1

Szykuję się kolejny Kerrison,Douglas czy jakiś inny wynalazek, z Brazylii nikt się nie sprawdzi wyjątkiem był Neymar za którego i tak trzeba było słono płacić.

3

Widziałeś że gdzieś napisałem że nie pasuję? Ale wydaję mi się że bardziej Turan pasuję bo w naszym odmienionym stylu pomocnicy muszą bronić, a Turan lepszy jest w obronie od Iniesty, również na pewno miałby więcej asyst czy goli od Andresa, statystyki mówią wszystko Iniesta nie odnajduję się do końca w naszym stylu, zaliczył tylko 1 asystę na tyle spotkań co rozegrał. Popatrz sobie lepiej na statystyki Rakitica który był transferem w 10.

1

I od przyszłego sezonu będzie niezła rywalizacja jak kupimy Turana, to najlepszy piłkarz Atletico moim zdaniem jest niesamowicie wyszkolony technicznie i pasuję do naszego stylu bardziej niż Iniesta.

39

Di Marie bym przesunął do pomocy rezygnując z Bigli i w tedy grałby za plecami trio Tevez Aguero Messi.

2

Jak w FIFIE 16 zobaczę że taki Iniesta ma Overall 89 lub 90, a James tylko 86 to się przerzucę na PES.

1

Telenowela MD na temat Pogby się zakończyła, a telenowela AS na temat Ramosa czy De Gei trwa, trwa i trwa, pewnie się okaże że De Gea zostanie w United, a Ramos w Realu.

0

To już nie jest poranny przegląd prasy :)

0

Już się nie dziwię dlaczego go nie chcieli sprzedać, ponieważ pewnie znowu by się w okienku transferowym skompromitowali, takie wypożyczenia są bezsensu, skoro wiadomo że z danego zawodnika nic nie będzie to po co go wypożyczać?

0

Tak z ciekawości zapytam, czy ma takiego hat tricka z asyst w 2014 lub 2015 roku?

0

No niestety ludzie nie są tacy tolerancyjni jak ty dla gejów, gdybym ja przykładowo powiedział w szkole że jestem innej orientacji seksualnej to bym nie miał życia.

1

Denerwujący są ci co dla lajków by byli gotowi się pochlastać, wstawiają te zdj i w ogóle te dzióbki, języczki, aparaty na zęby i myślą że są fajni. Jeszcze 12 lat temu nie było FB, Twiterów i się dało żyć.

0

Co tam ta Necib, Irina Szejk czy doktorka w Chelsea to dopiero laska.

1

Jeśli Iniesta znów by grał tak słabo w następnym sezonie to myślę że Turan raczej by go wygryzł ze składu, gdyby do nas dołączył.

0

Dopóki nie zobaczę "Oficjalnie: Arda Turan piłkarzem Barcelony." Mam prawo nie wierzyć, ale sam Bartomeu gadał że nie chcę Turka więc to chyba zwykła plota, ale Bartuś ściemniał nas że Alexis zostanie więc mu nie wierzę :)

0

1

I dobrze tych szejków nabił w butelkę, myślą że mogą mieć wszystko i wszystkich, wymagania Gervinho są za duże dla takich szejków.

1

No sorry ale Herrera nie ma startu do Xaviego z tych najlepszych lat, nawet do Xaviego z 2015 roku.

2

Wiedziałem że da się zastąpić Valdesa czy Puyola, ale zastąpić kogoś takiego jak Xavi będzie niemożliwe, tylko Veratti jest piłkarzem przypominającym Xaviego, moim zdaniem, ale on jest transferem niemożliwym bo PSG go nie puści, a i tak kupujemy Pogbę.

6

17

Będziesz to wypominał do końca jego kariery, Leo głupio zrobił, ale to było 4 lata temu ile można to jeszcze wypominać.

0

To tylko pokazuję do czego można wykorzystywać MD, np jako papier toaletowy.

5

Pewnie tym pomocnikiem jest Suarez.

0

Tryplet nic nie zmienia, ten zarząd musi odejść.

3

No bo są to ludzie chorzy umysłowo, nagle zmienili "eksperci "zdanie bo Barca wygrała tryplet i nagle sukcesy zaślepiły im oczy, zapomnieli co ten durny zarząd narobił.

0

Mam na myśli ten sezon, ponieważ koszulki z logiem Kataru już się zaczęły sprzedawać.

2

Nie chciałbym by taki psychol grał w Barcelonie, ale kiedyś z Aguero też tak było rok temu że to gracz Barcelony.

0

Czy jak wygra Laporta na koszulce z przodu dalej będzie logo Kataru czy już wróci UNICEF?

0

Z całym szacunkiem dla Abidala, ale on się nie nadaję na dyrektora sportowego, uważam że dyrektorem powinien pozostać Braida, ale i tak uważam że jeśli wygra ktoś z dwójki Laporta czy Bartomeu to nie będzie żle.

0

Zawsze uważałem że Copa America to szajs wszyscy piłkarze oddychają rękawami ,bo są po ciężkim sezonie, wszyscy piłkarze są zajechani i to chyba raczej pewne że nie będą grać nawet na 50% swoich możliwości, ja mam nadzieję że ten turniej się prędko zakończy.

0

Tevez na tyle ze względu na to że jest po trzydziestce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?