188 cm wzrostu by się u nas przydało tyle ma Pogba i do tego to jest zawodnik młody ciągle się rozwija ostatnio jak grał przeciwko nam w finale był najlepszym piłkarzem Juve, kosztowałby pewnie od 70-85 mln Euro, ale to zawodnik na lata.
"Sport: Luis Enrique chce pozbyć się Montoyi, Douglasa, Masipa i Adriano." No to w takim razie trzeba będzie dokupić LO lub przesunąć Mathieu na lewą stronę, ponieważ sam Alba to za mało.
Ja bym na miejscu Martino posadził ich na ławce i pokazał kto tu rządzi, ale on pewnie nic takiego nie zrobi za miękki do tego jest, nie ma podejścia do gwiazd.
PSG za żadne skarby świata nie puści Verattiego, oni nie mają co robić z pieniędzmi i wykorzystują go jako papier toaletowy, choć do systemu Enrique bardziej by się przydał taki wysoki, silny, szybki zawodnik co potrafi jak trzeba bronić i potrafi uderzyć z 25 m oraz potrafi pociągnąć do przodu, Pogba jest idealny.
Akurat w Finale Messi nie grał jakoś najlepiej cała drużyna zagrała dobrze, Messi nie musiał ciągnąć ich za uszy i nie wygrał tego meczu sam, moim zdaniem Rakitic zagrał najlepiej.
Mathieu,Ivana, Suareza też krytykowaliście, Mathieu rudy i pali fajki, Suarez grubas i psychol, Rakitic że nie te progi, a w finale LM był najlepszy na boisku, myślałem że te transfery czegoś was nauczyły, niestety myliłem się.
Wiadomo że będzie Kapitan Grzmot 48 goli Pichichi, nie dziwi mnie w tej jedenastce James, za to brak Mathieu budzi u mnie ogromne zaskoczenie i brak Suareza.
Z lat 70 i 80, a wy z lat 60 i 50 kiedy rządził w Hiszpanii i was faworyzował, bez wujka Franco rekordzistą LM byłby Milan z 7 Pucharów Europy, wy byście mieli 5. A wiesz że trofeum i tak mamy więcej od was?
W przyszłym sezonie podstawowy skład widzę taki Ter Stegen Alves/Vidal Pique Bartra Alba Busquets Rakitic Pogba/Iniesta Messi Suarez Neymar, jeśli w 2016 pozyskamy Pogbe to Iniesta będzie jego zmiennikiem, oraz Alves będzie zmiennikiem dla Vidala. Bartra musi już grać w pierwszym składzie bo to jest już dla niego ostatni dzwonek by stać się świetnym stoperem.
0
Ja powtarzam i będę powtarzał, niech sam zawodnik się wypowie na ten temat.
1
188 cm wzrostu by się u nas przydało tyle ma Pogba i do tego to jest zawodnik młody ciągle się rozwija ostatnio jak grał przeciwko nam w finale był najlepszym piłkarzem Juve, kosztowałby pewnie od 70-85 mln Euro, ale to zawodnik na lata.
0
"Sport: Luis Enrique chce pozbyć się Montoyi, Douglasa, Masipa i Adriano." No to w takim razie trzeba będzie dokupić LO lub przesunąć Mathieu na lewą stronę, ponieważ sam Alba to za mało.
9
Ja bym na miejscu Martino posadził ich na ławce i pokazał kto tu rządzi, ale on pewnie nic takiego nie zrobi za miękki do tego jest, nie ma podejścia do gwiazd.
0
PSG za żadne skarby świata nie puści Verattiego, oni nie mają co robić z pieniędzmi i wykorzystują go jako papier toaletowy, choć do systemu Enrique bardziej by się przydał taki wysoki, silny, szybki zawodnik co potrafi jak trzeba bronić i potrafi uderzyć z 25 m oraz potrafi pociągnąć do przodu, Pogba jest idealny.
0
http://fangol.pl/view/103435/60-lat-pucharu-europy?autoplay w niecałe 5 minut, cała historia pucharu Europy tutaj jest pokazana, brakuję jeszcze naszego zwycięstwa z 2015 roku.
6
1
Messi 36, Ronaldo 32, tyle wiem.
1
Jak obserwuję go na boisku to bardzo przypomina mi Ronaldinho, oby w przyszłości był tak dobry jak on, albo nawet lepszy :)
0
Honduras, bo tam gra Boniek :d
0
Akurat w Finale Messi nie grał jakoś najlepiej cała drużyna zagrała dobrze, Messi nie musiał ciągnąć ich za uszy i nie wygrał tego meczu sam, moim zdaniem Rakitic zagrał najlepiej.
2
Mathieu,Ivana, Suareza też krytykowaliście, Mathieu rudy i pali fajki, Suarez grubas i psychol, Rakitic że nie te progi, a w finale LM był najlepszy na boisku, myślałem że te transfery czegoś was nauczyły, niestety myliłem się.
0
Cieszę się że wreszcie mamy prawdziwego dyrektora sportowego :)
0
Poszukaj na RAC tam na pewno znajdziesz.
1
Jestem zwolennikiem oceniania piłkarzy i trenerów po sezonie.
5
Jeżeli Pogba według ciebie to drewno to pozdro, Pogba może być lepszy od Zidane.
0
Wiadomo że będzie Kapitan Grzmot 48 goli Pichichi, nie dziwi mnie w tej jedenastce James, za to brak Mathieu budzi u mnie ogromne zaskoczenie i brak Suareza.
0
Brazylia nie ma napastnika klasy światowej z prawdziwego zdarzenia, ten napastnik gra dla innej Reprezentacji, ale tak to jest jak go żle traktowali.
0
Brazylii chyba nie zależy na Copa America.
0
To w Realu aż taki kryzys jest że walczą o głupie 24 Euro :D ?
6
Myślałem że pójdzie na ryby z Baccą, ale ładny gest z jego strony że dał siatkę małżeństwu :)
0
Z lat 70 i 80, a wy z lat 60 i 50 kiedy rządził w Hiszpanii i was faworyzował, bez wujka Franco rekordzistą LM byłby Milan z 7 Pucharów Europy, wy byście mieli 5. A wiesz że trofeum i tak mamy więcej od was?
3
W przyszłym sezonie podstawowy skład widzę taki Ter Stegen Alves/Vidal Pique Bartra Alba Busquets Rakitic Pogba/Iniesta Messi Suarez Neymar, jeśli w 2016 pozyskamy Pogbe to Iniesta będzie jego zmiennikiem, oraz Alves będzie zmiennikiem dla Vidala. Bartra musi już grać w pierwszym składzie bo to jest już dla niego ostatni dzwonek by stać się świetnym stoperem.
1
Niech Pogba sam się wypowie gdzie chce grać, czy chce grać w City i do PSG za kasą bo w takich klubach LM nie zdobędzie, czy chce wygrać LM z Barcą.
11
I to było godne pożegnanie Legendy, a wy mówicie że traktujemy nasze Legendy żle.
2
Sam Messi ma marne szansę na pobicie swojego rekordu, a ty mówisz o Ronaldo który ma kilka bramek mniej od niego w tym roku.
0
Moja również ponieważ oglądam mecze United i Di Maria w ogóle nie powinien zostać powołany na ten turniej, bo grzeje ławę i jest bez formy.
0
Stawianie na Di Marie mimo że jest bez formy i po słabym sezonie, nie stawianie na Teveza który jest w bardzo dobrej formie i po kapitalnym sezonie.
0
I to jest cały Tata Martino, co tu dużo mówić :D
6
A pomyśleć że Napoli chciało od nas za Higuaina z 60 mln Euro.