11 sierpnia 2015, 23:32
1
We are the Champions musi być.
11 sierpnia 2015, 23:30
23
Pedro coś nie wesoły, on chyba rzeczywiście odejdzie, zawsze tryskał humorem jak wznosił puchary.
11 sierpnia 2015, 23:29
0
Visca el Barca!
11 sierpnia 2015, 23:27
Szkoda że Xavi nie został na dłużej, piękne pożegnanie by miał.
11 sierpnia 2015, 23:25
Iniesta i Messi mają tyle samo trofeów co Xavi, szybko go dogonili.
11 sierpnia 2015, 23:24
Nie przesadzaj cała Barca drugą połowę grała piach.
11 sierpnia 2015, 23:23
6
Sędziowie to powinni zostać spoliczkowani od UEFA za ten, a oni jeszcze medale dostają.
Łysy musi być.
11 sierpnia 2015, 23:20
Obiecałem że nie będę płakać, ale łzy mi same z oczów lecą.
11 sierpnia 2015, 23:19
Campeones Campeones ole ole ole!! Campeones Campeones ole ole ole!!
11 sierpnia 2015, 23:18
12
Słynna La Vida, jak ja uwielbiam tą piosenkę!
11 sierpnia 2015, 23:17
Co za mecz, co za emocje.
11 sierpnia 2015, 23:15
Trudno mi się było pogodzić z 5 Sergio, ale z 6 Alvesa nigdy się nie pogodzę.
11 sierpnia 2015, 23:11
2
Ludziska tak jak obiecałem zmieniam awatar na Pedrito.
11 sierpnia 2015, 23:09
Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedo Pedro Pedrito Pedrito Pedrito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11 sierpnia 2015, 23:04
Ty się nie ośmieszaj bo ośmieszasz się jak to dziecko messi1599 które ciągle do mnie pisze.
11 sierpnia 2015, 23:02
Komentarz usunięty
11 sierpnia 2015, 22:58
11 sierpnia 2015, 22:53
11 sierpnia 2015, 22:52
Pedro mi w jednym przypomina Crisa te idiotyczne uśmieszki po spapranej akcji, tylko CR robi te uśmieszki po symulce.
11 sierpnia 2015, 22:51
4-4 to jak dla mnie wynik hokejowy, ale nie byłoby tego gdybyśmy grali lepiej w obronie, kolejny słaby mecz Bartry.
11 sierpnia 2015, 22:49
Niech na nas nie mówią Uefalona.
11 sierpnia 2015, 22:47
11 sierpnia 2015, 22:45
Żałosny ten sędzia Krycha już powinien zejść z boiska, on miał z 6 taki fauli jak Pedro.
11 sierpnia 2015, 22:43
Pierwszy oficjalny mecz sezonu, a ja już się tak denerwuje.
11 sierpnia 2015, 22:42
11 sierpnia 2015, 22:40
Tak z drugiej strony dziwne że strona jeszcze od tych emocji nie padła.
11 sierpnia 2015, 22:38
Nawet jakby nam uznali tego gola co był rzekomo spalony, to i tak to by było frajerstwo stracić tyle bramek w tak krótkim czasie.
11 sierpnia 2015, 22:34
11 sierpnia 2015, 22:30
Tak zlekceważyć przeciwnika i to w tak ważnym meczu.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
We are the Champions musi być.
23
Pedro coś nie wesoły, on chyba rzeczywiście odejdzie, zawsze tryskał humorem jak wznosił puchary.
0
Visca el Barca!
0
Szkoda że Xavi nie został na dłużej, piękne pożegnanie by miał.
0
Iniesta i Messi mają tyle samo trofeów co Xavi, szybko go dogonili.
0
Nie przesadzaj cała Barca drugą połowę grała piach.
6
Sędziowie to powinni zostać spoliczkowani od UEFA za ten, a oni jeszcze medale dostają.
0
Łysy musi być.
1
Obiecałem że nie będę płakać, ale łzy mi same z oczów lecą.
0
Campeones Campeones ole ole ole!! Campeones Campeones ole ole ole!!
12
Słynna La Vida, jak ja uwielbiam tą piosenkę!
0
Co za mecz, co za emocje.
1
Trudno mi się było pogodzić z 5 Sergio, ale z 6 Alvesa nigdy się nie pogodzę.
2
Ludziska tak jak obiecałem zmieniam awatar na Pedrito.
0
Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedo Pedro Pedrito Pedrito Pedrito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ty się nie ośmieszaj bo ośmieszasz się jak to dziecko messi1599 które ciągle do mnie pisze.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Pedro mi w jednym przypomina Crisa te idiotyczne uśmieszki po spapranej akcji, tylko CR robi te uśmieszki po symulce.
0
4-4 to jak dla mnie wynik hokejowy, ale nie byłoby tego gdybyśmy grali lepiej w obronie, kolejny słaby mecz Bartry.
1
Niech na nas nie mówią Uefalona.
0
Komentarz usunięty
0
Żałosny ten sędzia Krycha już powinien zejść z boiska, on miał z 6 taki fauli jak Pedro.
1
Pierwszy oficjalny mecz sezonu, a ja już się tak denerwuje.
0
Komentarz usunięty
1
Tak z drugiej strony dziwne że strona jeszcze od tych emocji nie padła.
1
Nawet jakby nam uznali tego gola co był rzekomo spalony, to i tak to by było frajerstwo stracić tyle bramek w tak krótkim czasie.
0
Komentarz usunięty
1
Tak zlekceważyć przeciwnika i to w tak ważnym meczu.