0

Zachowujesz się tak jakby nie grała Barca tylko sam Messi.

0

No trochę zazdroszczę Realowi że mają np prawą obronę obstawioną na lata Danilo i Carvajal są ciągle młodzi, a my mamy Alvesa który jest już dawno po trzydziestce oraz Vidala który ma 26 lub 25 lat i może dopiero grać od Stycznia. Również im zazdroszczę pomocy bo mają Kovacica 21 lat, Isco 23 lata, James 24 lata i Kroos 25 lat. My mamy zawodników w pomocy również starszych Iniesta 31 lat, Arda 28 lat (który może zacząć grać od dopiero od Stycznia), Rakitic 27 lat, Rafinhe który ma 22 lata i może coś z niego będzie, no i Busquetsa który ma 27 lat. Zauważyłem że Real się z roku na rok odmładza, a my bardzo wolno, ale jednak się starzejemy. Nie chcę żebyśmy skończyli jak Milan. Proponuje abyśmy po banie kupili Pogbę/ Verattiego i Gayę oraz jakiegoś młodego ŚO, bo też musimy się trochę odmłodzić kadrę. Oczywiście musimy mieć jakiego bardzo doświadczonego zawodnika, bo na samych młodzikach drużyny nie wybudujemy, ale wolałbym żeby skład był trochę młodszy.

0

Do 30 września za darmo można mieć Eleven jeśli się jest z Netii tak jak ja, potem trzeba płacić, jestem wciąż ciekaw gdzie będzie można oglądać LL w Canal+ czy w Eleven? Coś mówili że araby z Bein mają prawa i są dogadani z Eleven co do Ligi Hiszpańskiej.

0

STS to przecież zakład bukmacherski, rok temu też to mieli.

0

Już jest w Netii, a to jest bardzo dobra wiadomość, waham się czy nie zrezygnować z Canal Plus Gold bo dopłacam 25 zł za to żeby mieć te kanały z NC+, ale tam wciąż jest Liga Angielska i LM, pewnie zrezygnuje za rok bo w Canal Plus już nie będzie LM i Angielskiej, zostanie Ekstraklapa.

1

"Co ciekawe, problem z transmisjami nie dotyczy tylko Polski. Radio Onda Cero podało, że ciągle nie ustalono, kto pokaże rozgrywki w Szwecji, Norwegii, Rumunii, Niemczech, Finlandii, Danii czy Czechach." Te szambo jest nie tylko u nas, również w innych krajach mają te problemy jeśli chodzi o Ligę Hiszpańską.

1

Chciałem zaznaczyć 2 górne odpowiedzi, "Tak, nie prezentował odpowiedniego poziomu." oraz "Tak, Chelsea zaoferowała dobre warunki.", ale zagłosowałem na to pierwsze, dziękuję mu za to co zrobił dla Barcy, ale od 4 lat nie prezentował dobrej formy.

1

Już go Fabs złapał, no przecież musi mieć jakiegoś kumpla :)

7

No i właśnie my potrzebowaliśmy takiego obrońcy, a niestety nasza polityka transferowa działa tak, kupujemy piłkarzy w sile wieku lub jak mają 30 lat, zamiast kupić jakiegoś młodszego to my kupujemy piłkarzy z gwarancją na 2 lata, lubię Mathieu, ale czuję że pogra jeszcze rok i będzie trzeba znowu szukać obrońcy, jedynej rzeczy co zazdroszczę Realowi to sprowadzanie młodych zawodników jak Isco, James, Kovacic, Danilo, my z młodych jedynie sprowadziliśmy Stegena i Neymara.

2

Wiesz że jest taka opcja jak "Odpowiedz".

0

Montoya jest aż tak słaby że nawet nie łapie się do pierwszego składu w Interze? :D

0

Mou już chyba ma dość tego Williana, ale wątpliwe że Pedro byłby lepszym piłkarzem niż Brazylijczyk.

1

Komentarz usunięty

0

Hernanes jest po trzydziestce.

0

Hehehhe Mathieu.

1

Stracili praktycznie wszystko, mało mnie obchodzi Liga Włoska, mało mnie obchodzi Liga Francuska, ale już mojej ukochanej La Ligi im nie wybaczę, oszukali mnóstwo klientów. Tylko im została Liga Angielska i LM, oraz Ekstraklasa której w ogóle nie oglądam, bo mnie oczy bolą jak patrze na tych marnych kopaczy.

0

To zobaczymy "znawco".

0

Bravo Alves Masche Verma Alba Busi Rakitic Iniesta Messi Suarez Rafinha, taki skład na 100% będzie, wątpliwe że Lucho da szansę Bartrze jak nawet mu dużo tych szans nie dawał jak grał dobre mecze, a co dopiero teraz miałby mu dawać jak gra słabo.

2

"OFICJALNIE: Barcelona zostanie uhonorowana podczas losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów (27/08) za zdobycie piątej Ligi Mistrzów." Jak dla mnie to dobra wiadomość.

2

"RAC1: Jest porozumienie ws. transferu Pedro do Chelsea – 28+2 mln euro. Barça czeka na domknięcie szczegółów kontraktu, aby potwierdzić ruch." Dobra wiadomość. "RAC1: Barcelona nie zakontraktuje żadnego piłkarza przed końcem okienka transferowego." Zła wiadomość.

5

106 meczów zagrał w Barcy B, więc jest wychowankiem.

1

To oczywiste że grał skoro Modric pauzował prawie 3/4 sezonu, oraz Jamesowi się kontuzję przytrafiały i Bejlowi, gdyby nie mieli kontuzji tych minut by było znacznie mniej, a i tak Isco to zawodnik niedoceniany.

0

Strzałem w 10 jest Danilo to jest jeden z najlepszych prawych obrońców na świecie i to nawet ja kibic Barcelony przyznam, pogratulować Realowi należy tego transferu, no i gratuluje im od 2 lat to że mają Isco.

0

Hhahahha teraz to dowaliłeś.

5

Thiago za swoim mentorem pójdzie za rok do City.

0

Dziwne że takie rzucanie butem czy inne niebezpieczne sytuacje nie są w ogóle karane, a taka np sytuacja jak z Albą w trakcie meczu z Espanyolem za nic dostał czerwoną kartkę.

0

Neymar ma nie grać w pierwszym meczu Ligowym, Alba jeszcze nie wiadomo czy zagra.

1

Komentarz usunięty

2

Widać że są równi i równiejsi, szkoda gadać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?