Mnie też pominąłeś przecież też wierze w zwycięstwo, a tak w ogóle to 39 goli strzelić w sezonie i nie nazywać się Messi lub Ronaldo, to robi wrażenie.
Są same plusy z tego, ja nie lubię Brazylii i nie chce żeby wygrała Copa America i pewnie nie wygra bo nie będzie Neymara (choć i tak sam Ney by ich nie pociągnął) i również że Neymar będzie świeży na nowy sezon :)
Neymar niech się nie bierze przykładu z Ronaldo bo idzie złą drogą, na razie to ich różni że Neymar gra zespołowo i że nie złości się na kolegów jak to nie on strzeli gola, no i wiadomo żeby częściej podawał piłkę do Suareza bo widać że on z nim trochę rywalizuję, oczywiście Luis nie rywalizuje bo gdyby zaczął rywalizować pewnie nie zaliczyłby tych dwóch asyst z Bayernem.
Neymar niech nie zmienia swojego stylu, podoba mi się jego styl nie musi nic zmieniać może go tylko polepszyć, a jeśli to wkurza przeciwników to niech się nauczą gry w obronie, a to że coś tam powiedział temu brutalowi to miał rację bo go chyba przepraszał i póżniej znowu zrobił to samo, kara 4 spotkań na pewno nie jest uczciwa max 2, jak Ronaldo za kopanie, bicie przeciwnika i za poniżanie kibiców dostał 2 mecze, to Neymar też powinien dostać 2.
HD teraz uważają że Neymar zasłużył na taką karę i że jest burakiem który nie potrafi przegrywać, a jak Ronaldo w GD macał się po przyrodzeniu i składał sędziemu niemoralne propozycję, to mówili że miał prawo się wkurzyć.
Będę głosował na Laportę, co prawda ma swoje za uszami i nie jest święty, ale w porównaniu do tego co wyczyniał obecny zarząd to Laporta jest chyba święty.
Co jak co, ale ci Kolumbijczycy grają bardzo ostro i Neymara mogło troszkę to zdenerwować, na pewno nikt by nie chciał być faulowany co 3 kontakty z piłką, już po Finale Pucharu Króla była afera bo niedobry Neymar ośmieszał Basków, jakoś jak robił to Ronaldinho, a z tego co wiem robił to częściej od Neymara to jakoś się nic nie działo, albo jak Messi ośmieszał piłkarzów City, czy jak Suarez dziurawił biednego Luiza.
Szkoda że ma już 23 lata, a gra ciągle w U-21, Loew ciągle woli powoływać tego staruszka Weidenfellera, Stegen powinien być drugim bramkarzem Reprezentacji Niemiec, tak uważam.
4
Co ten Martino znowu wyprawia, wystawia El Pipe zdurniał do reszty? ile ten zawodnik musi setek zmarnować by go trener pominął?
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=59699&kom=ok No i teraz mamy przerąbane, Real się włączył do walki o Pogbę, mają nad nami jedną przewagę mogą normalnie kupować w tym okienku transferowym, a my nie.
0
Możesz mi powiedzieć kiedy ostatnio Ronaldo ukuł coś z 30-40 metra?
0
Z tego co wiem to 9 lub 8.
0
Urugwaj bez Luisito to nie to samo.
0
Mnie też pominąłeś przecież też wierze w zwycięstwo, a tak w ogóle to 39 goli strzelić w sezonie i nie nazywać się Messi lub Ronaldo, to robi wrażenie.
0
Nasz Pedro Pedrito się żeni? Może wreszcie zgoli tego dziewiczego wąsika :D
13
Vidala? On po 20 minutach powinien mieć czerwoną kartkę, takiego brutala to nie widziałem, do tego pijaczyna :)
0
Patrząc na to że Real wydał 40 mln Euro na takie drewno, to my zrobiliśmy niezły interes kupując za 20 mln Rakitica :)
13
Nawet za 100 mln Euro warto, ponieważ to przyszłość taki zawodnik na 10-12 lat, a i tak to nie nasze pieniądze tylko klubu.
1
Z całym szacunkiem do Maradony, ale Messi go przewyższył dawno temu.
1
Są same plusy z tego, ja nie lubię Brazylii i nie chce żeby wygrała Copa America i pewnie nie wygra bo nie będzie Neymara (choć i tak sam Ney by ich nie pociągnął) i również że Neymar będzie świeży na nowy sezon :)
0
Praktycznie jeśli strzelił gola w GD na Camp Nou, zawsze robił tą głupią cieszynkę.
2
Nie? A to Calma Calma to nie jest poniżanie kibiców?
0
Neymar niech się nie bierze przykładu z Ronaldo bo idzie złą drogą, na razie to ich różni że Neymar gra zespołowo i że nie złości się na kolegów jak to nie on strzeli gola, no i wiadomo żeby częściej podawał piłkę do Suareza bo widać że on z nim trochę rywalizuję, oczywiście Luis nie rywalizuje bo gdyby zaczął rywalizować pewnie nie zaliczyłby tych dwóch asyst z Bayernem.
2
2015.06.18, godz. 04:10, El Jarek
"Przegrywać też trzeba umieć, zagotował się." On na prawdę na ten temat nie powinien się wypowiadać.
1
Neymar niech nie zmienia swojego stylu, podoba mi się jego styl nie musi nic zmieniać może go tylko polepszyć, a jeśli to wkurza przeciwników to niech się nauczą gry w obronie, a to że coś tam powiedział temu brutalowi to miał rację bo go chyba przepraszał i póżniej znowu zrobił to samo, kara 4 spotkań na pewno nie jest uczciwa max 2, jak Ronaldo za kopanie, bicie przeciwnika i za poniżanie kibiców dostał 2 mecze, to Neymar też powinien dostać 2.
1
HD teraz uważają że Neymar zasłużył na taką karę i że jest burakiem który nie potrafi przegrywać, a jak Ronaldo w GD macał się po przyrodzeniu i składał sędziemu niemoralne propozycję, to mówili że miał prawo się wkurzyć.
1
4-2 Xavi moim zdaniem w wieku 33 lat grał na wybitnym poziomie, a Iniesta już w wieku 30 lat znacznie pogorszył formę :)
0
I dobrze niech Milan się zbroi może kiedyś powrócą do LM, Barca i tak woli Pogbę.
14
Pewnie kibice
3
Tej sztuczki nie powstydziłby nawet Zidane :)
0
Będę głosował na Laportę, co prawda ma swoje za uszami i nie jest święty, ale w porównaniu do tego co wyczyniał obecny zarząd to Laporta jest chyba święty.
1
Jesteśmy znowu najlepsi w Europie.
0
Co jak co, ale ci Kolumbijczycy grają bardzo ostro i Neymara mogło troszkę to zdenerwować, na pewno nikt by nie chciał być faulowany co 3 kontakty z piłką, już po Finale Pucharu Króla była afera bo niedobry Neymar ośmieszał Basków, jakoś jak robił to Ronaldinho, a z tego co wiem robił to częściej od Neymara to jakoś się nic nie działo, albo jak Messi ośmieszał piłkarzów City, czy jak Suarez dziurawił biednego Luiza.
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=59679 To dobrze dla nas że Perez znowu się wtrąca do transferów, ale trochę mi żal Beniteza, ale sam wiedział na co się piszę.
2
Tak jak mówiłem jeszcze w wakacje, w Berlinie wygramy LM, a w Mediolanie obronimy.
0
I po co nam taki No name.
1
http://blaugrana.pl/18104-Sergio-Ramos-karta-w-wyborach To byłoby gorsze od transferu Figo do Realu.
0
Szkoda że ma już 23 lata, a gra ciągle w U-21, Loew ciągle woli powoływać tego staruszka Weidenfellera, Stegen powinien być drugim bramkarzem Reprezentacji Niemiec, tak uważam.