Gdybym popełnił błąd jacyś normalni użytkownicy by mnie poprawili widać że żadnego błędu nie popełniłem, ale to ty się uczepiłeś, powiedz mi kiedy Pedro w Barcelonie zagrał jakiś dobry finał? Tylko nie pisz o Wembley bo to było 4 lata temu.
Lucho wystawia najlepszy możliwy skład, moim zdaniem Rafa da nam więcej niż Pedro który w takich ważnych meczach gra jak pod peleryną niewidką, bynajmniej młodszy brat Thiago pokazywał dobry poziom w Ameryce.
Nie rozumiem pretensji niektórych użytkowników na wiadomość że Rafinha zagra w pierwszy składzie, to chyba dobrze że Enrique postawił na młodego wychowanka, zgadzam się co do jednego tekstu Ronaldo że wszystkim się nie da dogodzić.
0
Takiego nadrabiania strat to ja nie widziałem od czasów Finału LM w 2005 roku.
0
Z Bartry już nic nie będzie.
0
Kur..a trzeba szybko kupować obrońce Bartre sprzedać tak jak mówiłem z niego już nic nie będzie.
0
Skończymy jeszcze jak Chelsea w 2013 z Bayernem też się bronili zamiast atakować i stracili gola w ostatniej minucie meczu.
0
I po cholerę wchodzi obrońca, tutaj trzeba atakować, a nie bronić.
1
Zamiast dalej masakrować Seville to my im daliśmy powstać.
0
Obudzić się panowie bo to się żle skończy.
0
Robi się nie ciekawie.
0
Gramy teraz trójką w obronie.
1
Sergi Roberto wchodzi, wiedziałem że Iniesta zejdzie środki ostrożności po prostu.
0
Rafinha powinien więcej dostawać szans.
0
Luisito Luisito Luisito Luisito Luisito Suarez!!!!
2
To co wyczynia Barca, to co wyczynia Messi, to jest normalnie niepojęte!!
0
Podobno mówią że Bóg nie istnieje, a ja Boga oglądam teraz w telewizji.
0
Lucho jako wuefista może przejść do Historii, tak pięknie chłopaki grają w ogóle nie dają szans Sevilli :D
1
Rafinha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Szkoda mi tylko Krychy.
0
Palpitacja serca 0_____0
0
Nie czuje braku Alby i Neymara.
1
Gdyby Ivan to wsadził to by było fajnie.
0
Nie pamiętam żeby ktokolwiek strzelił 2 bramki z wolnego i to w jednym meczu, klękajcie narody przed Messim.
0
Nie powiem ci bo nie wiem :D
0
No chodzi o to że już mamy 4 w całej Historii i piąty nadchodzi.
0
Gdybym popełnił błąd jacyś normalni użytkownicy by mnie poprawili widać że żadnego błędu nie popełniłem, ale to ty się uczepiłeś, powiedz mi kiedy Pedro w Barcelonie zagrał jakiś dobry finał? Tylko nie pisz o Wembley bo to było 4 lata temu.
0
Nagle pojawił się Fanboy Pedro.
4
Lucho wystawia najlepszy możliwy skład, moim zdaniem Rafa da nam więcej niż Pedro który w takich ważnych meczach gra jak pod peleryną niewidką, bynajmniej młodszy brat Thiago pokazywał dobry poziom w Ameryce.
3
Nie rozumiem pretensji niektórych użytkowników na wiadomość że Rafinha zagra w pierwszy składzie, to chyba dobrze że Enrique postawił na młodego wychowanka, zgadzam się co do jednego tekstu Ronaldo że wszystkim się nie da dogodzić.
0
Nwm nawet co te polecenia niektórym użytkownikom dają?
1
Nie będą ponieważ nie są zarejestrowani jako zawodnicy.
3
One nie będą zapisane na jego konto.