27 lipca 2015, 12:23
0
TVP nie stać na zatrzymanie Ligi Mistrzów na środy oraz na Puchar Króla, to na ligę Hiszpańską miało by ich stać?
27 lipca 2015, 12:00
Leo nie nadaje się na kapitana, a tylko Iniesta nas opuści i to on będzie pierwszym kapitanem, to powinno wyglądać tak Iniesta, Masche, Pique, Busi.
27 lipca 2015, 00:25
30
NC+ jak straci nie daj Boże prawa do Ligi Hiszpańskiej, to niech oddadzą pieniądze tym wszystkim ludziom co głównie dlatego za to płacili żeby mieć La Lige w pakiecie.
27 lipca 2015, 00:09
Legendy trolingu i głupoty.
27 lipca 2015, 00:03
Skończyłem czytać na tym że jest kibicem Realu.
26 lipca 2015, 23:58
2
Nie chcę nikogo podejrzewać, ale domyślam się kto chce się pozbyć Destro.
25 lipca 2015, 23:07
3
25 lipca 2015, 23:04
Prędzej ty dostaniesz bana za wulgaryzmy niż on za głupie spamowanie.
25 lipca 2015, 22:44
To chyba oglądamy inny mecz.
25 lipca 2015, 22:39
Roberto nie pasuje na PS.
25 lipca 2015, 22:35
Ale ulga.
25 lipca 2015, 22:31
Niektórzy tak to przeżywają jakbyśmy przegrywali finał LM.
25 lipca 2015, 22:27
Andres chyba obuwie zgubił.
25 lipca 2015, 22:20
1
Real za to po sezonie 2013 2014 przegrał wszystkie mecze towarzyskie, u nas jest lepiej.
25 lipca 2015, 22:15
Rooney gol, niewykorzystywane okazje lubią się zemścić.
25 lipca 2015, 22:13
Ale mi się spodobały te przerzuty Vermy.
Brakuje tylko gola.
25 lipca 2015, 22:10
Ciekawe kto będzie wolnego wykonywać.
25 lipca 2015, 21:57
Powinniście banować tych co pytają gdzie można obejrzeć mecz.
25 lipca 2015, 20:32
4
https://vine.co/v/egrDbOqel1l Piękna bramka Mexesa.
25 lipca 2015, 20:29
Ja martwię się o mecze z Danią, a szczególnie o Bendtnera ponieważ to jest przekozak :)
25 lipca 2015, 20:24
38
Xavi dziwnie wygląda w koszulce innego klubu.
25 lipca 2015, 20:22
12
Lepiej że wylosowaliśmy Rumunów niż Niemców czy Holendrów.
25 lipca 2015, 19:03
Portugalia w pierwszym koszyku? Walia w pierwszym koszyku? Rumunia?! Ktoś jest nienormalny jak stawia te Reprezentacje przed Francją.
25 lipca 2015, 19:00
Cud będzie jak nie awansujemy do MŚ.
25 lipca 2015, 18:41
Chciałbym żeby Hiszpania była z nami w grupie, trzeba im dokopać za te 6-0.
25 lipca 2015, 17:45
Teraz sobie zdaję sprawę jaki słaby jestem z Geografii, połowy Reprezentacji z Afryki nie znam :)
25 lipca 2015, 17:44
25 lipca 2015, 12:51
25 lipca 2015, 12:49
Gdzieś czytałem że ma zagrać Sandro za Munira.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
TVP nie stać na zatrzymanie Ligi Mistrzów na środy oraz na Puchar Króla, to na ligę Hiszpańską miało by ich stać?
0
Leo nie nadaje się na kapitana, a tylko Iniesta nas opuści i to on będzie pierwszym kapitanem, to powinno wyglądać tak Iniesta, Masche, Pique, Busi.
30
NC+ jak straci nie daj Boże prawa do Ligi Hiszpańskiej, to niech oddadzą pieniądze tym wszystkim ludziom co głównie dlatego za to płacili żeby mieć La Lige w pakiecie.
0
Legendy trolingu i głupoty.
0
Skończyłem czytać na tym że jest kibicem Realu.
2
Nie chcę nikogo podejrzewać, ale domyślam się kto chce się pozbyć Destro.
3
0
Prędzej ty dostaniesz bana za wulgaryzmy niż on za głupie spamowanie.
0
To chyba oglądamy inny mecz.
0
Roberto nie pasuje na PS.
0
Ale ulga.
0
Niektórzy tak to przeżywają jakbyśmy przegrywali finał LM.
0
Andres chyba obuwie zgubił.
1
Real za to po sezonie 2013 2014 przegrał wszystkie mecze towarzyskie, u nas jest lepiej.
0
Rooney gol, niewykorzystywane okazje lubią się zemścić.
1
Ale mi się spodobały te przerzuty Vermy.
0
Brakuje tylko gola.
0
Ciekawe kto będzie wolnego wykonywać.
0
Powinniście banować tych co pytają gdzie można obejrzeć mecz.
4
https://vine.co/v/egrDbOqel1l Piękna bramka Mexesa.
0
Ja martwię się o mecze z Danią, a szczególnie o Bendtnera ponieważ to jest przekozak :)
38
Xavi dziwnie wygląda w koszulce innego klubu.
12
Lepiej że wylosowaliśmy Rumunów niż Niemców czy Holendrów.
1
Portugalia w pierwszym koszyku? Walia w pierwszym koszyku? Rumunia?! Ktoś jest nienormalny jak stawia te Reprezentacje przed Francją.
0
Cud będzie jak nie awansujemy do MŚ.
0
Chciałbym żeby Hiszpania była z nami w grupie, trzeba im dokopać za te 6-0.
0
Teraz sobie zdaję sprawę jaki słaby jestem z Geografii, połowy Reprezentacji z Afryki nie znam :)
0
3
0
Gdzieś czytałem że ma zagrać Sandro za Munira.