CR spija śmietankę z podań kolegów, gdyby nie koledzy to nie wiadomo jakby grał, widać było w Portugalii na MŚ że bez podań kolegów nie istnieje, to samo było podczas spotkania 4-0 z Atletico, sam CR w mediach gadał głupoty że różnica między nim, a Messim jest taka że gdy go nie ma jest drużyna, a gdy nie ma drużyny jest on.
"OFICJALNIE: Barcelona odwoła się od kary 66000€ proponowanej przez Komisję przeciwdziałająca przemocy (6k za gwizdy, 60k za bezpieczeństwo)." Ciekawe czy się uda odwłołać.
Zobaczymy czy będziesz słowna i czy wstawisz swoje zdj, już jedna dziewczynka miała przefarbować włosy na fioletowo i oszukała dużo użytkowników w tym mnie.
Ja dostałem bana po 15 sekundach za wklejenie zabawnego komentarza trola z Realmadrid.pl, prowokatorzy dostawali bana po 2 godzinach i napisali z 20 komentarzy.
"Mourinho: Hazard był ponad Cristiano." Haha, no to El Fujarek pewnie usunie ze swojego tła Mou na Asku, a tak na prawdę to pewnie eksperci na Realmadrid.pl zaczną porównywać statystyki Ronaldo do Hazarda, tak ogólnie nie ma co porównywać jak Ronaldo strzela bramki za trzech i spija śmietankę po geniuszach kolegów.
Pamiętam jak oglądałem ten mecz Inter-Real na Youtube i widzę komentarz jakiegoś kibica Realu "Inter-Barca 3-1" i sobie zdałem sprawę że oni nie są normalni, jaki był Inter w 2010, a jaki jest teraz.
Dokopmy tym draniom za to że nas pozbawili obrony LM w 2012, pamiętam jaki byłem smutny, nieważne że to jest mecz towarzyski każde zwycięstwo nad ekipami Mou zawsze cieszy.
Za dużo hajsu dali za tą Ekstraklapę, niby największa oglądalność ma, a dla mnie to jest największe dziadostwo jakie jest w NC+, grają tam same drewna bez techniki i ogólnie grają strasznie toporną piłkę, już wolę Ligę Rosyjską.
0
Komentarz usunięty
0
Cescu Ameryki nie odkryłeś.
2
Bartra już jest raczej spalony w tym klubie, on nawet jak ma bardzo dobre mecze jest traktowany jak rezerwowy.
0
CR spija śmietankę z podań kolegów, gdyby nie koledzy to nie wiadomo jakby grał, widać było w Portugalii na MŚ że bez podań kolegów nie istnieje, to samo było podczas spotkania 4-0 z Atletico, sam CR w mediach gadał głupoty że różnica między nim, a Messim jest taka że gdy go nie ma jest drużyna, a gdy nie ma drużyny jest on.
3
Z tego co wiem to obaj kosztują transmarket 80 mln Euro, ja uważam że Neymar powinien tyle kosztować, ale Bale to góra 40 mln.
2
Jak sprzedamy Pedro za 30 mln Euro, a kupimy za 18 mln Euro wcale nie słabszego zawodnika to będzie dobrze.
8
Wszystkiego najlepszego Pedro Pedrito
2
Sterling: £49m
Ozil: £42m
Aguero: £38m
Mata: £37m
Costa: £32m
Hazard: £32m
Sanchez: £32m
Fabregas: £30m
Silva: £30m Najdrożsi zawodnicy Premier League.
2
"OFICJALNIE: Barcelona odwoła się od kary 66000€ proponowanej przez Komisję przeciwdziałająca przemocy (6k za gwizdy, 60k za bezpieczeństwo)." Ciekawe czy się uda odwłołać.
2
"MD: Sevilla wycofała się z walki o Halilovicia, ponieważ chciała go wypożyczyć, a Barçy zależało tylko na transferze z opcją odkupienia."
2
Kiedyś się zapowiadał z niego niezły grajek, ale on ma nie równo pod sufitem, szkoda bo gościu miał potencjał by być w TOP 5.
0
Komentarz usunięty
1
Leci ban :)
1
Sewerynku nie masz honoru, widziałem tą dyskusję na żywo, więc się nie wywiniesz.
0
Jeśli Andresito będzie miał znowu taki fatalny sezon to jego Arda wygryzie.
0
Zobaczymy czy będziesz słowna i czy wstawisz swoje zdj, już jedna dziewczynka miała przefarbować włosy na fioletowo i oszukała dużo użytkowników w tym mnie.
1
Ja dostałem bana po 15 sekundach za wklejenie zabawnego komentarza trola z Realmadrid.pl, prowokatorzy dostawali bana po 2 godzinach i napisali z 20 komentarzy.
1
"Mourinho: Hazard był ponad Cristiano." Haha, no to El Fujarek pewnie usunie ze swojego tła Mou na Asku, a tak na prawdę to pewnie eksperci na Realmadrid.pl zaczną porównywać statystyki Ronaldo do Hazarda, tak ogólnie nie ma co porównywać jak Ronaldo strzela bramki za trzech i spija śmietankę po geniuszach kolegów.
0
Pamiętam jak oglądałem ten mecz Inter-Real na Youtube i widzę komentarz jakiegoś kibica Realu "Inter-Barca 3-1" i sobie zdałem sprawę że oni nie są normalni, jaki był Inter w 2010, a jaki jest teraz.
0
http://sport.interia.pl/primera-division/news-marc-andre-ter-stegen-chce-grac-w-kazdym-meczu,nId,1859559 Mam tylko takie.
3
Jemu chyba chodziło o tą radość po strzeleniu gola Chelsea i wybrał to zdj :d
8
Dokopmy tym draniom za to że nas pozbawili obrony LM w 2012, pamiętam jaki byłem smutny, nieważne że to jest mecz towarzyski każde zwycięstwo nad ekipami Mou zawsze cieszy.
0
Nie będę tracił czasu na dyskusję z 10 letnim napinaczem, wybacz.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
25
Para Piquenbauer i Verminator będzie nie do zdarcia w tym sezonie tak coś czuję.
0
Hahhahaha dopiero teraz sobie o tym przypomnieli?
2
Za dużo hajsu dali za tą Ekstraklapę, niby największa oglądalność ma, a dla mnie to jest największe dziadostwo jakie jest w NC+, grają tam same drewna bez techniki i ogólnie grają strasznie toporną piłkę, już wolę Ligę Rosyjską.
2
Nie potrafię sobie wyobrazić GD bez tego ryku Wolskiego, po strzeleniu gola przez Barcelonę.
0