W Argentynie jeśli chodzi o trenerów to strasznie biednie, tylko Simeone mógłby coś tam zdziałać choć to również nie jest pewne, bo to że dobrze prowadzi klub, nie oznacza że tak samo będzie z Reprezentacją. Argentyna ma świetnych zawodników, ale trzeba kogoś kto by to jakoś poustawiał.
Przecież wiadomo że również na Mundialu wszyscy kibice Realu kibicowali Szkopom bo gdyby Leo zgarnął MŚ byłby niepodważalnie najlepszy w Historii piłki.
Szykuję się kolejny Kerrison,Douglas czy jakiś inny wynalazek, z Brazylii nikt się nie sprawdzi wyjątkiem był Neymar za którego i tak trzeba było słono płacić.
0
A Higuain obiecał że zakończy karierę i co ?
6
Żewłakow, a tobie się należy świadectwo z czerwonym paskiem? Co za typ.
4
Brać takiego czubka żeby uderzał karnego jako drugi to, to musiało się tak skończyć, żal mi jedynie Mascherano i Messiego.
1
Ta bramka musiała by mieć 6 metrów żeby trafił.
0
Vidal w nagrodę nowy samochód do rozwałki dostanie :)
1
Pewnie to Messi uderzył.
0
Romero karne potrafi bronić przykład w Półfinale z Holandią na MŚ.
0
W Argentynie jeśli chodzi o trenerów to strasznie biednie, tylko Simeone mógłby coś tam zdziałać choć to również nie jest pewne, bo to że dobrze prowadzi klub, nie oznacza że tak samo będzie z Reprezentacją. Argentyna ma świetnych zawodników, ale trzeba kogoś kto by to jakoś poustawiał.
1
Lavezzi chyba się bał że znowu spieprzy i wolał podać do Igły.
0
Igłajn w formie.
3
Czy tylko mnie wkurza ten Pastore?
0
Sanchez gra dzisiaj dobrze haruję, ale i tak uważam że nasz Luis jest lepszym zawodnikiem od niego.
0
O nie tylko nie on.
0
Messi w kadrze, a Messi w Barcelonie to dwie inne osoby.
0
Sędzia to jakiś krewny tego Valvidi?
0
No, ale Lavezzi miał nawet spytać Bravo czy ma strzelić w prawo czy w lewo, a ten uderzył w niego.
0
Bravo niesamowity, ależ obrona.
3
Ciekawe czy byś chciał jakbym ci kopnął w brzuch z całej siły, a uwierz mi kopnąć umiem.
0
No to dla Messiego za daleko.
0
Żewłakow choć raz powiedział coś dobrze.
2
Alexis zatańczył z obrońcami Argentyny.
3
Sanchez na razie jest najlepszy na boisku.
1
Lavezzi w PSG gra kichę, ale w Reprze gra dobrze dlatego powinien wejść za Aniołka.
0
Hehehe lato jest, a tamci w kurtkach poubierani.
0
Może Michałek nauczy się czegoś od prawdziwego eksperta.
0
Biglia? Nie wiem co Martino w nim takiego widzi przeciętniak jakich dużo. Wolałby przesunięcie Angela do pomocy i przed nim trio Tevez Aguero Messi.
0
Fajnie że Ronaldo kosztuje tyle co Messi mimo że jest trochę gorszy i jest po trzydziestce.
1
Przecież wiadomo że również na Mundialu wszyscy kibice Realu kibicowali Szkopom bo gdyby Leo zgarnął MŚ byłby niepodważalnie najlepszy w Historii piłki.
37
Jego serce jest bordowo-granatowe liczę że w przyszłym sezonie będzie podstawowym stoperem z Pique.
1
Szykuję się kolejny Kerrison,Douglas czy jakiś inny wynalazek, z Brazylii nikt się nie sprawdzi wyjątkiem był Neymar za którego i tak trzeba było słono płacić.