Musimy okazać pokorę Sevilli to bardzo dobra drużyna która ma świetnych zawodników w tym jednego z najlepszych Polskich zawodników, nie może dojść do powtórki z 2006 roku mimo że w teraz jesteśmy o wiele silniejsi niż 9 lat temu ,bo w tamtym okresie byliśmy średniakami to nie można zlekceważyć przeciwnika który należy do czołówki w naszej lidze.
Twarowski zawsze ma fajne teksty które do tej pory pamiętam, jak Mandziukic został pokiereszowany przez piłkarzy Realu w Ćwierćfinale LM to powiedział "Nie wiem czy jego żona go w ogóle pozna i czy go wpuści do domu jak wróci z meczu", do tej pory mi się śmiać chcę jak sobie o tym przypominam.
Nie chcę żeby brali zawodników z Brazylii choć w sumie złe porównanie zrobiłem bo Gerson ma 18 lat, a Douglas miał 24 jak do nas przechodził, a to trochę różnica.
Dziwne że tylko Pedro i Douglas są najlżejsi, przecież jest jeszcze Iniesta który waży jakieś 65 kg i Messi który schudnął ponad 3 kg u jakiejś Włoskiej dietetyczki i również nie jest jakiś napakowany, jest też tam Munir który na pewno nie waży więcej niż taki Douglas.
Gdyby Sandro dostawał tyle szans co "pan uśmieszek po zrąbanej akcji", pokazałby równy lub wyższy poziom niż twój ulubieniec, zagrał w każdym meczu ogony, na 7 czy 8 szans i tak strzelił 3 gole.
Jakoś sobie bez Jordiego poradzimy i tak nie był w doskonałej formie, Mathieu go godnie zastąpi, zastanawiam się tylko którego Golkipera wystawi Lucho.
0
Musimy okazać pokorę Sevilli to bardzo dobra drużyna która ma świetnych zawodników w tym jednego z najlepszych Polskich zawodników, nie może dojść do powtórki z 2006 roku mimo że w teraz jesteśmy o wiele silniejsi niż 9 lat temu ,bo w tamtym okresie byliśmy średniakami to nie można zlekceważyć przeciwnika który należy do czołówki w naszej lidze.
0
Przecież mówiłem już że Iniesta i Messi przegonią Xaviego i to już w tym miesiącu.
0
Trzymam nogi w wiaderku z lodowatą wodą może to jakoś pomoże, pewnie za 15 lub 20 lat w Polsce będzie jak w Afryce, co roku jest coraz cieplej.
0
Może jak mi się poszczęści to i też będę 2 raz w życiu na Camp Nou.
2
Użytkownik roku, proszę cie to nawet nie jest śmieszne.
1
Spoko, może załatwię u wujka Platiniego jakieś United lub Leverkusen.
1
Mam nadzieję że jak znowu spotkamy się w Ćwierćfinale to nie będziecie się tak mądrzyć.
4
Mylisz Pogbe z Thiago Silvą?
0
Twarowski zawsze ma fajne teksty które do tej pory pamiętam, jak Mandziukic został pokiereszowany przez piłkarzy Realu w Ćwierćfinale LM to powiedział "Nie wiem czy jego żona go w ogóle pozna i czy go wpuści do domu jak wróci z meczu", do tej pory mi się śmiać chcę jak sobie o tym przypominam.
1
Gdyby Messi przejął 7 po Pedro, nie byłoby już D10S tylko D7S :d
0
Za***ł z laczka.
0
Tak będzie na Canal +.
0
Messi mi jakoś do innego numeru nie pasuję.
0
Pique też urósł bo mierzył 192 cm, a teraz mierzy 193 cm.
0
Może żle mnie zrozumiałeś lub żle napisałem, ale nie chcę niesprawdzonych kotów w worku takich jak Douglas.
0
Nie chcę żeby brali zawodników z Brazylii choć w sumie złe porównanie zrobiłem bo Gerson ma 18 lat, a Douglas miał 24 jak do nas przechodził, a to trochę różnica.
0
I dobrze po co nam jakiś No name, już jednego Douglasa mamy.
2
1
Możliwe że Mascherano strzeli gola w finale LM w 2016 roku i ten jego gol da nam obronę LM.
1
Mnie to interesuję, ponieważ piłkarz nie może być zbyt otyły przykład Shaqiri z Interu czy zbyt napakowany jak Hulk.
1
Dziwne że tylko Pedro i Douglas są najlżejsi, przecież jest jeszcze Iniesta który waży jakieś 65 kg i Messi który schudnął ponad 3 kg u jakiejś Włoskiej dietetyczki i również nie jest jakiś napakowany, jest też tam Munir który na pewno nie waży więcej niż taki Douglas.
0
Przecież od kilku lat CR gra na szpicy Benzema to napastnik tylko na grafice meczowej.
0
Pewnie waga i tak mu powróci do normy czyli do 81 kg, po prostu przez te wakacje tyle przytył.
0
Suarez przy ledwie 181 cm 85 kg? Musi schudnąć z 4 kg.
0
Gdyby Sandro dostawał tyle szans co "pan uśmieszek po zrąbanej akcji", pokazałby równy lub wyższy poziom niż twój ulubieniec, zagrał w każdym meczu ogony, na 7 czy 8 szans i tak strzelił 3 gole.
4
A niby Ronaldo stoi tylko w polu karnym, a tu proszę znajduję się przed tak świetnym kreatorem jak Kroos czy Koke.
5
Uwielbiam Angela, ale to zdrowo przepłacony transfer PSG.
0
Jedynie pokazał klasę z jakąś 3 ligową Huescą i w innych spotkaniach grał słabo, na pewno Sandro nie jest od niego gorszy.
0
Jakoś sobie bez Jordiego poradzimy i tak nie był w doskonałej formie, Mathieu go godnie zastąpi, zastanawiam się tylko którego Golkipera wystawi Lucho.
1
Na 90 % La Liga będzie w Canal +.