0

Komentarz usunięty

0

Cescu Ameryki nie odkryłeś.

2

Bartra już jest raczej spalony w tym klubie, on nawet jak ma bardzo dobre mecze jest traktowany jak rezerwowy.

0

CR spija śmietankę z podań kolegów, gdyby nie koledzy to nie wiadomo jakby grał, widać było w Portugalii na MŚ że bez podań kolegów nie istnieje, to samo było podczas spotkania 4-0 z Atletico, sam CR w mediach gadał głupoty że różnica między nim, a Messim jest taka że gdy go nie ma jest drużyna, a gdy nie ma drużyny jest on.

3

Z tego co wiem to obaj kosztują transmarket 80 mln Euro, ja uważam że Neymar powinien tyle kosztować, ale Bale to góra 40 mln.

2

Jak sprzedamy Pedro za 30 mln Euro, a kupimy za 18 mln Euro wcale nie słabszego zawodnika to będzie dobrze.

8

Wszystkiego najlepszego Pedro Pedrito

2

Sterling: £49m

Ozil: £42m
Aguero: £38m
Mata: £37m
Costa: £32m
Hazard: £32m
Sanchez: £32m
Fabregas: £30m
Silva: £30m Najdrożsi zawodnicy Premier League.

2

"OFICJALNIE: Barcelona odwoła się od kary 66000€ proponowanej przez Komisję przeciwdziałająca przemocy (6k za gwizdy, 60k za bezpieczeństwo)." Ciekawe czy się uda odwłołać.

2

"MD: Sevilla wycofała się z walki o Halilovicia, ponieważ chciała go wypożyczyć, a Barçy zależało tylko na transferze z opcją odkupienia."

2

Kiedyś się zapowiadał z niego niezły grajek, ale on ma nie równo pod sufitem, szkoda bo gościu miał potencjał by być w TOP 5.

0

Komentarz usunięty

1

Leci ban :)

1

Sewerynku nie masz honoru, widziałem tą dyskusję na żywo, więc się nie wywiniesz.

0

Jeśli Andresito będzie miał znowu taki fatalny sezon to jego Arda wygryzie.

0

Zobaczymy czy będziesz słowna i czy wstawisz swoje zdj, już jedna dziewczynka miała przefarbować włosy na fioletowo i oszukała dużo użytkowników w tym mnie.

1

Ja dostałem bana po 15 sekundach za wklejenie zabawnego komentarza trola z Realmadrid.pl, prowokatorzy dostawali bana po 2 godzinach i napisali z 20 komentarzy.

1

"Mourinho: Hazard był ponad Cristiano." Haha, no to El Fujarek pewnie usunie ze swojego tła Mou na Asku, a tak na prawdę to pewnie eksperci na Realmadrid.pl zaczną porównywać statystyki Ronaldo do Hazarda, tak ogólnie nie ma co porównywać jak Ronaldo strzela bramki za trzech i spija śmietankę po geniuszach kolegów.

0

Pamiętam jak oglądałem ten mecz Inter-Real na Youtube i widzę komentarz jakiegoś kibica Realu "Inter-Barca 3-1" i sobie zdałem sprawę że oni nie są normalni, jaki był Inter w 2010, a jaki jest teraz.

3

Jemu chyba chodziło o tą radość po strzeleniu gola Chelsea i wybrał to zdj :d

8

Dokopmy tym draniom za to że nas pozbawili obrony LM w 2012, pamiętam jaki byłem smutny, nieważne że to jest mecz towarzyski każde zwycięstwo nad ekipami Mou zawsze cieszy.

0

Nie będę tracił czasu na dyskusję z 10 letnim napinaczem, wybacz.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

25

Para Piquenbauer i Verminator będzie nie do zdarcia w tym sezonie tak coś czuję.

0

Hahhahaha dopiero teraz sobie o tym przypomnieli?

2

Za dużo hajsu dali za tą Ekstraklapę, niby największa oglądalność ma, a dla mnie to jest największe dziadostwo jakie jest w NC+, grają tam same drewna bez techniki i ogólnie grają strasznie toporną piłkę, już wolę Ligę Rosyjską.

2

Nie potrafię sobie wyobrazić GD bez tego ryku Wolskiego, po strzeleniu gola przez Barcelonę.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?