1

Co to za koleś z koszulką Figo i to jeszcze z Madrycką koszulką, powinni go z tam wywalić.

0

http://fangol.pl/view/107695/bayern-ustalil-cene-za-gotze Co o tym myślicie? Ja uważam że jest wart Max 25 mln Euro, strasznie z niego przereklamowany zawodnik w Bayernie ledwo na ławce się mieści, a oni za niego wołają 40 mln kpina.

0

0

Dla mnie Casilla jest przeciętnym bramkarzem, takich jest pełno, uważam że nic by się w Realu nie poprawiło nawet jakby kupili Neuera, problem leży gdzie indziej.

0

A w poprzednim sezonie nie był tym prawdziwym?

0

United pomimo tego że nie są nawet aktualnie w TOP 5 to i tak się łapią do czołówki wyprzedzając Bayern,Chelsea, kluby znacznie lepsze.

1

Uważam że Pedro powinien odejść ponieważ ma już 28 lat i to jest ostatni dzwonek żeby dostać za niego większe pieniądze niż 20 mln Euro, również dlatego że lepszy już nie będzie, a tylko blokuje rozwój Sandro i Munira.

3

Miał być Dawid De Gea, będzie Kiko Casilla.

0

Gdybym tylko coś zrozumiał, a to jest matka Ramosa?

0

Chcesz to wstawiaj, przynajmniej będę bardziej doinformowany.

0

Kiedy ktoś tych naszych polskich kopaczy nauczy grać, same drewna zero techniki.

0

Chłopie skąd ty to wszystko łapiesz? :D

1

Tak? To policz lepiej ile my mamy wychowanków, a ile Real.

1

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/arturo-vidal-ma-trafic-do-bayernu-monachium/hg2h5r Tevez, Pirlo, a teraz Vidal, pewnie nie długo Pogba, oj słabnie to Juve.

0

Miałem Xboxa 360.

68

To się nazywa poświecenie, widać że chcę być golkiperem nr 1 w tym sezonie.

6

0

Mam do was pytanie co jest lepsze PS4 czy ONE? Kupie sobie którąś z tych konsoli i oczywiście FIFE.

2

Widać że Turan sobie znalazł kolegę :)

6

Ktoś chyba na tej stronie nie ma poczucia humoru i jest ponurym samotnikiem :d

0

Laporta to na pewno te balangi i zaprzeczanie samemu sobie, oraz również prze niego FIFA się nas uczepiła, Bartomeu kłamstwa, Neymargate i jakieś nieprawidłowości przy sprowadzaniu nieletnich czyli to co Laporta.

2

Albie się chyba trochę przybrało, trzeba to zrzucić.

0

Szkoda że dopiero w ostatnim sezonie zaczął grać na bardzo wysokim poziomie, powodzenia V.V

0

Mam nadzieję że doczekam się kiedyś aż ten dług spadnie do zera, lepiej mieć dług 328 mln niż ponad 600 jak ma Real.

0

Ale, jak przyszedł do Barcelony to miał 27 lat, a on mu dodał 2 lata.

5

Miał 27, a teraz ma 28, proszę cię naucz się liczyć.

0

60 mln Euro za Ramosa to duża przesada zastanawiałbym się czy dać za niego 45 mln Euro, z kilku powodów ponieważ ma już 29 lat i jest taką tykającą bombą nie wiadomo co temu zawodnikowi w danej chwili odwali.

0

Również kolego uważam że Barca z 2012 2013 to była resztka po Guardioli, mogę nawet stwierdzić mimo że Pepa nie było już na ławce to czułem się jakby on jeszcze tam był, również w tamtym pamiętnym sezonie Real nas rozgryzł od środka i za każdym razem z nami wygrywał i do tego przyszła klęska z Bayernem gdzie nas zmasakrował, wszystkie nasze słabe strony się pokazały. Sezon 2012 2013 i 2013 2014 to dwa najgorsze sezony w ostatnich latach.

0

Nie ma co narzekać musimy obronić Mistrzostwo nawet jeśli nam będzie ciężko, na to nie narzekam, ale narzekać dopiero będę jak Real znowu wylosuje Łudogorca, Basel lub jakiegoś innego chłopca do lania lub w 1/8 Shalke w tedy to nie będzie absolutnie przypadek jak my wylosujemy City, Bayern czy Chelsea.

1

Co do Benedito, on nie powinien gadać że Qatar ma jakiekolwiek powiązania z terrorystami, nie mając dowodów. Kto wie czy ten jego sponsor z Indii nie jest jakiś niebezpieczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?