Chciałem im przypomnieć jak w styczniu krytykowali zarząd i chcieli głowy Bartomeu, a teraz po tryplecie nagle chcą żeby wygrał wybory, a mnie kto wygra to już jest obojętne.
Mam nadzieję że to się zmieni jak dołożymy SPU, SPH i KMŚ, Real na przestrzeni 5 lat wypadał gorzej niż my 2 LM, 2 PK, 2 KMŚ, 4 LL, 4 SPH, 2 SPU, w trofeach ich bijemy na głowę, jeżeli coś żle policzyłem to, to zmienię. Oczywiście to nasze trofea za te 5 sezonów
No czyli Benedito nie liczy się ze zdaniem trenera, takiego prezydenta bym w klubie nie chciał, prezydent powinien spełniać życzenia trenera, a szczególnie tego co ma tryplet na koncie.
Laporta coraz mniej mnie przekonuję jak 3 tygodnie temu byłem za tym żeby był prezydentem, tak zmieniam zdanie. Bo co wywiad to się bardziej kompromituję.
Niestety głupia Mafia Uefa nie zaliczyła tej LM na konto Claudio, dla mnie to bardzo dziwne ponieważ rok temu jak Real zdobywał LM to trzeci golkiper Blancos który nie zagrał choćby minuty miał zaliczoną LM, a to na nas gadają Uefalona.
Tam to uważają że Messi jest gorszy od Maradony i że nie jest najlepszym piłkarzem w historii, ale nwm jak mogą uważać że Ronaldo najlepszy w historii skoro z Portugalią poza srebrem 11 lat temu na Euro nic nie osiągnął i bez bardzo dobrych podań Jamesa, Modrica czy Kroosa nie istnieje, no i oczywiście swojego pupila Benzemy.
W Argentynie jeśli chodzi o trenerów to strasznie biednie, tylko Simeone mógłby coś tam zdziałać choć to również nie jest pewne, bo to że dobrze prowadzi klub, nie oznacza że tak samo będzie z Reprezentacją. Argentyna ma świetnych zawodników, ale trzeba kogoś kto by to jakoś poustawiał.
0
Chciałem im przypomnieć jak w styczniu krytykowali zarząd i chcieli głowy Bartomeu, a teraz po tryplecie nagle chcą żeby wygrał wybory, a mnie kto wygra to już jest obojętne.
0
Skrytykowałem tych którzy po tryplecie zapomnieli jakich ten zarząd machlojek narobił "A no bo to są tępi ludzie." Tak to skomentowałem i tyle.
1
http://www.meczyki.pl/obrazki,15898 Myślę że ten obrazek pokazuję jakim trenerem był Martino.
0
Chodzi o to że na tej stronie możesz dostać bana o pierdołę, nawet za mówienie prawdy, ja coś o tym wiem bo takiego dostałem :)
1
Trofea Realu: 2 PK, 1 LL, 1 SPH, 1 LM, 1 KMŚ, 1 SPU, jedynie mają tyle Pucharów Króla co my i tylko w tym nam dorównują.
1
Mam nadzieję że to się zmieni jak dołożymy SPU, SPH i KMŚ, Real na przestrzeni 5 lat wypadał gorzej niż my 2 LM, 2 PK, 2 KMŚ, 4 LL, 4 SPH, 2 SPU, w trofeach ich bijemy na głowę, jeżeli coś żle policzyłem to, to zmienię. Oczywiście to nasze trofea za te 5 sezonów
0
No raczej po pierwszej rundzie to nikt nie ma szans z Bartomeu przewagę miał sporą.
1
No, to że Martino uważa że Higuain jest lepszy od Teveza, to jest raczej brak kompetencji trenera że woli stawiać na takie drewno.
1
No czyli Benedito nie liczy się ze zdaniem trenera, takiego prezydenta bym w klubie nie chciał, prezydent powinien spełniać życzenia trenera, a szczególnie tego co ma tryplet na koncie.
0
Ja może lepiej nie gram, ale karne na pewno lepiej wykonuje :)
5
Jak nie będzie El Pipy Gonzalo Igłajna.
5
Laporta coraz mniej mnie przekonuję jak 3 tygodnie temu byłem za tym żeby był prezydentem, tak zmieniam zdanie. Bo co wywiad to się bardziej kompromituję.
6
Niestety głupia Mafia Uefa nie zaliczyła tej LM na konto Claudio, dla mnie to bardzo dziwne ponieważ rok temu jak Real zdobywał LM to trzeci golkiper Blancos który nie zagrał choćby minuty miał zaliczoną LM, a to na nas gadają Uefalona.
1
Po raz kolejny widać że jest przeciętnym trenerem, mieć Teveza i brać Igłajna który spieprzył MŚ i awans do LM Napoli.
0
Tam to uważają że Messi jest gorszy od Maradony i że nie jest najlepszym piłkarzem w historii, ale nwm jak mogą uważać że Ronaldo najlepszy w historii skoro z Portugalią poza srebrem 11 lat temu na Euro nic nie osiągnął i bez bardzo dobrych podań Jamesa, Modrica czy Kroosa nie istnieje, no i oczywiście swojego pupila Benzemy.
2
Komentarz usunięty
14
Niektórzy nie potrafią przegrywać jak i wygrywać, to drugie pasuję idealnie do kibiców Chile.
0
Dzień bez Ramosa na okładce ASa dniem straconym.
6
A ile to chciało Napoli za tego Higuaina 60 mln Euro?
0
A Higuain obiecał że zakończy karierę i co ?
6
Żewłakow, a tobie się należy świadectwo z czerwonym paskiem? Co za typ.
4
Brać takiego czubka żeby uderzał karnego jako drugi to, to musiało się tak skończyć, żal mi jedynie Mascherano i Messiego.
1
Ta bramka musiała by mieć 6 metrów żeby trafił.
0
Vidal w nagrodę nowy samochód do rozwałki dostanie :)
1
Pewnie to Messi uderzył.
0
Romero karne potrafi bronić przykład w Półfinale z Holandią na MŚ.
0
W Argentynie jeśli chodzi o trenerów to strasznie biednie, tylko Simeone mógłby coś tam zdziałać choć to również nie jest pewne, bo to że dobrze prowadzi klub, nie oznacza że tak samo będzie z Reprezentacją. Argentyna ma świetnych zawodników, ale trzeba kogoś kto by to jakoś poustawiał.
1
Lavezzi chyba się bał że znowu spieprzy i wolał podać do Igły.
0
Igłajn w formie.
3
Czy tylko mnie wkurza ten Pastore?