2

Nwm jaki cudem ten Perez utrzymuję się na stanowisku prezydenta i to od tylu lat, czy Socio Realu są aż tak ślepi, przecież ten emeryt sprowadzi ten klub na dno tyle trofeów ile zdobywa Real za jego kadencji i tyle kasy ile za to wyłożył to jest śmieszne, do tego żle traktują Legendy przykład Raul, Guti, teraz Iker.

0

To brzmi tak jakby Messi nie musiał trenować i talent by dostał od Boga.

0

To pokazuję że Messi dużo bardziej haruję w obronie, jest dużo lepszym kreatorem od Ronaldo i Ronaldo nawet w 1/3 nie ma takiego dryblingu jak Leo.

8

Ja tam ich nie porównuje bo nie będę obrażał Leo.

0

Nikt nie jest taki głupi poza Bendito.

0

Wiadomość dnia.

8

Komentarz usunięty

10

A co ma nie być hejtu na tym człowieku jak chce żle zrobić, przez niego na tym by klub stracił parę milionów.

2

Pożegnanie pewnie za 3 lata po odejściu, będzie tak jak z Raulem.

0

To ściema Cristiano w tym okienku na pewno nigdzie nie odejdzie, wydaję mi się że jeśli sezon 2015 2016 będzie przegrany to w tedy odejdzie.

26

Akurat uważam że zaprzecza samemu sobie chcę korzystać z wychowanków, a tu mówi że chcę sprowadzić Pogbę jeszcze w tym roku, a to by oznaczało koniec dla Rafinhy, Roberto czy Sampera.

0

Z przewagą dla Enrique i sztabu szkoleniowego bo to on jest trenerem i to on powinien ustalać kto ma u niego grać.

0

Ta genialna era wychowanków trafia się raz na 100 lat nie można liczyć ciągle na Szkółkę, oczywiście nie można z siebie robić "Galacticos 2" kupując piłkarzy czy gwiazdy na gotowca, trzeba też swoich wyhodować.

2

Może być też tak że przyspawa Iniestę na ławkę i będzie trzeba szykować kolejne pożegnanie oby nie, bo tyle Legend pożegnać w tak krótkim czasie nie jest przyjemne.

2

Bardzo dobra wiadomość, niech się zgrywa z naszym zespołem i niech łapie kontakt z nowymi kolegami i trenerem, a nie po wypożyczeniach będzie łaził.

3

No, ale z 2 gole i 6 asyst w lidze to powinien mieć, jego statystyki są biedne i do tego więcej miał tych kiepskich i przeciętnych spotkań , te dobre to można policzyć na palcach u 1 ręki, tylko ślepy by nie zauważył że Iniesta nie jest już w tej formie co kiedyś i miewa tylko przebłyski.

0

Albo jeszcze bardziej się skompromitują i go wypożyczą do końca kontraktu.

1

Chcemy za niego minimalnie 40 mln Euro.

3

Wolałbym gdyby to Iniesta był zmiennikiem Ardy, a Rafinha zmiennikiem Rakitica.

0

Wiadomo że jak ktoś z naszych trzech muszkieterów będzie mieć kontuzję to Arda oczywiście jak skończą się sankcję FIFA może w każdej chwili zagrać w ataku, ale ja go wolę ustawionego pomocy nasza pomoc może wyglądać tak Busi Iniesta Arda lub Busi Rakitic Arda albo Busi Rakitic Iniesta.

15

Bendito już jest według mnie spalony.

9

Prędzej Guardiole wywalą niż Muller odejdzie z Bayernu.

0

"Real Madryt odrzucił opiewającą na 28 milionów ofertę kupna Isco ze strony Chelsea, donosi dzisiaj brytyjski Mirror. The Blues są gotowi na sprzedaż Oscara do Juventusu (ten także ma interesować się Hiszpanem). Choć do dopięcia tego transferu jeszcze sporo brakuje, José Mourinho już szuka następcy. Sytuację pomocnika obserwuje również Manchester City. Brytyjczycy przypominają jednak, że na byłego zawodnika Málagi bardzo liczy Rafa Benítez."

0

12 mln Euro za sezon? a Ramosowi który gra 10 lat w Realu żałowali 10 mln Euro.

69

Bo każdy wie że Ronaldo 2014 rok miał lepszy niż Messi.

2

No jeszcze zrozumiałbym jakbyś był zabawny, ale mnie do śmiechu nie było.

0

Gościu skończ pisać bzdury.

1

No, ale zdjęcie ma fajne trzeba przyznać.

0

Za pół roku to nawet nie pójdzie na Galę bo będzie wiedział że Messi ją zgarnie, kiedyś też nie przyszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?