Obok Belga z Chelsea, naszego Matsa to jest najlepszy bramkarz młodego pokolenia, szkoda że jeśli United go zostawi na jeszcze jeden sezon, to w tedy odejdzie za darmochę do Realu.
Zwykle to Mistrz Hiszpanii zdobywa ten Superpuchar, tak było w 2014 2015 kiedy mistrzem było Atletico, 2013 2014 kiedy mistrzem była Barcelona, 2012 2013 kiedy Mistrzem był Real, 2011 2012 kiedy Mistrzem była Barcelona 2010 2011 kiedy mistrzem była Barcelona, 2009 2010 kiedy Mistrzem była Barcelona, 2008 2009 kiedy mistrzem był Real, od kilku lat to właśnie Mistrz Hiszpani wygrywa to trofeów
Jeden użytkownik tutaj kiedyś pisał że wolałby Aguero za Suareza i że Kun jest lepszym napastnikiem, od razu mu napisałem że się myli i to bardzo. Zapewne jego minusami są bardzo częste kontuzje i symulowanie, Luis też ma minusy lubi dyskutować z sędziami oraz też lubi symulować, ale jest bardziej kompletnym napastnikiem niż Aguero i lepszym, Sergio też jest świetnym napastnikiem, ale do Luisa mu trochę jednak brakuje.
Dobrze że Neymar nie zagra, bo to by był brak szacunku jak znowu by ośmieszał Basków, nie wiem ogólnie dlaczego to jest brak szacunku skoro Messi i Ronaldinho jeszcze bardziej ośmieszali rywali na boisku.
W zeszłym sezonie nawet średni przeciwnicy wchodzili w obronę Realu jak w masło, a jak przeciwnik strzelał gola będąc sam na sam z Casillasem po ośmieszeniu obrony, to HD wszystko zwalali na Ikera.
Dla mnie mogą mieć nawet Neuera, ale dopóki nie naprawią gry w obronie to jakikolwiek bramkarz by u nich nie bronił to i tak będą tracić gole, ich defensywa leży i kwiczy od odejścia Mou.
Destro ostro się wypowiedziałeś, ale masz rację FC Barcelona to nie jest GKS Katowice, albo się gra na jakimś przyzwoitym poziomie albo pa pa. Cierpliwość do niego też mi się skończyła nawet chciałem żeby Marc grał w podstawowej parze z Pique, ale widać że to nie ten poziom.
A czy Rakitic jest prawym obrońcą czy Alves? To że Ivanowi zdarzyło się nie asekurować prawej strony to nie oznacza że ma być winny utraty bramek. Alves nie jest zwolniony z obowiązków defensywnych i to on powinien zabezpieczać prawą stronę, oczywiście nie można zwalać całej winny na niego, również Mascherano nie zagrał dobrego spotkania i to głównie w tym meczu on wypadł słabo, Masche myślał że jak Mathieu będzie LO to i będzie jego asekurował, a w tym czasie Francuz miał 3 zadania pełnić rolę LO czyli zatrzymywać akcję z Lewej strony, zapędzać się w pole karne jak to zwykle robił Alba i asekurować Javiera. Moim zdaniem to Mathieu powinien być tym ŚO do pary z Pique on się nie nadaję jako LO jak ma jeszcze dodatkowe zadania wspomagać Masche który ma za słabe warunki fizyczne czyli wzrost.
Dla mnie to Luisito był bardziej kluczowy od Neymara mimo że tamten strzelił więcej goli to w klasyfikacji kanadyjskiej są na równi, a Suarez był bardziej kluczowy bo pogrążył City, PSG i to że w rewanżu już nie mieli szans, był bardziej decydujący niż Neymar ponieważ strzelił w GD gola na wagę 3 pkt, również strzelił gola w Finale dającego prowadzenie, a Neymar już tylko dobił Juve, które już nie miało szans.
Chłopie nie kompromituj się nie ma nawet dowodów że coś takiego powiedział, media zrobiły z tego burzę, a wy od razu łykacie wszystko jak młode pelikany.
Pirlo może i był w Finale dużo wyżej niż Hazard którego Chelsea pożegnała się niespodziewanie w LM, ale nie powinien być przed Edenem ponieważ był jednym z najsłabszych piłkarzy Juve z Realem w Półfinale oraz z nami w Finale łagodnie mówiąc grał żle.
Na Realmadrid.pl pierwszy raz się sprzeczają kto jest lepszy Messi czy Ronaldo, u nas takiego czegoś nie ma bo wiadomo że najlepszy jest Messi, na innych stronach jak DevilPage czy kibiców Juve lub Bayernu tak samo uważają.
0
Obok Belga z Chelsea, naszego Matsa to jest najlepszy bramkarz młodego pokolenia, szkoda że jeśli United go zostawi na jeszcze jeden sezon, to w tedy odejdzie za darmochę do Realu.
3
Van Gaal coś mówił że De Gea nie chce grać.
0
Studio przed meczowe zaczyna się o 21:20.
12
Komentarz usunięty
9
Zwykle to Mistrz Hiszpanii zdobywa ten Superpuchar, tak było w 2014 2015 kiedy mistrzem było Atletico, 2013 2014 kiedy mistrzem była Barcelona, 2012 2013 kiedy Mistrzem był Real, 2011 2012 kiedy Mistrzem była Barcelona 2010 2011 kiedy mistrzem była Barcelona, 2009 2010 kiedy Mistrzem była Barcelona, 2008 2009 kiedy mistrzem był Real, od kilku lat to właśnie Mistrz Hiszpani wygrywa to trofeów
1
Jeden użytkownik tutaj kiedyś pisał że wolałby Aguero za Suareza i że Kun jest lepszym napastnikiem, od razu mu napisałem że się myli i to bardzo. Zapewne jego minusami są bardzo częste kontuzje i symulowanie, Luis też ma minusy lubi dyskutować z sędziami oraz też lubi symulować, ale jest bardziej kompletnym napastnikiem niż Aguero i lepszym, Sergio też jest świetnym napastnikiem, ale do Luisa mu trochę jednak brakuje.
48
Dobrze że Neymar nie zagra, bo to by był brak szacunku jak znowu by ośmieszał Basków, nie wiem ogólnie dlaczego to jest brak szacunku skoro Messi i Ronaldinho jeszcze bardziej ośmieszali rywali na boisku.
1
Arde Turana świetny z niego ŚPO, zwykle mamy kłopoty w pomocy przydałby się u nas Turek który może grać w środku pomocy jak i na skrzydłach.
5
Tak się odpowiada prowokatorom co się czepiają o ortografie.
1
Liga Hiszpańska nadciąga wielkimi krokami, a dalej nie wiadomo gdzie będzie w Canal Plus czy w tym Eleven.
1
W zeszłym sezonie nawet średni przeciwnicy wchodzili w obronę Realu jak w masło, a jak przeciwnik strzelał gola będąc sam na sam z Casillasem po ośmieszeniu obrony, to HD wszystko zwalali na Ikera.
5
Dla mnie mogą mieć nawet Neuera, ale dopóki nie naprawią gry w obronie to jakikolwiek bramkarz by u nich nie bronił to i tak będą tracić gole, ich defensywa leży i kwiczy od odejścia Mou.
0
Komentarz usunięty
5
Destro ostro się wypowiedziałeś, ale masz rację FC Barcelona to nie jest GKS Katowice, albo się gra na jakimś przyzwoitym poziomie albo pa pa. Cierpliwość do niego też mi się skończyła nawet chciałem żeby Marc grał w podstawowej parze z Pique, ale widać że to nie ten poziom.
4
Dlaczego Mathieu ma tylko 2? Moim zdaniem powinien mieć chociaż 3,5 nie grał aż tak tragicznie. Co do Rafy, zagrał najlepszy mecz w życiu.
0
Alves zagrał słabo, ale według mnie najsłabiej zagrał Masche.
1
A czy Rakitic jest prawym obrońcą czy Alves? To że Ivanowi zdarzyło się nie asekurować prawej strony to nie oznacza że ma być winny utraty bramek. Alves nie jest zwolniony z obowiązków defensywnych i to on powinien zabezpieczać prawą stronę, oczywiście nie można zwalać całej winny na niego, również Mascherano nie zagrał dobrego spotkania i to głównie w tym meczu on wypadł słabo, Masche myślał że jak Mathieu będzie LO to i będzie jego asekurował, a w tym czasie Francuz miał 3 zadania pełnić rolę LO czyli zatrzymywać akcję z Lewej strony, zapędzać się w pole karne jak to zwykle robił Alba i asekurować Javiera. Moim zdaniem to Mathieu powinien być tym ŚO do pary z Pique on się nie nadaję jako LO jak ma jeszcze dodatkowe zadania wspomagać Masche który ma za słabe warunki fizyczne czyli wzrost.
0
Chłopie proszę cie nie kompromituj się Alves zagrał bardzo słabą drugą połowę i zasłużył na krytykę.
2
El Jarek próbuje wywołać gówno burzę i wymyśla jakieś niestworzony rzeczy na temat Pique że powiedział "Niech się p******ą ci z Madrytu".
0
Dla mnie to Luisito był bardziej kluczowy od Neymara mimo że tamten strzelił więcej goli to w klasyfikacji kanadyjskiej są na równi, a Suarez był bardziej kluczowy bo pogrążył City, PSG i to że w rewanżu już nie mieli szans, był bardziej decydujący niż Neymar ponieważ strzelił w GD gola na wagę 3 pkt, również strzelił gola w Finale dającego prowadzenie, a Neymar już tylko dobił Juve, które już nie miało szans.
0
Chłopie nie kompromituj się nie ma nawet dowodów że coś takiego powiedział, media zrobiły z tego burzę, a wy od razu łykacie wszystko jak młode pelikany.
0
"Piqué: Niech się pie**olą ci z Madrytu." Na Realmadrid.pl jest pewnie cieplej niż w jądrze ziemi.
0
Na zawodnika do podstawowego składu dzielą go lata świetlne, ale z ogórami typu Levante myślę że może grać.
1
http://sport.se.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/pojedynek-na-dziewczyny-grzegorz-krychowiak-kontra-lionel-messi-zdjecia_659565.html Tak odchodząc od tematu to myślę że Messi ma ładniejszą partnerkę niż Grzegorz, ponieważ dziewczyna Messiego nie musi pozować w staniku by wyglądać ładnie, nie jest chyba nawet modelką.
0
Stinger nie przesadzaj Roberto za Lucho gra o niebo lepiej niż za Martino.
0
Komentarz usunięty
0
To ty pisałeś do tego michaelq? Szkoda tracić czas na takich użytkowników im nigdy nie przemówisz oni mają swój własny świat.
2
Wchodzę czasami by poczytać komentarze tych hipokrytów, ale muszę przyznać że pewni użytkownicy pisali mądrze.
1
Pirlo może i był w Finale dużo wyżej niż Hazard którego Chelsea pożegnała się niespodziewanie w LM, ale nie powinien być przed Edenem ponieważ był jednym z najsłabszych piłkarzy Juve z Realem w Półfinale oraz z nami w Finale łagodnie mówiąc grał żle.
10
Na Realmadrid.pl pierwszy raz się sprzeczają kto jest lepszy Messi czy Ronaldo, u nas takiego czegoś nie ma bo wiadomo że najlepszy jest Messi, na innych stronach jak DevilPage czy kibiców Juve lub Bayernu tak samo uważają.