0

Musimy okazać pokorę Sevilli to bardzo dobra drużyna która ma świetnych zawodników w tym jednego z najlepszych Polskich zawodników, nie może dojść do powtórki z 2006 roku mimo że w teraz jesteśmy o wiele silniejsi niż 9 lat temu ,bo w tamtym okresie byliśmy średniakami to nie można zlekceważyć przeciwnika który należy do czołówki w naszej lidze.

0

Przecież mówiłem już że Iniesta i Messi przegonią Xaviego i to już w tym miesiącu.

0

Trzymam nogi w wiaderku z lodowatą wodą może to jakoś pomoże, pewnie za 15 lub 20 lat w Polsce będzie jak w Afryce, co roku jest coraz cieplej.

0

Może jak mi się poszczęści to i też będę 2 raz w życiu na Camp Nou.

2

Użytkownik roku, proszę cie to nawet nie jest śmieszne.

1

Spoko, może załatwię u wujka Platiniego jakieś United lub Leverkusen.

1

Mam nadzieję że jak znowu spotkamy się w Ćwierćfinale to nie będziecie się tak mądrzyć.

4

Mylisz Pogbe z Thiago Silvą?

0

Twarowski zawsze ma fajne teksty które do tej pory pamiętam, jak Mandziukic został pokiereszowany przez piłkarzy Realu w Ćwierćfinale LM to powiedział "Nie wiem czy jego żona go w ogóle pozna i czy go wpuści do domu jak wróci z meczu", do tej pory mi się śmiać chcę jak sobie o tym przypominam.

1

Gdyby Messi przejął 7 po Pedro, nie byłoby już D10S tylko D7S :d

0

Za***ł z laczka.

0

Tak będzie na Canal +.

0

Messi mi jakoś do innego numeru nie pasuję.

0

Pique też urósł bo mierzył 192 cm, a teraz mierzy 193 cm.

0

Może żle mnie zrozumiałeś lub żle napisałem, ale nie chcę niesprawdzonych kotów w worku takich jak Douglas.

0

Nie chcę żeby brali zawodników z Brazylii choć w sumie złe porównanie zrobiłem bo Gerson ma 18 lat, a Douglas miał 24 jak do nas przechodził, a to trochę różnica.

0

I dobrze po co nam jakiś No name, już jednego Douglasa mamy.

2

tutaj jego próbka umiejętności przed kontuzjami, zapowiadał się na dobrego zawodnika miał świetną technikę.

1

Możliwe że Mascherano strzeli gola w finale LM w 2016 roku i ten jego gol da nam obronę LM.

1

Mnie to interesuję, ponieważ piłkarz nie może być zbyt otyły przykład Shaqiri z Interu czy zbyt napakowany jak Hulk.

1

Dziwne że tylko Pedro i Douglas są najlżejsi, przecież jest jeszcze Iniesta który waży jakieś 65 kg i Messi który schudnął ponad 3 kg u jakiejś Włoskiej dietetyczki i również nie jest jakiś napakowany, jest też tam Munir który na pewno nie waży więcej niż taki Douglas.

0

Przecież od kilku lat CR gra na szpicy Benzema to napastnik tylko na grafice meczowej.

0

Pewnie waga i tak mu powróci do normy czyli do 81 kg, po prostu przez te wakacje tyle przytył.

0

Suarez przy ledwie 181 cm 85 kg? Musi schudnąć z 4 kg.

0

Gdyby Sandro dostawał tyle szans co "pan uśmieszek po zrąbanej akcji", pokazałby równy lub wyższy poziom niż twój ulubieniec, zagrał w każdym meczu ogony, na 7 czy 8 szans i tak strzelił 3 gole.

4

A niby Ronaldo stoi tylko w polu karnym, a tu proszę znajduję się przed tak świetnym kreatorem jak Kroos czy Koke.

5

Uwielbiam Angela, ale to zdrowo przepłacony transfer PSG.

0

Jedynie pokazał klasę z jakąś 3 ligową Huescą i w innych spotkaniach grał słabo, na pewno Sandro nie jest od niego gorszy.

0

Jakoś sobie bez Jordiego poradzimy i tak nie był w doskonałej formie, Mathieu go godnie zastąpi, zastanawiam się tylko którego Golkipera wystawi Lucho.

1

Na 90 % La Liga będzie w Canal +.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?