Wybór pomiędzy Bartomeu, a Laportą, to jak wybór pomiędzy PiS i PO, pewne jest że któraś partia zwycięży większe zło i mniejsze, ja jestem na 100% pewien że wygra Bartomeu lub Laporta.
Żle Bartomeu robi że popiera tą kanalię Rosella, ale muszę powiedzieć że gdyby on nie dał wolnej ręki Enrique nie byłoby trypletu, a wiadomo że Rosell nie dawał wolnej ręki trenerom, wyjątkiem był Guardiola który i tak póżniej z winy Rosella odszedł.
Hohoho chyba nie znasz Suareza, zawodnikiem jest bardzo dobrym, ale miał w Liverpoolu przyklejoną łatkę boiskowego bandyty te wszystkie konflikty z Evrą, chyba nie wiesz co się działo jak Liverpool grał z United.
Suarez też był boiskowym bandytą przed przyjściem do nas, a póżniej się stał potulny jak baranek i przez to stał się lepszym piłkarzem, tak samo będzie z Ardą.
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=59963 Hahahha Laporta mnie trochę ubawił z tym remisem, ale nie mogę się z nim do końca zgodzić ponieważ Eto grał wcześniej w Mallorce, a Figo trafił bezpośrednio od nas do Realu.
1
Do tej pory nie mogę uwierzyć jak zarząd mógł się tak poniżyć i bez żalu pozbyć się Eto i dopłacić Interowi tyle kasy za słabszego zawodnika.
2
Kiedyś bardzo dobry piłkarz kosztował 30 mln Euro, teraz Illiara kosztuję 40 mln Euro.
6
Jeszcze u nas nie zagrał, ani jednego meczu, a już go uwielbiam.
0
Wybór pomiędzy Bartomeu, a Laportą, to jak wybór pomiędzy PiS i PO, pewne jest że któraś partia zwycięży większe zło i mniejsze, ja jestem na 100% pewien że wygra Bartomeu lub Laporta.
0
Kurde to może trzeba głosować na tego Bendito, to może go sprowadzi :d
1
Ardy to ja kompletnie nie poznałem.
0
Żle Bartomeu robi że popiera tą kanalię Rosella, ale muszę powiedzieć że gdyby on nie dał wolnej ręki Enrique nie byłoby trypletu, a wiadomo że Rosell nie dawał wolnej ręki trenerom, wyjątkiem był Guardiola który i tak póżniej z winy Rosella odszedł.
0
Komentarz usunięty
1
Jeszcze by się przydał zmiennik dla Jordiego, ale to może za rok.
1
Polecenia same nie przyjdą :)
2
Jedyny zawodnik który potrafi zagrozić z większej odległości niż 20 metrów, jeszcze Adriano kiedyś miał takie kopyto.
0
Jak się będzie przenosił do pomocy to gdzieś jak będzie miał 33 czy 32 lata i utraci szybkość i dynamikę, na pewno nie wcześniej.
14
Samper sprawił dobre wrażenie podczas pierwszego meczu w fazie grupowej LM, jak dla mnie to on za 2 lata będzie podstawowym zawodnikiem w Barcie.
1
To logiczne że jeśli na konsolę to z 200zł, a na komputer 100 coś.
10
Pomoc Busi Rakitic Arda będzie niesamowita.
0
Siepacz? To jeden z najlepszych technicznie zawodników w Lidze Hiszpańskiej.
0
Wiadomo już kiedy będzie prezentacja zawodnika?
3
No to teraz Perez nie może być gorszy i odkupuję Igłajna za 50 mln Euro.
1
Jestem ciekaw co by było gdyby Arda trafił butem w tego arbitra :D
0
Hohoho chyba nie znasz Suareza, zawodnikiem jest bardzo dobrym, ale miał w Liverpoolu przyklejoną łatkę boiskowego bandyty te wszystkie konflikty z Evrą, chyba nie wiesz co się działo jak Liverpool grał z United.
2
Nie było wyboru z Fabsem bo gdybyśmy sprzedali go za więcej to byśmy połowę kasy za zawodnika musieli oddać Arsenalowi.
2
Suarez też był boiskowym bandytą przed przyjściem do nas, a póżniej się stał potulny jak baranek i przez to stał się lepszym piłkarzem, tak samo będzie z Ardą.
0
A Carvajal i Ramos?
0
To by była durnota i klub by na tym stracił 4 mln Euro + zmienne, mam nadzieję że ktokolwiek będzie prezydentem nie zrobi takiej głupoty.
0
Dobrze że nie przepłaciliśmy za niego.
1
Za takiego zawodnika takie pieniądze to grosze, to był najlepszy piłkarz Atletico według mnie.
1
No nareszcie!!! (poco się tak drę i tak mnie nikt nie usłyszy)
0
Za Inieste lub Rakitica.
0
Jakieś pewne info? W takim razie czekam na Fichado.
1
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=59963 Hahahha Laporta mnie trochę ubawił z tym remisem, ale nie mogę się z nim do końca zgodzić ponieważ Eto grał wcześniej w Mallorce, a Figo trafił bezpośrednio od nas do Realu.