9

Dla Getafe będzie jak znalazł.

1

Kibicowałem Laporcie, ale on nie zrobił praktycznie nic by wygrać te wybory to Bartek się dużo bardziej przygotował i wygrał zasłużenie, no cóż Joan może za 6 lat :)

4

Na zdrowy rozum to jednak Hazard jest lepszy niż Alexis.

7

Klopp w Bayernie, to jak Guardiola w Realu.

0

To jest nowy hymn Realu, y nada mas czy jakoś tak.

1

Ja tą stronę śledzę od 5 lat, a mam dopiero konto tutaj prawie rok, też mnie to wkurzyło jak przeczytałem wypowiedz RaulGarciatoGbur.

1

I jeszcze nie było tej opcji Odpowiedz na komentarz.

3

"Casillas: W Porto mam szanse na dalszy rozwój." Iker uciera nosa Realowi.

0

I przy okazji musiałby przestać harować na konto Portugalczyka, bo jak widzę niektóre sytuacje jakie ma Benzema to zamiast strzelać woli podawać do Ronaldo w 100% sytuacji.

2

Wolałbym dać więcej szans Sandro jest młody ma chłopak potencjał, już z Chelsea pokazał że zasługuje na więcej szans niż Munir.

3

CR niby nie ma nawet w połowie tak dobrego przeglądu pola jak Leo, a się tam znajduję i to na 3 miejscu.

1

Porównywać Benzeme do takich świetnych napastników jak Aguero, Lewandowski czy Cavani, to dla nich obraza, Benzema byłby lepszy gdyby nie harował na konto CR 7.

8

Teraz już 9, czyli obrażasz 10 osób w tym mnie.

13

Podobno na nas się mówi Uefalona, tą są chyba jakieś nieśmieszne żarty.

1

Trudno te 122 bramek będzie pobić przez kogokolwiek, ale myślę że w tym sezonie MNS da radę, przecież w zeszłym sezonie Luis nie grał przez 8 kolejek, na pewno w ciągu tych straconych kolejek strzeliłby z 4 lub 5 bramek.

10

Przecież cały sezon się oszczędzali na Mini turniej w końcu dla nich jest ważniejszy niż LM.

2

Podobno miał być niewypałem jak Ibra i miał psuć nastroje w szatni, również miał mieć takie wielkie ego i uważać się za lidera w drużynie, widać że nie można oceniać zawodników przed sezonem to się też tyczy trenerów.

2

Najbardziej mi się podoba to że wszyscy zawodnicy Barcelony są skromni, nawet najlepszy piłkarz w Historii Lionel Messi, czy on kiedykolwiek powiedział w wywiadzie że jest najlepszy na świecie? Nie. Pewien Portugalczyk mógłby się uczyć od niego pokory bo jej nie ma za grosz, uważa się za najlepszego piłkarza na świecie i mówi że gdyby tak nie uważał nie byłby ambitny, głupia wymówka owszem trzeba być ambitny, ale bez przesady żeby nawet mieć focha jak kolega strzeli gola, a nie on.

19

To ty nie wiedziałeś że właśnie na te mecze się oszczędzali, przecież jakieś Audi Cup jest ważniejsze niż jakaś LM czy LL :d

5

Czy to ważne ile strzeli? Najważniejsze jest to by Barca w tym sezonie obroniła LM.

1

Gadanie o tej Albanii robi się już nudne czy spamowanie, robicie niepotrzebny spam.

0

Komentarz usunięty

1

https://www.facebook.com/cristiantello91/photos/np.1438286267187242.100004287938620/696356480497069/?type=1¬if_t=notify_me_page Widać że Iker znalazł sobie kolegów, ale również widać że jest weselszy ten transfer do Porto dobrze mu zrobił, w Realu taki przygnębiony był.

4

Joe chciał żeby było można dodawać po 1000 dniach od momentu rejestracji.

1

On już chyba nie urośnie, ale widać że brał dużo witaminek i mleka, o 13 cm jest wyższy niż ja.

14

To się nazywa hipokryzja panno.

13

Nie zrobił nic złego tylko odpowiedział, niepotrzebnie się napinasz, ktoś zadaję pytanie druga osoba na nie odpowiada proste i logiczne.

15

Od Hala Dzieci aż wali hipokryzją na kilometr, śmieją się z Suareza i gadają jaki z niego jest lider skoro strzelił tylko 2 gole, a jak ostatnio na okładce był Hames to się nic nie odzywali.

3

Jak został zapytany o Casillasa to odpowiedział, proste i logiczne.

3

"Xavi: Iker zasłużył na coś więcej." HD znowu będą się czepiać Xaviego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?