Kibicowałem Laporcie, ale on nie zrobił praktycznie nic by wygrać te wybory to Bartek się dużo bardziej przygotował i wygrał zasłużenie, no cóż Joan może za 6 lat :)
I przy okazji musiałby przestać harować na konto Portugalczyka, bo jak widzę niektóre sytuacje jakie ma Benzema to zamiast strzelać woli podawać do Ronaldo w 100% sytuacji.
Porównywać Benzeme do takich świetnych napastników jak Aguero, Lewandowski czy Cavani, to dla nich obraza, Benzema byłby lepszy gdyby nie harował na konto CR 7.
Trudno te 122 bramek będzie pobić przez kogokolwiek, ale myślę że w tym sezonie MNS da radę, przecież w zeszłym sezonie Luis nie grał przez 8 kolejek, na pewno w ciągu tych straconych kolejek strzeliłby z 4 lub 5 bramek.
Podobno miał być niewypałem jak Ibra i miał psuć nastroje w szatni, również miał mieć takie wielkie ego i uważać się za lidera w drużynie, widać że nie można oceniać zawodników przed sezonem to się też tyczy trenerów.
Najbardziej mi się podoba to że wszyscy zawodnicy Barcelony są skromni, nawet najlepszy piłkarz w Historii Lionel Messi, czy on kiedykolwiek powiedział w wywiadzie że jest najlepszy na świecie? Nie. Pewien Portugalczyk mógłby się uczyć od niego pokory bo jej nie ma za grosz, uważa się za najlepszego piłkarza na świecie i mówi że gdyby tak nie uważał nie byłby ambitny, głupia wymówka owszem trzeba być ambitny, ale bez przesady żeby nawet mieć focha jak kolega strzeli gola, a nie on.
Od Hala Dzieci aż wali hipokryzją na kilometr, śmieją się z Suareza i gadają jaki z niego jest lider skoro strzelił tylko 2 gole, a jak ostatnio na okładce był Hames to się nic nie odzywali.
9
Dla Getafe będzie jak znalazł.
1
Kibicowałem Laporcie, ale on nie zrobił praktycznie nic by wygrać te wybory to Bartek się dużo bardziej przygotował i wygrał zasłużenie, no cóż Joan może za 6 lat :)
4
Na zdrowy rozum to jednak Hazard jest lepszy niż Alexis.
7
Klopp w Bayernie, to jak Guardiola w Realu.
0
1
Ja tą stronę śledzę od 5 lat, a mam dopiero konto tutaj prawie rok, też mnie to wkurzyło jak przeczytałem wypowiedz RaulGarciatoGbur.
1
I jeszcze nie było tej opcji Odpowiedz na komentarz.
3
"Casillas: W Porto mam szanse na dalszy rozwój." Iker uciera nosa Realowi.
0
I przy okazji musiałby przestać harować na konto Portugalczyka, bo jak widzę niektóre sytuacje jakie ma Benzema to zamiast strzelać woli podawać do Ronaldo w 100% sytuacji.
2
Wolałbym dać więcej szans Sandro jest młody ma chłopak potencjał, już z Chelsea pokazał że zasługuje na więcej szans niż Munir.
3
CR niby nie ma nawet w połowie tak dobrego przeglądu pola jak Leo, a się tam znajduję i to na 3 miejscu.
1
Porównywać Benzeme do takich świetnych napastników jak Aguero, Lewandowski czy Cavani, to dla nich obraza, Benzema byłby lepszy gdyby nie harował na konto CR 7.
8
Teraz już 9, czyli obrażasz 10 osób w tym mnie.
13
Podobno na nas się mówi Uefalona, tą są chyba jakieś nieśmieszne żarty.
1
10
Przecież cały sezon się oszczędzali na Mini turniej w końcu dla nich jest ważniejszy niż LM.
2
Podobno miał być niewypałem jak Ibra i miał psuć nastroje w szatni, również miał mieć takie wielkie ego i uważać się za lidera w drużynie, widać że nie można oceniać zawodników przed sezonem to się też tyczy trenerów.
2
Najbardziej mi się podoba to że wszyscy zawodnicy Barcelony są skromni, nawet najlepszy piłkarz w Historii Lionel Messi, czy on kiedykolwiek powiedział w wywiadzie że jest najlepszy na świecie? Nie. Pewien Portugalczyk mógłby się uczyć od niego pokory bo jej nie ma za grosz, uważa się za najlepszego piłkarza na świecie i mówi że gdyby tak nie uważał nie byłby ambitny, głupia wymówka owszem trzeba być ambitny, ale bez przesady żeby nawet mieć focha jak kolega strzeli gola, a nie on.
19
To ty nie wiedziałeś że właśnie na te mecze się oszczędzali, przecież jakieś Audi Cup jest ważniejsze niż jakaś LM czy LL :d
5
Czy to ważne ile strzeli? Najważniejsze jest to by Barca w tym sezonie obroniła LM.
1
Gadanie o tej Albanii robi się już nudne czy spamowanie, robicie niepotrzebny spam.
0
Komentarz usunięty
1
https://www.facebook.com/cristiantello91/photos/np.1438286267187242.100004287938620/696356480497069/?type=1¬if_t=notify_me_page Widać że Iker znalazł sobie kolegów, ale również widać że jest weselszy ten transfer do Porto dobrze mu zrobił, w Realu taki przygnębiony był.
4
Joe chciał żeby było można dodawać po 1000 dniach od momentu rejestracji.
1
On już chyba nie urośnie, ale widać że brał dużo witaminek i mleka, o 13 cm jest wyższy niż ja.
14
To się nazywa hipokryzja panno.
13
Nie zrobił nic złego tylko odpowiedział, niepotrzebnie się napinasz, ktoś zadaję pytanie druga osoba na nie odpowiada proste i logiczne.
15
Od Hala Dzieci aż wali hipokryzją na kilometr, śmieją się z Suareza i gadają jaki z niego jest lider skoro strzelił tylko 2 gole, a jak ostatnio na okładce był Hames to się nic nie odzywali.
3
Jak został zapytany o Casillasa to odpowiedział, proste i logiczne.
3
"Xavi: Iker zasłużył na coś więcej." HD znowu będą się czepiać Xaviego.