0

Cały dzisiejszy trening.

0

To apeluj do Majerr ponieważ on dał taką nazwę.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

"Lekarze obawiają się, że Neymar mógł zarazić innych piłkarzy Barcelony świnką, którą pewnie przywiózł z Brazylii. Symptomy po 2-3 tygodniach." Oby nie.

0

Powiem ci, nie zdziw się jak dostaniesz bana.

1

Z tym żeby było kilku dodatkowych administratorów.

0

Jeszcze niech redakcja rozpatrzy mój pomysł to będę zachwycony.

0

To sezonowcy pouciekają z tej strony, jak dzisiaj nie wygramy tego pucharu.

0

Znalazłem jeden błąd proszę to poprawić w 2011 Messi strzelił gola Porto, a nie w 2009 :)

0

W PK to raczej Samitiera nie dogoni, niech Kubale dogoni, to dopiero będzie osiągniecie.

0

Aktualnie w Stoke gra 3 byłych zawodników Barcelony, Muniesa, Afellay, Bojan.

0

Co za trolling.

0

To niewiele zmienia.

2

Jak taki skład wystawimy to przegramy walkowerem.

8

No to jest oczywista oczywistość że Messi zagra pełne 90 minut.

1

Messi, Rakitic, Suarez, Pique, Alves, Busi, Mathieu, Masche, to są pewniacy.

0

Co ty, przynajmniej 4 sezony zagra jeszcze na najwyższym poziomie i póżniej przeniesie się na stałe do pomocy.

1

Mi wypada ciągle 0-2 dla Sevilli.

0

Sandro musi kiedyś dostać szansę, nie zapominaj że w 2009 Pedro był prawie w wieku Sandro i jakoś w Superpucharze UEFA dostał szansę.

0

Liczę na taki skład Ter Stegen Alves Pique Masche Mathieu Busi Rakitic Iniesta Messi Suarez Sandro.

0

Ten puchar musi być nasz Visca el Barca !

0

Szkoda że w 2007 2006 nie udało nam się wznieść Superpucharu UEFA bylibyśmy jeszcze bardziej utytułowanym klubem w Europie.

0

Jeden z nielicznych krajów biedniejszych od Polski.

0

Marca to też niezły szmatłowiec robili w 2011 taki zamęt podczas GD że nawet sobie pewnie z tego nie zdajesz sprawy, robili niezłe fotoshopy że miało się wrażenie że był spalony przy golach Barcelony w GD i ogólne nadmierne wybielanie Realu i Ronaldo.

0

Według kibiców Barcy As i Marca to największe szmatłowce, według kibiców Realu MD i Sport to największe szmatłowce i koniec dyskusji.

1

No jeżeli Pedrito trafi to zmienię awatar właśnie na niego i będę trzymał do końca sezonu :)

2

MD i Sport na pewno robią lepsze okładki.

0

W piłce nożnej nie powinno być takich sytuacji.

0

Czyli tacy trenerzy jak Van Gaal czy Guardiola nie mieli rozumu bo stawiali na młodych wychowanków? Ciekawe rozumowanie, młody też musi dostać jakąś szanse w meczu o stawkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?