"Lekarze obawiają się, że Neymar mógł zarazić innych piłkarzy Barcelony świnką, którą pewnie przywiózł z Brazylii. Symptomy po 2-3 tygodniach." Oby nie.
Marca to też niezły szmatłowiec robili w 2011 taki zamęt podczas GD że nawet sobie pewnie z tego nie zdajesz sprawy, robili niezłe fotoshopy że miało się wrażenie że był spalony przy golach Barcelony w GD i ogólne nadmierne wybielanie Realu i Ronaldo.
Czyli tacy trenerzy jak Van Gaal czy Guardiola nie mieli rozumu bo stawiali na młodych wychowanków? Ciekawe rozumowanie, młody też musi dostać jakąś szanse w meczu o stawkę.
0
0
To apeluj do Majerr ponieważ on dał taką nazwę.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
"Lekarze obawiają się, że Neymar mógł zarazić innych piłkarzy Barcelony świnką, którą pewnie przywiózł z Brazylii. Symptomy po 2-3 tygodniach." Oby nie.
0
Powiem ci, nie zdziw się jak dostaniesz bana.
1
Z tym żeby było kilku dodatkowych administratorów.
0
Jeszcze niech redakcja rozpatrzy mój pomysł to będę zachwycony.
0
To sezonowcy pouciekają z tej strony, jak dzisiaj nie wygramy tego pucharu.
0
Znalazłem jeden błąd proszę to poprawić w 2011 Messi strzelił gola Porto, a nie w 2009 :)
0
W PK to raczej Samitiera nie dogoni, niech Kubale dogoni, to dopiero będzie osiągniecie.
0
Aktualnie w Stoke gra 3 byłych zawodników Barcelony, Muniesa, Afellay, Bojan.
0
Co za trolling.
0
To niewiele zmienia.
2
Jak taki skład wystawimy to przegramy walkowerem.
8
No to jest oczywista oczywistość że Messi zagra pełne 90 minut.
1
Messi, Rakitic, Suarez, Pique, Alves, Busi, Mathieu, Masche, to są pewniacy.
0
Co ty, przynajmniej 4 sezony zagra jeszcze na najwyższym poziomie i póżniej przeniesie się na stałe do pomocy.
1
Mi wypada ciągle 0-2 dla Sevilli.
0
Sandro musi kiedyś dostać szansę, nie zapominaj że w 2009 Pedro był prawie w wieku Sandro i jakoś w Superpucharze UEFA dostał szansę.
0
Liczę na taki skład Ter Stegen Alves Pique Masche Mathieu Busi Rakitic Iniesta Messi Suarez Sandro.
0
Ten puchar musi być nasz Visca el Barca !
0
Szkoda że w 2007 2006 nie udało nam się wznieść Superpucharu UEFA bylibyśmy jeszcze bardziej utytułowanym klubem w Europie.
0
Jeden z nielicznych krajów biedniejszych od Polski.
0
Marca to też niezły szmatłowiec robili w 2011 taki zamęt podczas GD że nawet sobie pewnie z tego nie zdajesz sprawy, robili niezłe fotoshopy że miało się wrażenie że był spalony przy golach Barcelony w GD i ogólne nadmierne wybielanie Realu i Ronaldo.
0
Według kibiców Barcy As i Marca to największe szmatłowce, według kibiców Realu MD i Sport to największe szmatłowce i koniec dyskusji.
1
No jeżeli Pedrito trafi to zmienię awatar właśnie na niego i będę trzymał do końca sezonu :)
2
MD i Sport na pewno robią lepsze okładki.
0
W piłce nożnej nie powinno być takich sytuacji.
0
Czyli tacy trenerzy jak Van Gaal czy Guardiola nie mieli rozumu bo stawiali na młodych wychowanków? Ciekawe rozumowanie, młody też musi dostać jakąś szanse w meczu o stawkę.