0

Tym bardziej że Messi rzadko daję się w bójki, widać że coś mu tamten murzyn powiedział nieprzyjemnego, może wyzywał rodzinę lub dziewczynę.

0

Nie noł nejmem tylko Sandro, a on nie jest już noł nejmem.

0

Że niby Holandia i Hiszpania są słabsze niż Portugalia? Nawet Polska powinna być wyżej niż Walia, na jakieś wielkiej imprezie ostatni grała Walia?

0

Rakitic w tym sezonie odpali na dobre będzie grał lepiej niż w zeszłym sezonie i będzie Generałem naszej pomocy tak jaki kiedyś Xavi.

24

Co do wczorajszego zachowania Messiego, trochę go poniosło, cokolwiek by mu tamten koleś z Romy nie powiedział nie miał się prawa tak zdenerwować Vice kapitanowi nie przystoi takie zachowanie, ale tamten nie powinien go prowokować, HD gadają ze Messi zasłużył na 2 miesiące zawieszenia, ja uważam że po tym co wyczyniał ich CR w Styczniu oni nie powinni mieć prawa głosu i powinni wyjść na dwór się dotlenić.

13

To będzie taki powrót Keity na Camp Nou, ale już w innej koszulce.

0

Tylko na NC+.

0

0

13 była bez Camp Nou.

0

Komentarz usunięty

0

Chciałbym żeby Mascherano przestał grać jako ŚO.

1

Komentarz usunięty

1

0

Błaszczykowski w formie jest lepszy niż Peszko i Rybus razem wzięci.

1

Komentarz usunięty

0

Może jakiś kolejny Polak sięgający po LE :-)

0

Perfekcyjny strzał z woleja, tylko Lewy tak potrafi :)

1

Basel wbije 3 bramki i będzie pozamiatane.

0

Fabregas też się ośmieszył w 0:25.

0

Za 20 lat to w Polsce będzie Afryka.

0

Dzisiaj ten mecz?

0

Ktoś tu podawał że La Liga zostaje w NC+, czy to prawda? Czy może ktoś się wydurniał podając takie informacje.

1

Podał jakieś Żródło.

0

Żadnej nie ma.

0

To i tak prowadzimy :)

1

No nie, ale dają na pierwsze miejsce Real jak się nie mylę, a porównywać Real do Barcy z 21 wieku to śmiech na sali.

31

Według UEFA i tak nie jesteśmy najlepszym klubem 21 wieku.

0

No, a grał w Realu.

0

Gdzie to będzie dostępne, będą jakieś kanały dodatkowe i ile to będzie kosztować?

2

A tu taka niespodzianka i wystawia Masipa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?