1

Takiej parady jak Petr Cech nie powstydziłby się Valdes.

1

On ma góra 10 lat, mój kuzyn ma 10 i też gada takie głupoty że Barcelona wygra bo jest Messi.

1

Komentarz usunięty

0

Szkoda że Vidal nie może grać, w tedy by powróciło dawne MVP :)

0

Teraz właśnie wyszło że nie mamy zmiennika dla MSN, Pedro nawet na zmiennika się nie nadaję, a Lucho boi się postawić na Sandro czy na Munira bo to jeszcze niby nie ten poziom, co do Munira się zgodzę, ale Sandro powinien dostać swoją szansę.

3

Ney będzie miał chociaż zaliczony ten Superpuchar Uefa?

0

Będzie się pewnie rozstrzygało pomiędzy Rafinhą, Pedro i Munirem, Sandro będzie oglądał mecz z trybun lub na ławce będzie siedział.

0

No wiesz według Lucho, Sandro jest tym 6 napastnikiem, przed nim jest Pedro i Munir.

0

A tu Lucho wystawia Inieste lub Rafinhe na skrzydle.

5

W tedy to bym zmienił awatar na Pedrito i bym go trzymał do końca sezonu.

0

Słaby żart Korbelku, po tobie spodziewałem się czegoś lepszego.

0

Sparing to sparing, mecz o stawkę to mecz o stawkę.

0

Ciekawe komu teraz Messi będzie zgrywał te fajne przerzuty na lewą stronę i kto będzie nabiegał bo zwykle to robili Alba i Neymar, a teraz kto Pedro i Mathieu?

3

Jeżeli Pedro strzeli bramkę w SPE i wygramy, ustawie sobie jego profilowe i będę je trzymał do końca tego sezonu :D

0

A tu tak wiadomość z ostatniej chwili "Neymar spotkał się z Messi i z Suarezem jak był chory i ich zaraził." Ciekawe kogo by Lucho w tedy wystawił w ataku? :d

0

Chyba że Lucho zaskoczy wszystkich i wystawi Sandro, ale to raczej pewne że zagra "pan uśmieszek po zepsutej akcji".

1

Wątpliwe ponieważ świnka bardzo osłabia organizm, pewnie nawet Messi nie zagrałby ze świnką.

0

Sandro musi być na ławce rezerwowej chociaż.

1

Nic dziwnego że pisali że Pedro może zagrać, szkoda bo Ney jest zawodnikiem klasy światowej na pewno bardzo by się nam przydał.

6

Zobaczymy co pokaże Walia i Portugalia, według śmiesznego ranikinguFIFA są lepsze od Francji.

0

U mnie już jest z 40 Stopni, a mam dzisiaj grać na boisku gdzieś tak jak obejrzę Arsenal.

0

Ja akurat z zaśnięciem nie mam problemów, jak z przebudzeniem się.

0

Żeby tylko było te 30 stopni.

1

Po co pytacie gdzie będzie Liga Hiszpańska? Gdyby było wiadomo było by tutaj ze 1000 informacji o tym od różnych użytkowników.

4

Niczym się nie różni, brakuje tylko żebyśmy się z nimi spotkali w LM i żeby nam strzelił gola i całował herb Chelsea.

3

Gdyby miał odrobinę godności nie poszedłby do Realu, ponieważ sam wiele razy gadał że był Antimadristą.

5

Figo był wielkim piłkarzem, lecz niestety się okazał zwykłym sprzedawczykiem, takich ludzi się nie szanuję.

0

Obszerny skrót tamtego meczu.

0

Ja jakoś tak bardzo za nim nie tęsknie, jak za Xavim.

0

Hahahaha zobaczcie sobie od 1:17.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?