Już raz gdzieś słyszałem przed dwumeczem z Bayernem że Barca nie potrzebuję trenera, może grać bez niego i potem pojawiła się brutalna prawda że bez trenera żadna drużyna sobie nie poradzi. Poza tym Lucho całkowicie przebudował Barce, zmienił jej styl już nie ma durnego klepania, gramy z kontrataku najlepiej na świecie i również po stałych fragmentach gry strzelamy gole, oraz przywrócił bardziej intensywne treningi, co na dobre wyszło bo mniej kontuzji jest.
Ostatnio jak AS dał okładkę ze zdj przed meczem wyjściowej 11 Realu też zwróciłem na to uwagę, on ma jakąś manie wyższości nad innymi, niby to detal, ale dla mnie to jest chore.
Nie chcę jego odejścia, przynajmniej nie za taką kwotę to wciąż solidny zmiennik, jak on odejdzie to zostaniemy tylko z Albą z tych typowych LO, ale też można tam przesunąć Mathieu lub Vermalena. To jest jeden z zawodników których darzę wielką sympatią.
Przypomniała mi się taka wypowiedz Xabiego Alonso "Kiedy grałem w Realu najlepszy był Cristiano, ale teraz uważam że obaj są świetni." Widać że w Realu trzeba zakłamywać rzeczywistość.
Lech może i grał wczoraj bardzo słabo, ale może będzie sensacja i rozbiją Basel w dwumeczu, tak jak Legia Celtic rok temu, w tedy też się na to nie zapowiadało że Legia zmiażdży Celtic.
Pojedynek z United będzie ciekawy, ale pojedynek z Chelsea będzie jeszcze ciekawszy, ciekawe czy Mou zaparkuję swój słynny autobusik nawet w tak mało ważnym meczu?
0
Chciałbym żeby Hiszpania była z nami w grupie, trzeba im dokopać za te 6-0.
0
Teraz sobie zdaję sprawę jaki słaby jestem z Geografii, połowy Reprezentacji z Afryki nie znam :)
0
3
0
Gdzieś czytałem że ma zagrać Sandro za Munira.
1
Hahahaha raczej by tylko tak 10 latkowie stwierdzili, albo nienormalni ludzie.
16
Te nowe wyjazdowe stroje Realu wyglądają jak piżamy :d
21
Będzie to możliwe bo trenerem został Benitez :d
3
Marca jest podporządkowana Perezowi, więc to może być prawda, gdyby to był AS to bym wątpił.
0
Już raz gdzieś słyszałem przed dwumeczem z Bayernem że Barca nie potrzebuję trenera, może grać bez niego i potem pojawiła się brutalna prawda że bez trenera żadna drużyna sobie nie poradzi. Poza tym Lucho całkowicie przebudował Barce, zmienił jej styl już nie ma durnego klepania, gramy z kontrataku najlepiej na świecie i również po stałych fragmentach gry strzelamy gole, oraz przywrócił bardziej intensywne treningi, co na dobre wyszło bo mniej kontuzji jest.
0
Z Bayernem 3-0, oraz z City 1-0, wiem wynik niby niski, ale gdyby nie parady Harta byłoby z 5-0.
6
Ostatnio jak AS dał okładkę ze zdj przed meczem wyjściowej 11 Realu też zwróciłem na to uwagę, on ma jakąś manie wyższości nad innymi, niby to detal, ale dla mnie to jest chore.
0
Nie chcę jego odejścia, przynajmniej nie za taką kwotę to wciąż solidny zmiennik, jak on odejdzie to zostaniemy tylko z Albą z tych typowych LO, ale też można tam przesunąć Mathieu lub Vermalena. To jest jeden z zawodników których darzę wielką sympatią.
8
Przypomniała mi się taka wypowiedz Xabiego Alonso "Kiedy grałem w Realu najlepszy był Cristiano, ale teraz uważam że obaj są świetni." Widać że w Realu trzeba zakłamywać rzeczywistość.
1
https://www.facebook.com/Gjithcka.nga.Futbolli.Official/photos/a.282011205159399.87784.281968038497049/1200802316613612/?type=1&theater
0
Może nie o zwycięstwo bo to tylko mecz towarzyski, ale widać że Begovic to nie ta półka co Curtois.
0
Chyba ponad 18 lat temu, jak Polskie kluby grały w LM.
0
Dlatego napisałem "może" ale jak na razie na to się nie zapowiada że przejdą Basel.
0
Lech może i grał wczoraj bardzo słabo, ale może będzie sensacja i rozbiją Basel w dwumeczu, tak jak Legia Celtic rok temu, w tedy też się na to nie zapowiadało że Legia zmiażdży Celtic.
0
Znowu wylecą z wielkim hukiem z LM, mają pakę niezłą, ale to nie są zawodnicy na Tiki Takę.
1
Jaga to jeszcze większe dno niż Lech.
1
Tylko że Legia grała rok temu o niebo lepiej niż Lech w tym roku.
1
Lech odpadnie, nie chcę być pesymistą, ale na Basel to nie starczy, chyba że jakimś cudem ich przejdą to potem może być Valencia, lub Lazio.
1
Pojedynek z United będzie ciekawy, ale pojedynek z Chelsea będzie jeszcze ciekawszy, ciekawe czy Mou zaparkuję swój słynny autobusik nawet w tak mało ważnym meczu?
0
W zeszłym sezonie tyle dostawał szans że można na palcach policzyć, mam nadzieję że w tym sezonie będzie grał częściej.
1
Wenger to cwaniak pewnie da te 12 mln euro, a my go odkupimy z Arsenalu za jakieś 40-50 mln Euro za jakieś 3 lata.
1
Mam taką samą piłkę.
0
Dobra biorę Redbulla może dotrwam do meczu :)
0
Javier będzie odpoczywał o nie zagra w tym turnieju, podobnie jak Bravo, Messi, Alves, Neymar.
0
I tak się pewnie ktoś zapyta, nawet może pod tym artykułem, ale to są leniwce którym się nie chce szukać.