1

We are the Champions musi być.

23

Pedro coś nie wesoły, on chyba rzeczywiście odejdzie, zawsze tryskał humorem jak wznosił puchary.

0

Visca el Barca!

0

Szkoda że Xavi nie został na dłużej, piękne pożegnanie by miał.

0

Iniesta i Messi mają tyle samo trofeów co Xavi, szybko go dogonili.

0

Nie przesadzaj cała Barca drugą połowę grała piach.

6

Sędziowie to powinni zostać spoliczkowani od UEFA za ten, a oni jeszcze medale dostają.

0

Łysy musi być.

1

Obiecałem że nie będę płakać, ale łzy mi same z oczów lecą.

0

Campeones Campeones ole ole ole!! Campeones Campeones ole ole ole!!

12

Słynna La Vida, jak ja uwielbiam tą piosenkę!

0

Co za mecz, co za emocje.

1

Trudno mi się było pogodzić z 5 Sergio, ale z 6 Alvesa nigdy się nie pogodzę.

2

Ludziska tak jak obiecałem zmieniam awatar na Pedrito.

0

Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedo Pedro Pedrito Pedrito Pedrito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ty się nie ośmieszaj bo ośmieszasz się jak to dziecko messi1599 które ciągle do mnie pisze.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Pedro mi w jednym przypomina Crisa te idiotyczne uśmieszki po spapranej akcji, tylko CR robi te uśmieszki po symulce.

0

4-4 to jak dla mnie wynik hokejowy, ale nie byłoby tego gdybyśmy grali lepiej w obronie, kolejny słaby mecz Bartry.

1

Niech na nas nie mówią Uefalona.

0

Komentarz usunięty

0

Żałosny ten sędzia Krycha już powinien zejść z boiska, on miał z 6 taki fauli jak Pedro.

1

Pierwszy oficjalny mecz sezonu, a ja już się tak denerwuje.

0

Komentarz usunięty

1

Tak z drugiej strony dziwne że strona jeszcze od tych emocji nie padła.

1

Nawet jakby nam uznali tego gola co był rzekomo spalony, to i tak to by było frajerstwo stracić tyle bramek w tak krótkim czasie.

0

Komentarz usunięty

1

Tak zlekceważyć przeciwnika i to w tak ważnym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?