4

Co ten Martino znowu wyprawia, wystawia El Pipe zdurniał do reszty? ile ten zawodnik musi setek zmarnować by go trener pominął?

0

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=59699&kom=ok No i teraz mamy przerąbane, Real się włączył do walki o Pogbę, mają nad nami jedną przewagę mogą normalnie kupować w tym okienku transferowym, a my nie.

0

Możesz mi powiedzieć kiedy ostatnio Ronaldo ukuł coś z 30-40 metra?

0

Z tego co wiem to 9 lub 8.

0

Urugwaj bez Luisito to nie to samo.

0

Mnie też pominąłeś przecież też wierze w zwycięstwo, a tak w ogóle to 39 goli strzelić w sezonie i nie nazywać się Messi lub Ronaldo, to robi wrażenie.

0

Nasz Pedro Pedrito się żeni? Może wreszcie zgoli tego dziewiczego wąsika :D

13

Vidala? On po 20 minutach powinien mieć czerwoną kartkę, takiego brutala to nie widziałem, do tego pijaczyna :)

0

Patrząc na to że Real wydał 40 mln Euro na takie drewno, to my zrobiliśmy niezły interes kupując za 20 mln Rakitica :)

13

Nawet za 100 mln Euro warto, ponieważ to przyszłość taki zawodnik na 10-12 lat, a i tak to nie nasze pieniądze tylko klubu.

1

Z całym szacunkiem do Maradony, ale Messi go przewyższył dawno temu.

1

Są same plusy z tego, ja nie lubię Brazylii i nie chce żeby wygrała Copa America i pewnie nie wygra bo nie będzie Neymara (choć i tak sam Ney by ich nie pociągnął) i również że Neymar będzie świeży na nowy sezon :)

0

Praktycznie jeśli strzelił gola w GD na Camp Nou, zawsze robił tą głupią cieszynkę.

2

Nie? A to Calma Calma to nie jest poniżanie kibiców?

0

Neymar niech się nie bierze przykładu z Ronaldo bo idzie złą drogą, na razie to ich różni że Neymar gra zespołowo i że nie złości się na kolegów jak to nie on strzeli gola, no i wiadomo żeby częściej podawał piłkę do Suareza bo widać że on z nim trochę rywalizuję, oczywiście Luis nie rywalizuje bo gdyby zaczął rywalizować pewnie nie zaliczyłby tych dwóch asyst z Bayernem.

2

2015.06.18, godz. 04:10, El Jarek
"Przegrywać też trzeba umieć, zagotował się." On na prawdę na ten temat nie powinien się wypowiadać.

1

Neymar niech nie zmienia swojego stylu, podoba mi się jego styl nie musi nic zmieniać może go tylko polepszyć, a jeśli to wkurza przeciwników to niech się nauczą gry w obronie, a to że coś tam powiedział temu brutalowi to miał rację bo go chyba przepraszał i póżniej znowu zrobił to samo, kara 4 spotkań na pewno nie jest uczciwa max 2, jak Ronaldo za kopanie, bicie przeciwnika i za poniżanie kibiców dostał 2 mecze, to Neymar też powinien dostać 2.

1

HD teraz uważają że Neymar zasłużył na taką karę i że jest burakiem który nie potrafi przegrywać, a jak Ronaldo w GD macał się po przyrodzeniu i składał sędziemu niemoralne propozycję, to mówili że miał prawo się wkurzyć.

1

4-2 Xavi moim zdaniem w wieku 33 lat grał na wybitnym poziomie, a Iniesta już w wieku 30 lat znacznie pogorszył formę :)

0

I dobrze niech Milan się zbroi może kiedyś powrócą do LM, Barca i tak woli Pogbę.

14

Pewnie kibice

3

Tej sztuczki nie powstydziłby nawet Zidane :)

0

Będę głosował na Laportę, co prawda ma swoje za uszami i nie jest święty, ale w porównaniu do tego co wyczyniał obecny zarząd to Laporta jest chyba święty.

1

Jesteśmy znowu najlepsi w Europie.

0

Co jak co, ale ci Kolumbijczycy grają bardzo ostro i Neymara mogło troszkę to zdenerwować, na pewno nikt by nie chciał być faulowany co 3 kontakty z piłką, już po Finale Pucharu Króla była afera bo niedobry Neymar ośmieszał Basków, jakoś jak robił to Ronaldinho, a z tego co wiem robił to częściej od Neymara to jakoś się nic nie działo, albo jak Messi ośmieszał piłkarzów City, czy jak Suarez dziurawił biednego Luiza.

0

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=59679 To dobrze dla nas że Perez znowu się wtrąca do transferów, ale trochę mi żal Beniteza, ale sam wiedział na co się piszę.

2

Tak jak mówiłem jeszcze w wakacje, w Berlinie wygramy LM, a w Mediolanie obronimy.

0

I po co nam taki No name.

1

http://blaugrana.pl/18104-Sergio-Ramos-karta-w-wyborach To byłoby gorsze od transferu Figo do Realu.

0

Szkoda że ma już 23 lata, a gra ciągle w U-21, Loew ciągle woli powoływać tego staruszka Weidenfellera, Stegen powinien być drugim bramkarzem Reprezentacji Niemiec, tak uważam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?