Teraz właśnie wyszło że nie mamy zmiennika dla MSN, Pedro nawet na zmiennika się nie nadaję, a Lucho boi się postawić na Sandro czy na Munira bo to jeszcze niby nie ten poziom, co do Munira się zgodzę, ale Sandro powinien dostać swoją szansę.
Ciekawe komu teraz Messi będzie zgrywał te fajne przerzuty na lewą stronę i kto będzie nabiegał bo zwykle to robili Alba i Neymar, a teraz kto Pedro i Mathieu?
A tu tak wiadomość z ostatniej chwili "Neymar spotkał się z Messi i z Suarezem jak był chory i ich zaraził." Ciekawe kogo by Lucho w tedy wystawił w ataku? :d
1
Takiej parady jak Petr Cech nie powstydziłby się Valdes.
1
On ma góra 10 lat, mój kuzyn ma 10 i też gada takie głupoty że Barcelona wygra bo jest Messi.
1
Komentarz usunięty
0
Szkoda że Vidal nie może grać, w tedy by powróciło dawne MVP :)
0
Teraz właśnie wyszło że nie mamy zmiennika dla MSN, Pedro nawet na zmiennika się nie nadaję, a Lucho boi się postawić na Sandro czy na Munira bo to jeszcze niby nie ten poziom, co do Munira się zgodzę, ale Sandro powinien dostać swoją szansę.
3
Ney będzie miał chociaż zaliczony ten Superpuchar Uefa?
0
Będzie się pewnie rozstrzygało pomiędzy Rafinhą, Pedro i Munirem, Sandro będzie oglądał mecz z trybun lub na ławce będzie siedział.
0
No wiesz według Lucho, Sandro jest tym 6 napastnikiem, przed nim jest Pedro i Munir.
0
A tu Lucho wystawia Inieste lub Rafinhe na skrzydle.
5
W tedy to bym zmienił awatar na Pedrito i bym go trzymał do końca sezonu.
0
Słaby żart Korbelku, po tobie spodziewałem się czegoś lepszego.
0
Sparing to sparing, mecz o stawkę to mecz o stawkę.
0
Ciekawe komu teraz Messi będzie zgrywał te fajne przerzuty na lewą stronę i kto będzie nabiegał bo zwykle to robili Alba i Neymar, a teraz kto Pedro i Mathieu?
3
Jeżeli Pedro strzeli bramkę w SPE i wygramy, ustawie sobie jego profilowe i będę je trzymał do końca tego sezonu :D
0
A tu tak wiadomość z ostatniej chwili "Neymar spotkał się z Messi i z Suarezem jak był chory i ich zaraził." Ciekawe kogo by Lucho w tedy wystawił w ataku? :d
0
Chyba że Lucho zaskoczy wszystkich i wystawi Sandro, ale to raczej pewne że zagra "pan uśmieszek po zepsutej akcji".
1
Wątpliwe ponieważ świnka bardzo osłabia organizm, pewnie nawet Messi nie zagrałby ze świnką.
0
Sandro musi być na ławce rezerwowej chociaż.
1
Nic dziwnego że pisali że Pedro może zagrać, szkoda bo Ney jest zawodnikiem klasy światowej na pewno bardzo by się nam przydał.
6
Zobaczymy co pokaże Walia i Portugalia, według śmiesznego ranikinguFIFA są lepsze od Francji.
0
U mnie już jest z 40 Stopni, a mam dzisiaj grać na boisku gdzieś tak jak obejrzę Arsenal.
0
Ja akurat z zaśnięciem nie mam problemów, jak z przebudzeniem się.
0
Żeby tylko było te 30 stopni.
1
Po co pytacie gdzie będzie Liga Hiszpańska? Gdyby było wiadomo było by tutaj ze 1000 informacji o tym od różnych użytkowników.
4
Niczym się nie różni, brakuje tylko żebyśmy się z nimi spotkali w LM i żeby nam strzelił gola i całował herb Chelsea.
3
Gdyby miał odrobinę godności nie poszedłby do Realu, ponieważ sam wiele razy gadał że był Antimadristą.
5
Figo był wielkim piłkarzem, lecz niestety się okazał zwykłym sprzedawczykiem, takich ludzi się nie szanuję.
0
0
Ja jakoś tak bardzo za nim nie tęsknie, jak za Xavim.
0