Doczekam kiedyś tych czasów kiedy Polskie kluby będą walczyć z Barceloną o LM jak równy z równym? Wiadomo jestem bardzo młody, ale na przyszłe 10 lat nie zapowiada się że jakiekolwiek kluby zagrają w ogóle w LM.
Tak jak mówiłem Legia rok temu była o wiele silniejsza niż Lech w tym roku, bynajmniej miała o wiele większe szanse na grę w LM, ale wystawili zawodnika który nie miał prawa grać i się tak skończyło.
Widać że i tak lenie się bez przerwy pytają o linki do meczu, dupy się nie chcę ruszyć i poszukać czy to takie trudne wpisać "Live: Chelsea vs FC Barcelona [HD] - International Champions Cup"?
W tym samym czasie na sąsiedniej stronie przeczytałem że w Barcelonie o wiele bardziej grają na Messiego niż w Realu na Ronaldo, co o tym uważacie? Bo ja po prostu padłem jak to przeczytałem. Tam są normalni kibice, ale też mam takie wyjątkowe kilka osób którzy dostarczają poczucie humoru KaliBVB, Ikerowa, Ubermen i ich dowódca El Jarek.
CR spija śmietankę z podań kolegów, gdyby nie koledzy to nie wiadomo jakby grał, widać było w Portugalii na MŚ że bez podań kolegów nie istnieje, to samo było podczas spotkania 4-0 z Atletico, sam CR w mediach gadał głupoty że różnica między nim, a Messim jest taka że gdy go nie ma jest drużyna, a gdy nie ma drużyny jest on.
1
Doczekam kiedyś tych czasów kiedy Polskie kluby będą walczyć z Barceloną o LM jak równy z równym? Wiadomo jestem bardzo młody, ale na przyszłe 10 lat nie zapowiada się że jakiekolwiek kluby zagrają w ogóle w LM.
0
Tak jak mówiłem Legia rok temu była o wiele silniejsza niż Lech w tym roku, bynajmniej miała o wiele większe szanse na grę w LM, ale wystawili zawodnika który nie miał prawa grać i się tak skończyło.
0
Może za rok.
0
Wyniki i tak nie jest dobry jest 1-1 Basel wystarczy remis 0-0 by awansować.
0
Komentarz usunięty
0
W 1893 ten klub jest starszy od naszego o 6 lat.
0
Taka ciekawostka, Xavi urodził się w Terrassie.
0
Robak jest o 2 klasy lepszym zawodnikiem, a oni i tak wolą stawiać na jakąś Tomalę.
1
Basel widzę obnażony jak Celtic rok temu zupełnie bez gwiazd, może Lech sprawi niespodziankę jak rok temu Legia? Zobaczymy.
3
Nie, tylko cie podziwiam ja bym nie mógł tego oglądać, bo mi oczy krwawią jak na to patrze.
1
Czytając komentarze Stingera widać że jego ulubiona liga to Ekstraklasa.
0
Nie lubię Lecha, ale życzę im tego żeby przełamali złą passę która trwa już bardzo długo.
19
Iniesta go pobije już w przyszłym miesiącu.
2
Jak tobie i Vebkowi się to nie podoba to możecie olać ten komentarz.
5
Komentarz usunięty
0
Widać jak cię niespełnione seksualnie chłopaki dręczą.
6
Lech jest za słaby na LM.
2
Co do meczu nie ma co płakać to tylko towarzyskie spotkanie, ale i tak uważam że Sandro powinien więcej szans dostawać niż ten śmieszny Munir.
0
To ty obiecałaś że wstawisz profilowe? Super wyglądasz.
0
Polecam na zabicie czasu
2
Słaby trol.
3
Dlaczego ze strony zniknął cytat Tito "Rozsądnie, odważnie, z jajami"? Był wcześniej, ale teraz go tutaj ostatnio nie widziałem.
0
Widać że i tak lenie się bez przerwy pytają o linki do meczu, dupy się nie chcę ruszyć i poszukać czy to takie trudne wpisać "Live: Chelsea vs FC Barcelona [HD] - International Champions Cup"?
2
W tym samym czasie na sąsiedniej stronie przeczytałem że w Barcelonie o wiele bardziej grają na Messiego niż w Realu na Ronaldo, co o tym uważacie? Bo ja po prostu padłem jak to przeczytałem. Tam są normalni kibice, ale też mam takie wyjątkowe kilka osób którzy dostarczają poczucie humoru KaliBVB, Ikerowa, Ubermen i ich dowódca El Jarek.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Cescu Ameryki nie odkryłeś.
2
Bartra już jest raczej spalony w tym klubie, on nawet jak ma bardzo dobre mecze jest traktowany jak rezerwowy.
0
CR spija śmietankę z podań kolegów, gdyby nie koledzy to nie wiadomo jakby grał, widać było w Portugalii na MŚ że bez podań kolegów nie istnieje, to samo było podczas spotkania 4-0 z Atletico, sam CR w mediach gadał głupoty że różnica między nim, a Messim jest taka że gdy go nie ma jest drużyna, a gdy nie ma drużyny jest on.
3
Z tego co wiem to obaj kosztują transmarket 80 mln Euro, ja uważam że Neymar powinien tyle kosztować, ale Bale to góra 40 mln.