Niestety mój pomysł nie wejdzie w życie ponieważ plan Michaela Corleone o zlikwidowanie poleceń który miał ponad 200 głosów nie wszedł, to mój tym bardziej.
Mam przeczucia że tym razem obronimy LM, jak to się mówi to 3 razy sztuka, mieliśmy szansę w 2010 i w 2012, ale niestety nam się nie udało, więc w 2016 musi się udać.
2
Sandro Ramirez zdecydowanie, szybki, silny, utalentowany, młody byczek się przyda.
0
Mam wiarę w to że The Reds pójdą w końcu po Mistrza.
1
Komentarz usunięty
0
Niestety mój pomysł nie wejdzie w życie ponieważ plan Michaela Corleone o zlikwidowanie poleceń który miał ponad 200 głosów nie wszedł, to mój tym bardziej.
1
W tedy dopiero będzie głupota, zaloguje się tutaj jakieś 10 trollów i cię zgłoszą twój komentarz czy kogoś innego i będziesz mieć bana.
0
Tak z ciekawości zapytam, co będzie 21 sierpnia? :D
0
https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/9245055-dodatkowi-admini Mam genialny pomysł.
2
Powinna być opcja zmieniania awatarów co pół roku, ale co by Dorek na to powiedział.
1
Komentarz usunięty
0
Kurde, teraz będę was mylił :d
0
Muście się w wreszcie pogodzić bo się wiecznie kłócicie.
1
No i 3 dni przewalone.
0
Messiach ma chyba perma, bo w ogóle nic nie pisze.
1
Mam przeczucia że tym razem obronimy LM, jak to się mówi to 3 razy sztuka, mieliśmy szansę w 2010 i w 2012, ale niestety nam się nie udało, więc w 2016 musi się udać.
1
Na stronie dzisiaj jest mało komentarzy, ale no tak nie ma dzisiaj Dona, Kondzia i PheN coś dzisiaj mało pisze.
0
Marcin to ten mądrzejszy Żewłakow co jest włodarzem Legii, czy ten Baran co komentuje w TVP?
0
0
Komentarz usunięty
2
Jest taka opcja zablokuj wysyłanie wiadomości.
0
W te 25 minut zdążył narobić niezłego bajzlu.
1
Lepiej nie odpowiadajcie na komentarze tego małego prowokatora bo sami również zostaniecie ukarani banem, za karmienie trolla.
0
Świetnie Liverpool prowadzi!!!
7
Ja dostałem bana po 15 sekundach za wklejenie śmiesznego komentarza z sąsiedniej strony, ten na dole narobi syfu w 2 godziny i dopiero potem ban.
3
Sandro Ramireza.
1
No i Liverpool znowu kaszanę gra, idzie usnąć na tym meczu.
0
Może chociaż Liverpool nie wtopi, tak jak Arsenal.
2
Komentarz usunięty
23
Jak już ma odejść od kilku tygodni to niech odchodzi, niech się to nie zmienia z powodu jakiejś choroby, jakoś zastąpimy Neymara przez ten czas.
0
Arsenal musi zrobić porządne zakupy, Wenger, Kościelny, Żyrafa, Żiru out, Klopp, Benzema, Hummels in.
4
Sam mówiłeś że Arsenal będzie 1 w tym sezonie.