1

Co do Benedito, on nie powinien gadać że Qatar ma jakiekolwiek powiązania z terrorystami, nie mając dowodów. Kto wie czy ten jego sponsor z Indii nie jest jakiś niebezpieczny.

7

Laporta z tym porównaniem Bartomeu do Pereza też grubo przesadził, Real ma ogromne zadłużenie z winny Pereza, a za rządów Rosella/Bartomeu zadłużenie znacznie spadło.

12

JL: "Espai chcecie realizować, a z burmistrzem nie rozmawialiście"
JMB: "Od roku rozmawiamy"
JL: "Z nową burmistrz też? Jest tu od miesiąca" To mnie wczoraj dobiło jak przeczytałem brzmiało tak jakby Barto nie wiedział co się dzieje.

5

Myślę że Freixa miał najlepsze propozycję i to on powinien zostać prezydentem, znając życie zostanie nim ktoś z dwójki Bartomeu czy Laporta i straciłem zaufanie do Laporty bo pierdzieli że trzeba korzystać ze szkółki, a sam chce sprowadzić Pogbę za gigantyczne pieniądze, Bartomeu nie ufam ponieważ wiem co nawyprawiał obecny zarząd to całe Neymargate, Sankcje FIFA i to całe wleczenie się po sądach.

0

Kto wygrał debatę prezydencką? Powinno być tak Joan Laporta i Agusti Benedito bo obaj atakowali Bartomeu i połączyli siły.

0

A ja chcę gwiazdkę z nieba, nie ma mowy Javier zostaje u nas.

2

1

A za 1992 kto dostał tą nagrodę i czy w ogóle była?

3

Ja nie wiem dlaczego nikt nie skrytykuje Aguero,Di Mari czy Pastore którzy przecież też są zawodnikami bardzo dobrymi i mogą pociągnąć Argentynę tylko wszyscy uczepili się Messiego jakby w Argentynie był tylko on z gwiazd.

0

Maradona powinien się cieszyć że ktoś taki jest jak Messi i go wspierać, za jego czasów obrońcy bali się go dotknąć, dlatego byli ujeżdżani przez niego równo, w dzisiejszych czasach przyjdzie jednego kryć 3 czy 4 na raz i trudno cokolwiek zrobić.

0

Komentarz usunięty

5

I dobrze że się kumplują.

3

Laporta mnie już wcale tak nie przekonuję, powiedział że jego Barcelona chce korzystać z wychowanków, a potem mówi że sprowadzi Pogbę ja uważam że jak sprowadzi Pogbę to dni Rafinhy i Roberto w klubie są policzone, bo w ogóle nie będą mieć szans na grę chyba że będziemy mieli pół składu kontuzjowanego i zjechanego jak Real przez pół sezonu, to w tedy sobie pograją, ale raczej jak tak będzie nie obronimy LM.

0

Jak zobaczyłem minę Casillasa to samemu mi się zachciało płakać, gość oddałby życie za ten klub, a został potraktowany jak śmieć.

0

20 lat masz.

0

Według twoich danych 100, ale to raczej ustawiłeś dla beki.

0

Oglądałem ten finał już 4 razy obejrzę i piąty bo warto sobie przypomnieć.

0

Piwo w twoim wieku nie jest wskazane :)

6

Bartomeu powiedział właśnie, że "są zarządem z najmniejszą ilością spraw sądowych". On chyba oc***ał.

0

No, a mówią że Casillas był lepszy.

0

Dziecko i po co się tak napinasz? UEFA miała zabrać im medale i do tego zakomunikowała że ta LM nie zostanie im zaliczona.

50

A pomyśleć że w 2011 nie wyobrażałem sobie Barcelony bez Pedro, uważam że jeśli chce grać więcej to powinien odejść bo MNS jest nietykalne i do tego mamy dwóch młodych jak Munir i Sandro, jeszcze w styczniu dojdzie Vidal który może grać zarówno na pozycji Pedro lub na Prawej obronie.

0

Nie możemy dopuścić żeby UEFA znów zabierała naszym zawodnikom medale, musimy mieć jednego podstawowego golkipera który będzie grać w Lidze i LM, oraz drugiego który będzie grać w PK i w mało ważnych meczach w LM i Lidze.

0

Za 3 lata jak Raul? Całkiem możliwe.

3

No już Jaruś cieszy dupsko że nie będzie Casillasa, wystarczy wejść na jego Twittera i zerknąć na jego durne posty i to tak powinien się zachowywać redaktor?

2

Ja się w ogóle dziwie jakim cudem przegraliśmy na Stamford Bridge, tam powinno być z 1-4.

1

Takiego Cracka jak Muller na pewno nie wywalą, prędzej Pepa wywalą niż Mullera.

3

Nic nie przebije tych z sezonu 2010 2011, tamte były najpiękniejsze no i oczywiście te z sezonu 2009 2010 i 2011 2012 też były ładne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?