0

TVP nie stać na zatrzymanie Ligi Mistrzów na środy oraz na Puchar Króla, to na ligę Hiszpańską miało by ich stać?

0

Leo nie nadaje się na kapitana, a tylko Iniesta nas opuści i to on będzie pierwszym kapitanem, to powinno wyglądać tak Iniesta, Masche, Pique, Busi.

30

NC+ jak straci nie daj Boże prawa do Ligi Hiszpańskiej, to niech oddadzą pieniądze tym wszystkim ludziom co głównie dlatego za to płacili żeby mieć La Lige w pakiecie.

0

Legendy trolingu i głupoty.

0

Skończyłem czytać na tym że jest kibicem Realu.

2

Nie chcę nikogo podejrzewać, ale domyślam się kto chce się pozbyć Destro.

3

0

Prędzej ty dostaniesz bana za wulgaryzmy niż on za głupie spamowanie.

0

To chyba oglądamy inny mecz.

0

Roberto nie pasuje na PS.

0

Ale ulga.

0

Niektórzy tak to przeżywają jakbyśmy przegrywali finał LM.

0

Andres chyba obuwie zgubił.

1

Real za to po sezonie 2013 2014 przegrał wszystkie mecze towarzyskie, u nas jest lepiej.

0

Rooney gol, niewykorzystywane okazje lubią się zemścić.

1

Ale mi się spodobały te przerzuty Vermy.

0

Brakuje tylko gola.

0

Ciekawe kto będzie wolnego wykonywać.

0

Powinniście banować tych co pytają gdzie można obejrzeć mecz.

4

https://vine.co/v/egrDbOqel1l Piękna bramka Mexesa.

0

Ja martwię się o mecze z Danią, a szczególnie o Bendtnera ponieważ to jest przekozak :)

38

Xavi dziwnie wygląda w koszulce innego klubu.

12

Lepiej że wylosowaliśmy Rumunów niż Niemców czy Holendrów.

1

Portugalia w pierwszym koszyku? Walia w pierwszym koszyku? Rumunia?! Ktoś jest nienormalny jak stawia te Reprezentacje przed Francją.

0

Cud będzie jak nie awansujemy do MŚ.

0

Chciałbym żeby Hiszpania była z nami w grupie, trzeba im dokopać za te 6-0.

0

Teraz sobie zdaję sprawę jaki słaby jestem z Geografii, połowy Reprezentacji z Afryki nie znam :)

0

Po raz ostatni raz to daje.

3

0

Gdzieś czytałem że ma zagrać Sandro za Munira.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?