFA widać że zgodziła się na zarejestrowanie Ardy, bo zaczął walić się im grunt pod nogami, a tu jakieś sądy z rodzicami piłkarzów i FBI na karku.

1

Wszystko fajnie tylko żeby podczas meczu nie walnął Siema konie, lub coś w tym stylu :D

0

Turan nam spada z nieba.

0

Jak nie Messi to jest Neymar, a już wole żeby to Messi strzelał te karne, nie podoba mi się w jaki sposób Brazylijczyk wykonuję karne, robi to jeszcze słabiej od Messiego.

0

O 2014 i tylko dlatego że Neuer wygrał MŚ? Rok 2014 należał do Ronaldo.

1

Są jeszcze pewnie jacyś, jak Ronaldo znowu zacznie ładować jak karabin maszynowy gole ogórkom, ale ja już wiem od kilku miesięcy kto tą ZP otrzyma.

0

Neymar mnie wnerwia on widzi tylko Messiego, zresztą nawet jak jest Suarez to on go nie widzi, jestem ciekaw ile Neymar zaliczył asyst do Luisa, to nawet jak jest taki Munir czy Sandro to tym bardziej nie będzie ich widzieć.

4

Komentarz usunięty

0

Są narzekania na Munira i Sandro, a co gra Neymar?

0

Teraz moment Messiego.

0

No co teraz Messi zagrał?

1

Słuszne pretensje Busquetsa.

0

K***a nie mógł od razu strzelać.

0

Suarez na boisko musi wejść.

0

Neymar dobra klepka.

1

Jak słucham tych komentatorów to zaczynam tęsknić za Szpakowskim i Żewłakowem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?