Co do wczorajszego zachowania Messiego, trochę go poniosło, cokolwiek by mu tamten koleś z Romy nie powiedział nie miał się prawa tak zdenerwować Vice kapitanowi nie przystoi takie zachowanie, ale tamten nie powinien go prowokować, HD gadają ze Messi zasłużył na 2 miesiące zawieszenia, ja uważam że po tym co wyczyniał ich CR w Styczniu oni nie powinni mieć prawa głosu i powinni wyjść na dwór się dotlenić.
0
Tym bardziej że Messi rzadko daję się w bójki, widać że coś mu tamten murzyn powiedział nieprzyjemnego, może wyzywał rodzinę lub dziewczynę.
0
Nie noł nejmem tylko Sandro, a on nie jest już noł nejmem.
0
Że niby Holandia i Hiszpania są słabsze niż Portugalia? Nawet Polska powinna być wyżej niż Walia, na jakieś wielkiej imprezie ostatni grała Walia?
0
Rakitic w tym sezonie odpali na dobre będzie grał lepiej niż w zeszłym sezonie i będzie Generałem naszej pomocy tak jaki kiedyś Xavi.
24
Co do wczorajszego zachowania Messiego, trochę go poniosło, cokolwiek by mu tamten koleś z Romy nie powiedział nie miał się prawa tak zdenerwować Vice kapitanowi nie przystoi takie zachowanie, ale tamten nie powinien go prowokować, HD gadają ze Messi zasłużył na 2 miesiące zawieszenia, ja uważam że po tym co wyczyniał ich CR w Styczniu oni nie powinni mieć prawa głosu i powinni wyjść na dwór się dotlenić.
13
To będzie taki powrót Keity na Camp Nou, ale już w innej koszulce.
0
Tylko na NC+.
0
0
13 była bez Camp Nou.
0
Komentarz usunięty
0
Chciałbym żeby Mascherano przestał grać jako ŚO.
1
Komentarz usunięty
1
0
Błaszczykowski w formie jest lepszy niż Peszko i Rybus razem wzięci.
1
Komentarz usunięty
0
Może jakiś kolejny Polak sięgający po LE :-)
0
Perfekcyjny strzał z woleja, tylko Lewy tak potrafi :)
1
Basel wbije 3 bramki i będzie pozamiatane.
0
Fabregas też się ośmieszył w 0:25.
0
Za 20 lat to w Polsce będzie Afryka.
0
Dzisiaj ten mecz?
0
Ktoś tu podawał że La Liga zostaje w NC+, czy to prawda? Czy może ktoś się wydurniał podając takie informacje.
1
Podał jakieś Żródło.
0
Żadnej nie ma.
0
To i tak prowadzimy :)
1
No nie, ale dają na pierwsze miejsce Real jak się nie mylę, a porównywać Real do Barcy z 21 wieku to śmiech na sali.
31
Według UEFA i tak nie jesteśmy najlepszym klubem 21 wieku.
0
No, a grał w Realu.
0
Gdzie to będzie dostępne, będą jakieś kanały dodatkowe i ile to będzie kosztować?
2
A tu taka niespodzianka i wystawia Masipa :D