Myślę że obejrzę City-Juve to dużo ciekawszy pojedynek niż Real-Szachtar w który będzie pogrom, poza tym nie chcę patrzeć na nurkującego Ronaldo i się denerwować.
Myślę że Barcelona to jedyna drużyna na świecie która potrafi obronić LM i to zrobi ja wierze w tego trenera i tych chłopaków że są w stanie przejść do Historii już przeszli, ale mogą być lepiej zapamiętani, naszym głównym celem powinna być LM i Mistrzostwo Hiszpanii.
Mam powód by wierzyć bo już nie raz Cristiano był zdenerwowany i obrażony czy smutny, pamiętasz jak wypiął tyłek do dziennikarzy i nie chciał udzielać żadnych wywiadów?
"La Sexta: Klub i Cristiano rozczarowani słowami Beniteza." Cristiano się czuję obrażony i zdenerwowany taką opinią Beniteza, widać że Ronaldo to tylko burak z takiego powodu się obrażać? W tym klubie trzeba zawsze mówić że Cristiano jest naj naj.
Najbardziej mnie drażnią pytania gdzie będzie można obejrzeć jutrzejszy mecz Barcelony, ludzie są tacy leniwi że nie mogą poczytać parę komentarzy niżej i z tego robi się spam.
Pogba by się przydał nikt w Barcelonie poza Rakiticem nie potrafi oddać strzał z większej odległości niż 20 metrów, a uderzenie to nie jest jedyna zaleta młodego Francuza, nie bez powodu jest porównywalny do wielkiego Zidane.
Jordi musi odpocząć obrona na Romę powinna wyjść taka Roberto Pique Masche Mathieu, nie chciałbym żeby Alba był zmęczony lub żeby złapał kontuzję, odpoczynek dla niego będzie dobry ponieważ gra praktycznie cały czas.
Simeone ma rację że Barca dominowała Atletico, ale też sędzia po raz kolejny się nie popisał znowu był negatywnym bohaterem, uważam że Lahoz powinien zostać odsunięty od sędziowania tak ważnych spotkań, już w 2013 sędzia w Ćwierćfinale LM PSG-Barca popełniał katastrofalne błędy i został ukarany, tak samo Lahoz powinien zostać ukarany i odsunięty.
Co do wczorajszego meczu Espanyolu, to oni nie zasługują by być z Katalonii, kto to widział żeby drużyna z Katalonii dawała d**y drużynie z Madrytu, zrozumiałbym gdyby to było 0-2 czy 0-3, no ale 0-6 to już jest przesada, tym bardziej że z nami grają na 200% zmotywowani i ledwo wygrywamy tam 0-1 lub 0-2, już nie wspomnę o Getafe.
Laboga też wkurzał bo też się doczekać nie mógł 5 gola Ronaldo w meczu z Granadą z tamtego sezonu, tak samo jak komentator z tego wczorajszego meczu, ale Laboga ma jednak dużo większą wiedzę niż ci wszyscy komentatorzy w Eleven o lidze Hiszpańskiej. Mimo że Laboga to fanboy to i tak znał Hiszpański i miał szeroką wiedzę tak jak Orłowski.
Ludzie są po prostu zazdrośni że nie są na stronie popularni użytkownicy, Stinger to mądry użytkownik który interesuję się każdym sportem i każdą Ligą w piłce nożnej. Gdyby Stinger interesowałby się poleceniami to wklejałby co chwilę jakąś informację tak jak ViscaBarca123, ten to zamiast wszystko co znalazł na Twiterze to pisz każdy post osobno by pozbierać poleceń, a Stinger tak nie robi.
Kogo ci z Eleven dają do komentowania? Niech jeszcze na GD dadzą Dudka to, to już będzie kompletna porażka, Kosecki opowiada jakieś pierdoły że Suarezowi zęby rosną czy myli Busquetsa z Iniestą i gada po pierwszej połowie że to już koniec meczu. Niech lepiej popatrzy na swojego synka który w karierze od 3 lat stoi w miejscu, a określali go wielkim talentem.
Ten mecz pokazuję że na Romę musi wyjść Rafinha, Ivan jest na razie kompletnie bez formy. Typuję taki skład Stegen Roberto Pique Mascherano Alba Busquets Rafinha Iniesta Messi Suarez Neymar.
"Jakub Kręcidło @J_Krecidlo 2 godz.2 godziny temu
SER: Thomas Vermaelen doznał kontuzji mięśnia płaszczkowatego w lewej nodze. Podobnego urazu doznał Bravo. Około miesiąca przerwy." To wielka strata, ale dobrze że jeszcze tylko jedna kolejka i wraca Pique.
2
Myślę że obejrzę City-Juve to dużo ciekawszy pojedynek niż Real-Szachtar w który będzie pogrom, poza tym nie chcę patrzeć na nurkującego Ronaldo i się denerwować.
0
Myślę że Barcelona to jedyna drużyna na świecie która potrafi obronić LM i to zrobi ja wierze w tego trenera i tych chłopaków że są w stanie przejść do Historii już przeszli, ale mogą być lepiej zapamiętani, naszym głównym celem powinna być LM i Mistrzostwo Hiszpanii.
13
To niestety 70% kibiców ze strony realmadrid.pl się nie załapie, bo mają mniej niż 12 lat :)
3
Mam powód by wierzyć bo już nie raz Cristiano był zdenerwowany i obrażony czy smutny, pamiętasz jak wypiął tyłek do dziennikarzy i nie chciał udzielać żadnych wywiadów?
7
"La Sexta: Klub i Cristiano rozczarowani słowami Beniteza." Cristiano się czuję obrażony i zdenerwowany taką opinią Beniteza, widać że Ronaldo to tylko burak z takiego powodu się obrażać? W tym klubie trzeba zawsze mówić że Cristiano jest naj naj.
1
Kiedyś to nawet tej wymówki zabraknie bo myślę że z Mistrzostwami Hiszpanii i LM ich podgonimy.
0
1-4 dla Atletico Galata to ogór.
1
Najbardziej mnie drażnią pytania gdzie będzie można obejrzeć jutrzejszy mecz Barcelony, ludzie są tacy leniwi że nie mogą poczytać parę komentarzy niżej i z tego robi się spam.
0
Owen nie grał tylko w Liverpoolu grał również w United i w Realu, a to kluby które mają wiele wspólnego z Ronaldo.
0
Tylko że tylko Cruyff z wymienionych był pomocnikiem, Messi to pomocnik i napastnik, Di Stefano to napastnik, Maradona to był napastnik.
1
Zidane był wielkim piłkarzem według mnie jeden z najlepszych pomocników w Historii.
0
Pogba by się przydał nikt w Barcelonie poza Rakiticem nie potrafi oddać strzał z większej odległości niż 20 metrów, a uderzenie to nie jest jedyna zaleta młodego Francuza, nie bez powodu jest porównywalny do wielkiego Zidane.
0
Jordi musi odpocząć obrona na Romę powinna wyjść taka Roberto Pique Masche Mathieu, nie chciałbym żeby Alba był zmęczony lub żeby złapał kontuzję, odpoczynek dla niego będzie dobry ponieważ gra praktycznie cały czas.
2
Kiedyś piłkarze mieli byle dziadostwo i nie narzekali tylko grali, mnie tam obojętne jest jakie kto ma korki.
0
Chelsea chcę Valdesa, a ma dwóch dużo lepszy bramkarzy, trochę dziwna ta logika Mou.
3
Rakitic może nie zalicza 30 asyst na sezon jak Fabregas, ale jest moim zdaniem bardzo przydatny, haruję po całym boisku i jest bardzo waleczny.
18
Drażni, ale jednak w Finale LM był najlepszym piłkarzem na boisku, ale tego to już nikt nie pamięta.
6
Pogba przypomina Yaye Toure nie tylko z postury, ma niezłe kopyto, potrafi się cofnąć do obrony i wspierać defensywę.
1
Simeone ma rację że Barca dominowała Atletico, ale też sędzia po raz kolejny się nie popisał znowu był negatywnym bohaterem, uważam że Lahoz powinien zostać odsunięty od sędziowania tak ważnych spotkań, już w 2013 sędzia w Ćwierćfinale LM PSG-Barca popełniał katastrofalne błędy i został ukarany, tak samo Lahoz powinien zostać ukarany i odsunięty.
0
Co do wczorajszego meczu Espanyolu, to oni nie zasługują by być z Katalonii, kto to widział żeby drużyna z Katalonii dawała d**y drużynie z Madrytu, zrozumiałbym gdyby to było 0-2 czy 0-3, no ale 0-6 to już jest przesada, tym bardziej że z nami grają na 200% zmotywowani i ledwo wygrywamy tam 0-1 lub 0-2, już nie wspomnę o Getafe.
4
Laboga też wkurzał bo też się doczekać nie mógł 5 gola Ronaldo w meczu z Granadą z tamtego sezonu, tak samo jak komentator z tego wczorajszego meczu, ale Laboga ma jednak dużo większą wiedzę niż ci wszyscy komentatorzy w Eleven o lidze Hiszpańskiej. Mimo że Laboga to fanboy to i tak znał Hiszpański i miał szeroką wiedzę tak jak Orłowski.
2
Chłopie ty to już dawno za multikonto powinieneś dostać perma, mam ludziom udowodnić że jesteś zwykłym oszustem?
3
Ludzie są po prostu zazdrośni że nie są na stronie popularni użytkownicy, Stinger to mądry użytkownik który interesuję się każdym sportem i każdą Ligą w piłce nożnej. Gdyby Stinger interesowałby się poleceniami to wklejałby co chwilę jakąś informację tak jak ViscaBarca123, ten to zamiast wszystko co znalazł na Twiterze to pisz każdy post osobno by pozbierać poleceń, a Stinger tak nie robi.
5
Kogo ci z Eleven dają do komentowania? Niech jeszcze na GD dadzą Dudka to, to już będzie kompletna porażka, Kosecki opowiada jakieś pierdoły że Suarezowi zęby rosną czy myli Busquetsa z Iniestą i gada po pierwszej połowie że to już koniec meczu. Niech lepiej popatrzy na swojego synka który w karierze od 3 lat stoi w miejscu, a określali go wielkim talentem.
7
Co do Stingera to wątpliwe że robi to dla poleceń, ViscaBarca123 już prędzej.
0
Ten mecz pokazuję że na Romę musi wyjść Rafinha, Ivan jest na razie kompletnie bez formy. Typuję taki skład Stegen Roberto Pique Mascherano Alba Busquets Rafinha Iniesta Messi Suarez Neymar.
8
"Jakub Kręcidło @J_Krecidlo 2 godz.2 godziny temu
SER: Thomas Vermaelen doznał kontuzji mięśnia płaszczkowatego w lewej nodze. Podobnego urazu doznał Bravo. Około miesiąca przerwy." To wielka strata, ale dobrze że jeszcze tylko jedna kolejka i wraca Pique.
1
Rafinha się spisał bardzo dobrze to on powinien grać za Rakitica, Roberto zagrał kolejny dobry mecz na PO.
2
Lahoz tyle błędów w jednym meczu, on naprawdę powinien albo wylecieć z roboty lub zacząć sędziować w Segunda B.
8
I nawet bez Messiego graliśmy dobrze Atletico było ciśnięte cały czas.