2

"Ter Stegen: Bardzo nie lubię Realu." Czyżby HD znalazły nowego kozła ofiarnego?

6

Komentarz usunięty

0

Zrób taką wielką flagę z napisem "pozdrawiam wszystkich ze strony fcbarca.com", tak będzie najlepiej :)

0

Ten plakat bardzo ładnie wygląda, ktoś się musiał napracować żeby go zrobić, szacunek.

2

Z Roberto na ŚPD może coś będzie, na pewno jest lepszy niż Illiara :D

0

Też wole żeby Barcelona nie latała do USA na jakieś Tournee.

1

Nastawiam sobie jutro budzik na 5:00 i idę spać o 23 tego meczu nie mogę przegapić :d

0

Tylko że Ronaldo przychodził do Realu z dobrym dryblingiem i obiema nogami potrafił kopać, a Bale tylko potrafi sobie piłkę wypuścić i obiegać przeciwników, a wiadomo że ma w La Liga bardzo mało miejsca, on do tego ma tylko jedną nogę nie potrafi kopnąć piłki gorszą stopą zawsze schodzi na lewą.

0

Dlaczego wszyscy liczą tylko jego staty odkąd gra w Realu. 196m (84g) to są jego statystyki w lidze Angielskiej wcale jego staty tak nie powalały czy w Lizbonie 25m (3g) również w lidze.

7

Jak Barcelona wygrała tryplet w sezonie 2008 2009 to, to była zasługa Laporty, zawodników i trenera. Jak Barcelona wygrała tryplet w sezonie 2014 2015 to, to była zasługa trenera i zawodników, logika niektórych użytkowników tutaj.

3

Jeśli Bartomeu otrzymał więcej głosów niż pozostała trójka kandydatów razem wziętych, to coś musi być na rzeczy.

1

Widać że pomysł jest w Wielkiej Brytanii sprzedają się jak świeże bułeczki.

0

25 mln, ale tylko w funtach.

7

Laporta z tym co przedstawił to niech się nie dziwi że była taka przepaść pomiędzy nim, a Bartkiem. On był taki pewny siebie, byłem za Laportą, ale po prostu wygrał lepszy.

25

Znowu CR na palcach stoi na okładce AS, przecież to widać bo Ronaldo nie może być wyższy od Varane który ma ponad 190 cm wzrostu.

7

Uważam że tryplet zamazał wszystko.

0

Lepsze to niż Benedito.

1

Niema szans jest zbyt wielka przewaga dla Bartomeu, żeby była druga tura.

0

Time break, lub Tair Break.

4

Szkoda że Freixa nie ma żadnych szans w walce z Bartkiem i Laportą, bo miał na prawdę sensowne pomysły i nikogo nie atakował.

2

No ja na miejscu Rakitica bym ją za to zrugał, uważam że takie widoki to tylko dla Ivana.

0

Ładne piłki do tyłu posłał, ja też tak potrafię.

11

Co za bzdura, jeden wyłysiał drugi zgolił włosy, kto w ogóle pisał ten artykuł?

0

Chciałbym żeby wygrał Laporta, ale nie traktuję tego jakby to była najważniejsza rzecz na świecie, a to czy ktoś złapie perma to mnie jakoś mało interesuję, jak zasłuży to dostanie ,proste.

0

Przejmuj się sobą.

0

Mam nadzieję że Xavi w przyszłości dołączy do sztabu szkoleniowego Enrique, lub w przyszłości zostanie Prezydentem, albo dyrektorem sportowym.

28

"Alba: W Barcelonie Iker otrzymałby inne pożegnanie."
Teraz HD mają na kim się wyżyć.

0

Jestem ciekawy na kogo Carles oddał głos.

1

Ale to jest tylko mecz towarzyski, takich meczów nie brałbym pod uwagę.

4

Laporta dzisiaj musi wygrać, inaczej boję się o przyszłość tego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?