0

A Higuain obiecał że zakończy karierę i co ?

6

Żewłakow, a tobie się należy świadectwo z czerwonym paskiem? Co za typ.

4

Brać takiego czubka żeby uderzał karnego jako drugi to, to musiało się tak skończyć, żal mi jedynie Mascherano i Messiego.

1

Ta bramka musiała by mieć 6 metrów żeby trafił.

0

Vidal w nagrodę nowy samochód do rozwałki dostanie :)

1

Pewnie to Messi uderzył.

0

Romero karne potrafi bronić przykład w Półfinale z Holandią na MŚ.

0

W Argentynie jeśli chodzi o trenerów to strasznie biednie, tylko Simeone mógłby coś tam zdziałać choć to również nie jest pewne, bo to że dobrze prowadzi klub, nie oznacza że tak samo będzie z Reprezentacją. Argentyna ma świetnych zawodników, ale trzeba kogoś kto by to jakoś poustawiał.

1

Lavezzi chyba się bał że znowu spieprzy i wolał podać do Igły.

0

Igłajn w formie.

3

Czy tylko mnie wkurza ten Pastore?

0

Sanchez gra dzisiaj dobrze haruję, ale i tak uważam że nasz Luis jest lepszym zawodnikiem od niego.

0

O nie tylko nie on.

0

Messi w kadrze, a Messi w Barcelonie to dwie inne osoby.

0

Sędzia to jakiś krewny tego Valvidi?

0

No, ale Lavezzi miał nawet spytać Bravo czy ma strzelić w prawo czy w lewo, a ten uderzył w niego.

0

Bravo niesamowity, ależ obrona.

3

Ciekawe czy byś chciał jakbym ci kopnął w brzuch z całej siły, a uwierz mi kopnąć umiem.

0

No to dla Messiego za daleko.

0

Żewłakow choć raz powiedział coś dobrze.

2

Alexis zatańczył z obrońcami Argentyny.

3

Sanchez na razie jest najlepszy na boisku.

1

Lavezzi w PSG gra kichę, ale w Reprze gra dobrze dlatego powinien wejść za Aniołka.

0

Hehehe lato jest, a tamci w kurtkach poubierani.

0

Może Michałek nauczy się czegoś od prawdziwego eksperta.

0

Biglia? Nie wiem co Martino w nim takiego widzi przeciętniak jakich dużo. Wolałby przesunięcie Angela do pomocy i przed nim trio Tevez Aguero Messi.

0

Fajnie że Ronaldo kosztuje tyle co Messi mimo że jest trochę gorszy i jest po trzydziestce.

1

Przecież wiadomo że również na Mundialu wszyscy kibice Realu kibicowali Szkopom bo gdyby Leo zgarnął MŚ byłby niepodważalnie najlepszy w Historii piłki.

37

Jego serce jest bordowo-granatowe liczę że w przyszłym sezonie będzie podstawowym stoperem z Pique.

1

Szykuję się kolejny Kerrison,Douglas czy jakiś inny wynalazek, z Brazylii nikt się nie sprawdzi wyjątkiem był Neymar za którego i tak trzeba było słono płacić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?