Zobaczymy kogo teraz kibice Realu będą obrzucać gównem jak Real będzie tracić bramki, wymiana bramkarza nic nim nie da po prostu obrona jest za słaba jak Marcelo i Carvajal wolą się zapędzać w obronie zostaje tylko 2 ŚO, gra bez typowego defensywnego pomocnika też nie pomaga ponieważ ani Kroos czy Modrić nie są typowymi ŚPD, wiem nie moja sprawa, ale jestem ciekaw kto teraz w Realu będzie kozłem ofiarnym jak odszedł Iker.
No, Alen wzbudził u mnie dobre wrażenie na tym tournée mam nadzieję że on i Sandro oraz Samper na stałe wejdą do pierwszego składu, Munir też kiedyś wejdzie, ale musi przemyśleć pewne sprawy.
Dla nas by było korzystniej bo oni mają 25 trofeów, a my 24, gdybyśmy dołożyli w sierpniu 2 trofea to byśmy ich dogonili, a tak jak oni wygrają z Wolfami to byłby remis.
Puchar Mistrzów 40 czy 50 lat temu wyglądał tak że tylko Mistrzowie danego kraju grali w tym pucharze i nie było fazy grupowej czyli było o wiele łatwiej, a Real nawalił tych pucharów w latach 60 i 12 letni kibice z tamtej strony się szczycą.
Żebyście się nie zdziwili jak Ronaldo otrzyma ZP za 2015, pamiętacie jak prawie 2 lata temu popłakał i dostał ZP za Frąka który wygrał 5 pucharów i to on zasługiwał jak nikt inny.
Kibicowałem Laporcie, ale on nie zrobił praktycznie nic by wygrać te wybory to Bartek się dużo bardziej przygotował i wygrał zasłużenie, no cóż Joan może za 6 lat :)
0
Vidal nie trafi.
0
Guardiola jeszcze w Bayernie nie zdobył Superpucharu Niemiec i LM.
0
Boateng znowu leży.
1
I najlepsza 9 na świecie zdobywa gola jest 1-1.
0
Co ten Lahm zrobił? To już nie jest ten sam piłkarz co 2 lata temu.
0
I rok spłacałeś kredyt za finał w Rzymie w 2009 roku :)
12
Ale by się Neuer doigrał szkoda że De Bruyne nie trafił.
4
Zobaczymy kogo teraz kibice Realu będą obrzucać gównem jak Real będzie tracić bramki, wymiana bramkarza nic nim nie da po prostu obrona jest za słaba jak Marcelo i Carvajal wolą się zapędzać w obronie zostaje tylko 2 ŚO, gra bez typowego defensywnego pomocnika też nie pomaga ponieważ ani Kroos czy Modrić nie są typowymi ŚPD, wiem nie moja sprawa, ale jestem ciekaw kto teraz w Realu będzie kozłem ofiarnym jak odszedł Iker.
0
No, Alen wzbudził u mnie dobre wrażenie na tym tournée mam nadzieję że on i Sandro oraz Samper na stałe wejdą do pierwszego składu, Munir też kiedyś wejdzie, ale musi przemyśleć pewne sprawy.
2
Od początku 21 wieku tak podał ViscaBarca123.
1
Dla nas by było korzystniej bo oni mają 25 trofeów, a my 24, gdybyśmy dołożyli w sierpniu 2 trofea to byśmy ich dogonili, a tak jak oni wygrają z Wolfami to byłby remis.
5
On jest szybszy od Alby? Trudno mi w to uwierzyć.
2
Nie odpowiadam na komentarze 10 letnich napinaczy, więc racz do mnie nie pisać.
2
No i niestety przez to Real ma La Decime i się puszy że ma 10 pucharów.
9
Puchar Mistrzów 40 czy 50 lat temu wyglądał tak że tylko Mistrzowie danego kraju grali w tym pucharze i nie było fazy grupowej czyli było o wiele łatwiej, a Real nawalił tych pucharów w latach 60 i 12 letni kibice z tamtej strony się szczycą.
34
Tak jest różnica i to spora, 6 pucharów Europy i 4 LM.
18
Hahahha, a jeden kibic na Realmadrid.pl twierdzi że tylko jeden zespół wygrał LM 10 razy, trzymajcie mnie ludzie bo nie wytrzymam.
6
Niech się wszystkim przyśni jak bronimy LM.
0
Fajnie widzieć Thomasa na treningu, liczę że w tym sezonie z Pique będą tworzyć podstawowy duet obrońców.
11
Ja nie bo i tak trafią do Getafe.
1
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/vb.197394889304/10153690319529305/?type=2&theater Fajna zapowiedz Pucharu Gampera.
1
Żebyście się nie zdziwili jak Ronaldo otrzyma ZP za 2015, pamiętacie jak prawie 2 lata temu popłakał i dostał ZP za Frąka który wygrał 5 pucharów i to on zasługiwał jak nikt inny.
0
To nie jest śmieszne mógł doznać nawet pęknięcia czaszki.
9
Dla Getafe będzie jak znalazł.
1
Kibicowałem Laporcie, ale on nie zrobił praktycznie nic by wygrać te wybory to Bartek się dużo bardziej przygotował i wygrał zasłużenie, no cóż Joan może za 6 lat :)
4
Na zdrowy rozum to jednak Hazard jest lepszy niż Alexis.
7
Klopp w Bayernie, to jak Guardiola w Realu.
0
1
Ja tą stronę śledzę od 5 lat, a mam dopiero konto tutaj prawie rok, też mnie to wkurzyło jak przeczytałem wypowiedz RaulGarciatoGbur.
1
I jeszcze nie było tej opcji Odpowiedz na komentarz.