3

Gdyby miał odrobinę godności nie poszedłby do Realu, ponieważ sam wiele razy gadał że był Antimadristą.

5

Figo był wielkim piłkarzem, lecz niestety się okazał zwykłym sprzedawczykiem, takich ludzi się nie szanuję.

0

Obszerny skrót tamtego meczu.

0

Ja jakoś tak bardzo za nim nie tęsknie, jak za Xavim.

0

Hahahaha zobaczcie sobie od 1:17.

2

Tutaj jest próbka jego umiejętności gry nogami.

3

United grało totalne dno.

0

Fabregas przez Jesień i część Zimy potrafił nabić asyst, a potem na resztę sezonu gasł, któryś użytkownik kiedyś napisał że Fabregas na Wiosnę może sobie zrobić już wakacje :d

0

Mam pytanie do was po tym meczu, ktoś jeszcze tęskni za Fabregasem?

0

1. City
2. Chelsea
3. Liverpool
4. Arsenal
5. United
6. Tottenham Król strzelców - Sergio Aguero lub Kane.

0

Mou to trener który nie wyciąga wniosków.

4

Z Bartry niestety już nic nie będzie.

0

Aha, a wiesz że on z Mółem miał konflikt?

0

Gdyby trafił do Bayernu to, to już by było tchórzostwo Bayernu i wykupywanie konkurencji.

1

No z taką grą to Leicester wygrałby z United.

3

United to niech lepiej kupi nowego napastnika bo sam Shrek nie pociągnie ataku, Depay niby młody i obiecujący, ale to jeszcze nie ten poziom, skład United rok temu był dobry pod względem nazwisk Di Maria, Falcao, Van Persie, a i tak grali słabiutko, a teraz już mają tylko Matę i Rooneya, to pewnie będą grać jeszcze słabiej.

5

Jakiego United ma farta, przyjdzie City, Chelsea i Arsenal nie będzie za ciekawie.

2

No czyli dzięki tobie ta strona pójdzie na dno, ale wątpliwe żeby Admini się posłuchali jednego pionka, jak tobie się nie podoba to nie komentuj.

7

Niech nas moderatorzy pobanują to ta strona będzie miała taki niski poziom jak Realmadrid.pl czy DevilPage.

2

Ale oni nawet połowy tej sumy co podałeś nie wydali w tym oknie.

0

Kurde, ale ten Eriksen niedokładnie podaję, już chyba 8 takich podań zaliczył.

1

Ja pisałem nie tylko ze Stingerem, ale i z wieloma innymi użytkownikami, ja przynajmniej potrafię przeprowadzić ciekawą konwersację, a ty tylko albo się czepiasz o wiek albo o miejsce zamieszkania.

1

On potrafi wymienić tylko mój wiek lub miejsce zamieszkania, taki gość nic mądrego na tej stronie nie napiszę, ty czasami napisałeś coś głupiego, ale już na pewno piszesz dużo mądrzejsze komentarze niż ten "Pan dorosły".

4

Twarowski to jeden z najlepszych komentatorów NC+ obok Wolskiego.

0

Ty nawet do 60 nie potrafisz policzyć, wszyscy się z cb śmieją, jak ty oglądasz 3 mecze w sezonie to jaką możesz mieć wiedzę? Uwierz mi ja oglądam praktycznie wszystkie mecze mojego klubu, więc przestań się napinać dzieciaku.

7

"Czy Barcelona kupi młodego Ronaldinho? Do walki wkroczyło United."

2

Oni tam poza Rooneyem i Matą nie mają nikim postraszyć.

0

Nie odpowiadam na komentarze 10 latków.

1

Tottenham gra,Manchester strzela.

0

Fajnie by było bylibyśmy pierwszym zespołem który wygrał sextet i to 2 razy w Historii, a przypomnę że żadnemu zespołowi nie udało się raz wygrać, oprócz nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?