0

Vidal nie trafi.

0

Guardiola jeszcze w Bayernie nie zdobył Superpucharu Niemiec i LM.

0

Boateng znowu leży.

1

I najlepsza 9 na świecie zdobywa gola jest 1-1.

0

Co ten Lahm zrobił? To już nie jest ten sam piłkarz co 2 lata temu.

0

I rok spłacałeś kredyt za finał w Rzymie w 2009 roku :)

12

Ale by się Neuer doigrał szkoda że De Bruyne nie trafił.

4

Zobaczymy kogo teraz kibice Realu będą obrzucać gównem jak Real będzie tracić bramki, wymiana bramkarza nic nim nie da po prostu obrona jest za słaba jak Marcelo i Carvajal wolą się zapędzać w obronie zostaje tylko 2 ŚO, gra bez typowego defensywnego pomocnika też nie pomaga ponieważ ani Kroos czy Modrić nie są typowymi ŚPD, wiem nie moja sprawa, ale jestem ciekaw kto teraz w Realu będzie kozłem ofiarnym jak odszedł Iker.

0

No, Alen wzbudził u mnie dobre wrażenie na tym tournée mam nadzieję że on i Sandro oraz Samper na stałe wejdą do pierwszego składu, Munir też kiedyś wejdzie, ale musi przemyśleć pewne sprawy.

2

Od początku 21 wieku tak podał ViscaBarca123.

1

Dla nas by było korzystniej bo oni mają 25 trofeów, a my 24, gdybyśmy dołożyli w sierpniu 2 trofea to byśmy ich dogonili, a tak jak oni wygrają z Wolfami to byłby remis.

5

On jest szybszy od Alby? Trudno mi w to uwierzyć.

2

Nie odpowiadam na komentarze 10 letnich napinaczy, więc racz do mnie nie pisać.

2

No i niestety przez to Real ma La Decime i się puszy że ma 10 pucharów.

9

Puchar Mistrzów 40 czy 50 lat temu wyglądał tak że tylko Mistrzowie danego kraju grali w tym pucharze i nie było fazy grupowej czyli było o wiele łatwiej, a Real nawalił tych pucharów w latach 60 i 12 letni kibice z tamtej strony się szczycą.

34

Tak jest różnica i to spora, 6 pucharów Europy i 4 LM.

18

Hahahha, a jeden kibic na Realmadrid.pl twierdzi że tylko jeden zespół wygrał LM 10 razy, trzymajcie mnie ludzie bo nie wytrzymam.

6

Niech się wszystkim przyśni jak bronimy LM.

0

Fajnie widzieć Thomasa na treningu, liczę że w tym sezonie z Pique będą tworzyć podstawowy duet obrońców.

11

Ja nie bo i tak trafią do Getafe.

1

Żebyście się nie zdziwili jak Ronaldo otrzyma ZP za 2015, pamiętacie jak prawie 2 lata temu popłakał i dostał ZP za Frąka który wygrał 5 pucharów i to on zasługiwał jak nikt inny.

0

To nie jest śmieszne mógł doznać nawet pęknięcia czaszki.

9

Dla Getafe będzie jak znalazł.

1

Kibicowałem Laporcie, ale on nie zrobił praktycznie nic by wygrać te wybory to Bartek się dużo bardziej przygotował i wygrał zasłużenie, no cóż Joan może za 6 lat :)

4

Na zdrowy rozum to jednak Hazard jest lepszy niż Alexis.

7

Klopp w Bayernie, to jak Guardiola w Realu.

0

To jest nowy hymn Realu, y nada mas czy jakoś tak.

1

Ja tą stronę śledzę od 5 lat, a mam dopiero konto tutaj prawie rok, też mnie to wkurzyło jak przeczytałem wypowiedz RaulGarciatoGbur.

1

I jeszcze nie było tej opcji Odpowiedz na komentarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?