0

Okej ja będę napastnikiem.

3

Na kogo stawiacie? Ja na TVP, nie lubię TVN.

3

Robben jest wkurzony bo zna tylko jeden zwód zejście do środka na lewą nogę, a Costa zna mnóstwo sztuczek przecież to Brazylijczyk.

3

Trochę głupotą jest gadanie że CR się skończył tylko przez to że przez 2 spotkania ligowe nie strzelił gola, można również powiedzieć że Messi się skończył ponieważ również od 2 spotkań nie strzelił gola, oczywiście Portugalczyk jest trochę starszy od Messiego, ale myślę że jeszcze 2 sezony pogra na wysokim poziomie i że w tym sezonie odpali z 55 bramek we wszystkich rozgrywkach lub więcej.

4

Ja też się zdenerwowałem jak Roberto wszedł za Alvesa w meczu z Bilbao, też uważałem że to będzie strzał w kolano, ale jednak Roberto zaskoczył wszystkich i zagrał bardzo dobrze, co do Roberto na PO nie byłem przekonany i uważałem jak Stinger czyli że jest to możliwe że stracimy 3 pkt, bo Roberto na PO grał tylko na tym tournee i wcale dupy nie urywał.

0

Co do dzisiejszego spotkania z Malagą, mieliśmy kilka świetnych sytuacji, ale Kameni miał niesamowite parady, myślę że jeśli mam wybierać bohaterów meczu to u nas jest to Vermaelen nasz bohater nie tylko przez to że strzelił gola, dla Malagi bohaterem był oczywiście Kameni i sędzia, oni można powiedzieć uratowali Malagę przed pogromem.

0

Ronaldo nie trafia 2 mecz pod rząd i już płacz, ciekawe co miał powiedzieć taki Torres który w Chelsea przez kilkanaście spotkań nie strzelał gola.

0

Bardziej znaczące są z tego roku, tamten rok to już przeszłość, ten rok to teraźniejszość więc nie gadaj bzdur.

26

Real rozbił 5-0 Betis ok, ale po co wchodzą tutaj HD i się mądrzą chyba zapomnieli jakie cyrki były na fioletowej jak Messi dostawał całkowicie zasłużoną nagrodę od UEFA i jakich przeciwników wylosowaliśmy, sami mieliśmy od co najmniej kilku lat samych trudnych i raz się los do nas uśmiechnął i trafiliśmy na słabszych, a oni wiecznie trafiali na ogórów i do tego wasz szanowny redaktor robi z siebie pośmiewisko na Twiterze pisząc na Messiego że trzymał łapy w kieszeni, a jak Ronaldo wydał swój słynny okrzyk na gali ZP to się nic nie odzywał.

0

Przypomnieć ci ile my mamy punktów, a ile wy?

0

Niestety dzisiaj Rakieta zagrał słabo, głupio że jak Iniesta jest w formie to on nie jest, mam nadzieję że wróci do formy i razem z Andresem będą rządzić w środku pola.

1

Miło ze strony Ronaldo że postanowił nie trafić, bo przecież nie powinno być karnego.

0

Hahahhahah nie trafił.

4

Nie wiem co Benitez widzi w tym Danilo Carvajal wydaję się lepszym obrońcą, ale tak droższy Danilo musi grać.

5

Znowu Modric kontuzjowany? Jedyny zawodnik którego lubię z Realu.

3

Ronaldo pogratulował koledze, zapisze sobie to w kalendarzu.

1

Dobrze że sędziowie chociaż mają te uczulenie na pady Ronaldo.

0

Betis gra fajną ofensywną piłkę, to się im nie opłaca bo zaraz będzie 2-0.

6

Znowu biedny Karimek będzie harował 3/4 meczu na skrzydle, a to na Ronaldo się będzie mówiło że to tylko skrzydłowy z kontuzją.

0

I gdzie są hejterzy Vermy? Wiedziałem że chłop da radę.

0

Verma! Verma! Verma! Golazo!!!!! I jest 1-0 wreszcie.

0

Bardzo dobrze, tylko sędzia nas okradł.

2

Komentarz usunięty

0

I jak tu mam nie narzekać na sędziego powinno być przynajmniej 1-0 do przerwy.

0

Niech Bravo nie bawi się w Neuera i niech idzie bliżej pola karnego.

0

Lucho przesadził z tym że Roberto na ŚP prezentuje wysoki poziom, on tylko jako ŚPD i na PO prezentuje wysoki poziom.

0

Tak.

0

Komentarz usunięty

0

Słuchaj Marce to ubierzesz klapki w zimę.

3

Ronaldo na tym swoim filmiku tylko wykańczał akcję 0 sztuczek, 0 magii. Bo również miał taki filmik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?