1

Pique został zawieszony na 4 mecze, taki Ronaldo za kopanie i za bicie przeciwnika dostał raptem 2.

1

W życiu bym nie chciał Fabsa z powrotem, on nie pasuję do tego systemu.

0

Pedro Pedrito powodzenia w Chelsea

0

MARCA to nie jest wiarygodne żródło, ja im nie ufam.

2

Song był ciekawym grajkiem w Arsenalu, ale w Barcelonie był tylko cieniem Busquetsa , drugim Yayą Toure nie został.

0

"RAC1: Odejście Pedro potwierdzone."

2

Madryckie brukowce jak zwykle w formie "Marcelo jest geniuszem." zachowują się tak jakby w Finale LM strzelił gola i zanotował 3 asysty, te gazety mnie nigdy nie przekonają, zawsze tylko wybielają Real jaki to on nie jest doskonały nawet w meczach nic nie znaczących.

2

Illiara wystawił piłkę na nos Ronaldo.

0

Coś się stało? Mnie chwile nie było i nie wiem.

0

Straszna przepaść jest między Benzemą, a Ronaldo i Messim.

0

Nie można wyzywać rodziny, raz w szkole były takie przypadek że mój kolega wyzywał rodzinę mojego drugiego kolegi i dostał lanie, ktoś kto wyzywa czyjąś rodzinę zasługuje na nauczkę, wiec Pique jak dostanie 3 mecze zawieszenia lub 4 to niech się cieszy że został ulgowo potraktowany.

3

To wystarczy popatrzeć na Ramosa który jest teraz kapitanem, a przynajmniej na sezon łapie z 4 czerwone kartki, oraz wielokrotnie się bije na boisku, Pique nie jest kapitanem, a Ramos jest i daję taki przykład że pcha się w bójki i w szarpaniny. Kapitan nie powinien dać się prowokować.

0

Ciekawe jak mamy skorzystać z kupionych zawodników skoro mamy bana i nie możemy ich używać aż do Stycznia.

0

Korzystasz z bardzo wolnego Internetu.

0

Aż strach pomyśleć ile my punktów potracimy i to już na początku, ale fakt Pique żle zrobił powinien podrapać się po jajkach i składać niemoralne propozycję sędziemu w tedy dostałby tylko żółtą.

30

Od 4 do 12 meczów zawieszenia? Co ten Pique narobił teraz to mamy poważne problemy przez niego, ponieważ jest to nasz najlepszy stoper, przez jego wczorajsze cyrki aż się boję o Ligę.

0

Nie ma co ukrywać Baskowie zasłużyli na to trofeum, trzeba im za to pogratulować, ale teraz Liga jest najważniejsza, a potem LM oraz KMŚ musimy białym zabrać Herb Mistrza Świata.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Nie policzyłeś Picziczi i złotego buta już mamy 2x.

6

Jeszcze dawno nikt nie wygrał z mistrzem Hiszpanii Superpucharu Hiszpanii, gratulację dla Bilbao.

7

Real też przegrał rok temu Superpuchar Hiszpanii i ostatecznie zgarnął 4 trofea w roku, a my mamy szans na KMŚ, ja mimo co zaliczam ten rok jako bardzo udany.

0

Wierzyłem w remontadę, ale nie z taką grą, grali tak jakby odpuścili ten puchar.

0

Musimy jednak kupić jakiegoś obrońcę, to tylko potwierdza że Mascherano i Mathieu to nie ta półka.

0

No to po meczu.

1

Munir to prawdziwy crack, hat tricka właduję.

0

Ktokolwiek za tą łamagę Pedro.

0

Lucho dawaj zmiany.

4

Komentarz usunięty

1

Za co Pique dostał czerwo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?