1

Doczekam kiedyś tych czasów kiedy Polskie kluby będą walczyć z Barceloną o LM jak równy z równym? Wiadomo jestem bardzo młody, ale na przyszłe 10 lat nie zapowiada się że jakiekolwiek kluby zagrają w ogóle w LM.

0

Tak jak mówiłem Legia rok temu była o wiele silniejsza niż Lech w tym roku, bynajmniej miała o wiele większe szanse na grę w LM, ale wystawili zawodnika który nie miał prawa grać i się tak skończyło.

0

Może za rok.

0

Wyniki i tak nie jest dobry jest 1-1 Basel wystarczy remis 0-0 by awansować.

0

Komentarz usunięty

0

W 1893 ten klub jest starszy od naszego o 6 lat.

0

Taka ciekawostka, Xavi urodził się w Terrassie.

0

Robak jest o 2 klasy lepszym zawodnikiem, a oni i tak wolą stawiać na jakąś Tomalę.

1

Basel widzę obnażony jak Celtic rok temu zupełnie bez gwiazd, może Lech sprawi niespodziankę jak rok temu Legia? Zobaczymy.

3

Nie, tylko cie podziwiam ja bym nie mógł tego oglądać, bo mi oczy krwawią jak na to patrze.

1

Czytając komentarze Stingera widać że jego ulubiona liga to Ekstraklasa.

0

Nie lubię Lecha, ale życzę im tego żeby przełamali złą passę która trwa już bardzo długo.

19

Iniesta go pobije już w przyszłym miesiącu.

2

Jak tobie i Vebkowi się to nie podoba to możecie olać ten komentarz.

5

Komentarz usunięty

0

Widać jak cię niespełnione seksualnie chłopaki dręczą.

6

Lech jest za słaby na LM.

2

Co do meczu nie ma co płakać to tylko towarzyskie spotkanie, ale i tak uważam że Sandro powinien więcej szans dostawać niż ten śmieszny Munir.

0

To ty obiecałaś że wstawisz profilowe? Super wyglądasz.

0

Polecam na zabicie czasu

lub

2

Słaby trol.

3

Dlaczego ze strony zniknął cytat Tito "Rozsądnie, odważnie, z jajami"? Był wcześniej, ale teraz go tutaj ostatnio nie widziałem.

0

Widać że i tak lenie się bez przerwy pytają o linki do meczu, dupy się nie chcę ruszyć i poszukać czy to takie trudne wpisać "Live: Chelsea vs FC Barcelona [HD] - International Champions Cup"?

2

W tym samym czasie na sąsiedniej stronie przeczytałem że w Barcelonie o wiele bardziej grają na Messiego niż w Realu na Ronaldo, co o tym uważacie? Bo ja po prostu padłem jak to przeczytałem. Tam są normalni kibice, ale też mam takie wyjątkowe kilka osób którzy dostarczają poczucie humoru KaliBVB, Ikerowa, Ubermen i ich dowódca El Jarek.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Cescu Ameryki nie odkryłeś.

2

Bartra już jest raczej spalony w tym klubie, on nawet jak ma bardzo dobre mecze jest traktowany jak rezerwowy.

0

CR spija śmietankę z podań kolegów, gdyby nie koledzy to nie wiadomo jakby grał, widać było w Portugalii na MŚ że bez podań kolegów nie istnieje, to samo było podczas spotkania 4-0 z Atletico, sam CR w mediach gadał głupoty że różnica między nim, a Messim jest taka że gdy go nie ma jest drużyna, a gdy nie ma drużyny jest on.

3

Z tego co wiem to obaj kosztują transmarket 80 mln Euro, ja uważam że Neymar powinien tyle kosztować, ale Bale to góra 40 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?