0

Takiego nadrabiania strat to ja nie widziałem od czasów Finału LM w 2005 roku.

0

Z Bartry już nic nie będzie.

0

Kur..a trzeba szybko kupować obrońce Bartre sprzedać tak jak mówiłem z niego już nic nie będzie.

0

Skończymy jeszcze jak Chelsea w 2013 z Bayernem też się bronili zamiast atakować i stracili gola w ostatniej minucie meczu.

0

I po cholerę wchodzi obrońca, tutaj trzeba atakować, a nie bronić.

1

Zamiast dalej masakrować Seville to my im daliśmy powstać.

0

Obudzić się panowie bo to się żle skończy.

0

Robi się nie ciekawie.

0

Gramy teraz trójką w obronie.

1

Sergi Roberto wchodzi, wiedziałem że Iniesta zejdzie środki ostrożności po prostu.

0

Rafinha powinien więcej dostawać szans.

0

Luisito Luisito Luisito Luisito Luisito Suarez!!!!

2

To co wyczynia Barca, to co wyczynia Messi, to jest normalnie niepojęte!!

0

Podobno mówią że Bóg nie istnieje, a ja Boga oglądam teraz w telewizji.

0

Lucho jako wuefista może przejść do Historii, tak pięknie chłopaki grają w ogóle nie dają szans Sevilli :D

1

Rafinha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Szkoda mi tylko Krychy.

0

Palpitacja serca 0_____0

0

Nie czuje braku Alby i Neymara.

1

Gdyby Ivan to wsadził to by było fajnie.

0

Nie pamiętam żeby ktokolwiek strzelił 2 bramki z wolnego i to w jednym meczu, klękajcie narody przed Messim.

0

Nie powiem ci bo nie wiem :D

0

No chodzi o to że już mamy 4 w całej Historii i piąty nadchodzi.

0

Gdybym popełnił błąd jacyś normalni użytkownicy by mnie poprawili widać że żadnego błędu nie popełniłem, ale to ty się uczepiłeś, powiedz mi kiedy Pedro w Barcelonie zagrał jakiś dobry finał? Tylko nie pisz o Wembley bo to było 4 lata temu.

0

Nagle pojawił się Fanboy Pedro.

4

Lucho wystawia najlepszy możliwy skład, moim zdaniem Rafa da nam więcej niż Pedro który w takich ważnych meczach gra jak pod peleryną niewidką, bynajmniej młodszy brat Thiago pokazywał dobry poziom w Ameryce.

3

Nie rozumiem pretensji niektórych użytkowników na wiadomość że Rafinha zagra w pierwszy składzie, to chyba dobrze że Enrique postawił na młodego wychowanka, zgadzam się co do jednego tekstu Ronaldo że wszystkim się nie da dogodzić.

0

Nwm nawet co te polecenia niektórym użytkownikom dają?

1

Nie będą ponieważ nie są zarejestrowani jako zawodnicy.

3

One nie będą zapisane na jego konto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?