Tylko MSN UEFA od nas wyróżniła, zapomnieli o świetnym Ivanie który w Finale był najlepszy, zapomnieli o Pique który był skałą nie do przejścia, Alvesie który wrócił do znakomitej formy sprzed lat.
Dalsze pozycje:
4. Gianluigi Buffon – 24 punkty
5. Neymar – 23
6. Eden Hazard – 21
7. Andrea Pirlo – 12
8. Arturo Vidal – 11
9. Carlos Tévez – 8
10. Paul Pogba – 5
Dla mnie to skandal że tylko z naszych tam Neymar jest, nie ma Ivana czy Alvesa lub Pique, z tym się nie mogę pogodzić mogli jeszcze dać w tych dalszych pozycjach samych zawodników Juve.
No nie powinno tak być wszyscy zawodnicy powinni dostać poza Ardą i Vidalem którzy nie zostali zarejestrowani, nawet Neymar który siedział w domu, bo przecież bardzo się do tego przyczynił że graliśmy w Superpucharze UEFA.
Według pewnych informacji do nagrody najlepszego piłkarza Europy nominowani są Messi, Suarez i Kapitan G, brak Neymara jest bardzo dziwny, strzelił gola który przesądził to że wygraliśmy LM i do tego miał w poprzedniej edycji LM 10 goli, moim zdaniem powinno być nominowane całe trio MSN.
Też tak myślę, ciągle nam zabierają jakieś bramki, na szczęście że to nam nie przeszkadza w wygrywaniu meczów, już Neymara okradli w Finale Pucharu Hiszpani że niby był spalony, choć w ogóle nie było.
Ale ładnie wczoraj Leszek Orłowski pojechał po arbitrze którzy nie uznał prawidłowego gola Suareza, powiedział że zgłupiał. Leszek chyba wczoraj przed meczem wypił parę kieliszków bo mu się też trochę język plątał :d
Może zwal na niego jeszcze stratę tych 3 bramek, to wina Mathieu, Masche i Bartry że są mało rozgarnięci, najlepiej wszystko zwalić na bramkarza, zachowujesz się jak białe prześcieradła co nie dostrzegali słabej obrony, a wieszali psy na Casillasie.
Wyjątkowo słabi ci sędziowie byli, Krycha dawno powinien zejść z boiska z drugą żółtą kartką, gadają że taki z niego wojownik, dla mnie to zwykły brutal, nawet jeśli strzeli gola który da zwycięstwo z Niemcami to nie zmienię zdania na temat jego gry, z wyglądu jest podobny do Ramosa i gra tak samo ostro co on.
Gdybyś wiedział że przegrałem zakład to byś wiedział że ten avatar będę trzymał do końca sezonu, zakładem było to że jeśli Pedro strzeli gola ustawie sobie go na profilowe i będę go trzymał do końca sezonu, zrobiło mi się przykro ponieważ nie fajnie jest patrzyć jak inni się bawią, a jedna osoba stoi sama smutna.
Widać że ci rozpatrzyli ci zmniejszenie bana i to 3 raz, mi się to raz udało. Tak ogólnie to przegrałem zakład i musiałem wstawić zdjęcie Pedrito bo ten strzelił gola będę to zdj trzymał do końca sezonu :d
Myślę że warto podać zwycięski skład Barcelony w 2015 roku nad Sevillą FC Barcelona: Ter Stegen - Alves, Pique, Mascherano, Mathieu - Busquets, Rakitić, Iniesta - Messi, Suarez, Rafinha oraz Roberto, Pedro oraz Bartra którzy również weszli z ławki.
"chocby nie wiem co nikt z historii nie wymaze chociazby dwoch okresow 5-cio letniej dominacji Realu w Europie o czym Barça moze pomarzyc." Cytat kibica pewnej drużyny zgadnijcie jakiej :d
1
Tą są chyba jakieś żarty Messi wciągnął w tym sezonie Ronaldo słomką do soczku.
0
Ja się pytam kto te 4% oddał na Ronaldo?!
0
Jedenastka UEFA powinna wyglądać tak: Stegen Alves Pique Chielini Alba Busquets Rakitic Iniesta Messi Suarez Ronaldo.
1
Tylko MSN UEFA od nas wyróżniła, zapomnieli o świetnym Ivanie który w Finale był najlepszy, zapomnieli o Pique który był skałą nie do przejścia, Alvesie który wrócił do znakomitej formy sprzed lat.
0
Nie wiem za co tam jest Vidal i Pirlo tam powinien być Pique i Alves/Ivan.
2
Dalsze pozycje:
4. Gianluigi Buffon – 24 punkty
5. Neymar – 23
6. Eden Hazard – 21
7. Andrea Pirlo – 12
8. Arturo Vidal – 11
9. Carlos Tévez – 8
10. Paul Pogba – 5
Dla mnie to skandal że tylko z naszych tam Neymar jest, nie ma Ivana czy Alvesa lub Pique, z tym się nie mogę pogodzić mogli jeszcze dać w tych dalszych pozycjach samych zawodników Juve.
0
"OFICJALNIE: Leo Messi, Cristiano Ronaldo i Luis Suárez są trójką finalistów do nagrody Najlepszego Piłkarza Europy 14/15."
0
No nie powinno tak być wszyscy zawodnicy powinni dostać poza Ardą i Vidalem którzy nie zostali zarejestrowani, nawet Neymar który siedział w domu, bo przecież bardzo się do tego przyczynił że graliśmy w Superpucharze UEFA.
6
Real na pewno będzie 3 lub 2, pierwsze miejsce jest zarezerwowane tylko dla nas.
1
Ten mecz pod względem emocji można porównywać do Liverpoolu i Milanu w 2005 roku.
0
Według pewnych informacji do nagrody najlepszego piłkarza Europy nominowani są Messi, Suarez i Kapitan G, brak Neymara jest bardzo dziwny, strzelił gola który przesądził to że wygraliśmy LM i do tego miał w poprzedniej edycji LM 10 goli, moim zdaniem powinno być nominowane całe trio MSN.
1
Też tak myślę, ciągle nam zabierają jakieś bramki, na szczęście że to nam nie przeszkadza w wygrywaniu meczów, już Neymara okradli w Finale Pucharu Hiszpani że niby był spalony, choć w ogóle nie było.
0
Ale ładnie wczoraj Leszek Orłowski pojechał po arbitrze którzy nie uznał prawidłowego gola Suareza, powiedział że zgłupiał. Leszek chyba wczoraj przed meczem wypił parę kieliszków bo mu się też trochę język plątał :d
1
Może zwal na niego jeszcze stratę tych 3 bramek, to wina Mathieu, Masche i Bartry że są mało rozgarnięci, najlepiej wszystko zwalić na bramkarza, zachowujesz się jak białe prześcieradła co nie dostrzegali słabej obrony, a wieszali psy na Casillasie.
41
MNS pobije te 122 gole w sezonie tak coś czuję, już są na dobrej drodze bo mają 3 i to w jednym spotkaniu.
6
Wyjątkowo słabi ci sędziowie byli, Krycha dawno powinien zejść z boiska z drugą żółtą kartką, gadają że taki z niego wojownik, dla mnie to zwykły brutal, nawet jeśli strzeli gola który da zwycięstwo z Niemcami to nie zmienię zdania na temat jego gry, z wyglądu jest podobny do Ramosa i gra tak samo ostro co on.
0
Gdybyś wiedział że przegrałem zakład to byś wiedział że ten avatar będę trzymał do końca sezonu, zakładem było to że jeśli Pedro strzeli gola ustawie sobie go na profilowe i będę go trzymał do końca sezonu, zrobiło mi się przykro ponieważ nie fajnie jest patrzyć jak inni się bawią, a jedna osoba stoi sama smutna.
0
Musimy się poprawić w grze obronnej Pique musi mieć równego partnera w obronie, ani Mascherano, Mathieu, Bartra czy Verma to nie poziom Gerarda.
1
Messi wczoraj pokazał że jeżeli nie dostanie ZP za tem rok to, to będzie skandal.
0
Przykro mi się zrobiło jak Pedrito stał z 3 metry od swoich kolegów taki smutny i samotny.
1
Widać że ci rozpatrzyli ci zmniejszenie bana i to 3 raz, mi się to raz udało. Tak ogólnie to przegrałem zakład i musiałem wstawić zdjęcie Pedrito bo ten strzelił gola będę to zdj trzymał do końca sezonu :d
0
Czyli widząc po zdjęciu Ardzie też zaliczono te trofeum.
1
Na Realmadrid.pl jest ponad 600 komentarzy to nowy rekord i jakieś 90% tamtych komentarzy jest o nas, fajnie że nas podziwiają.
0
Ten mecz po raz kolejny pokazuje że Pique nie ma równego partnera, Masche już grał słabo w finale LM oraz w Dwu meczu z Bayernem.
6
Myślę że warto podać zwycięski skład Barcelony w 2015 roku nad Sevillą FC Barcelona: Ter Stegen - Alves, Pique, Mascherano, Mathieu - Busquets, Rakitić, Iniesta - Messi, Suarez, Rafinha oraz Roberto, Pedro oraz Bartra którzy również weszli z ławki.
23
Bardzo ciekawe są te ciekawostki.
0
Musiałem nadrobić ten czas co w ogóle nie zmieniałem avatarów, za to i tak mi do ciebie sporo brakuje :D
0
"chocby nie wiem co nikt z historii nie wymaze chociazby dwoch okresow 5-cio letniej dominacji Realu w Europie o czym Barça moze pomarzyc." Cytat kibica pewnej drużyny zgadnijcie jakiej :d
1
Obrona grała tragicznie Mathieu, Masche i Bartra muszą się poprawić szczególnie Bartra.
1
We are the Champions musi być.