Madryckie brukowce jak zwykle w formie "Marcelo jest geniuszem." zachowują się tak jakby w Finale LM strzelił gola i zanotował 3 asysty, te gazety mnie nigdy nie przekonają, zawsze tylko wybielają Real jaki to on nie jest doskonały nawet w meczach nic nie znaczących.
Nie można wyzywać rodziny, raz w szkole były takie przypadek że mój kolega wyzywał rodzinę mojego drugiego kolegi i dostał lanie, ktoś kto wyzywa czyjąś rodzinę zasługuje na nauczkę, wiec Pique jak dostanie 3 mecze zawieszenia lub 4 to niech się cieszy że został ulgowo potraktowany.
To wystarczy popatrzeć na Ramosa który jest teraz kapitanem, a przynajmniej na sezon łapie z 4 czerwone kartki, oraz wielokrotnie się bije na boisku, Pique nie jest kapitanem, a Ramos jest i daję taki przykład że pcha się w bójki i w szarpaniny. Kapitan nie powinien dać się prowokować.
Aż strach pomyśleć ile my punktów potracimy i to już na początku, ale fakt Pique żle zrobił powinien podrapać się po jajkach i składać niemoralne propozycję sędziemu w tedy dostałby tylko żółtą.
Od 4 do 12 meczów zawieszenia? Co ten Pique narobił teraz to mamy poważne problemy przez niego, ponieważ jest to nasz najlepszy stoper, przez jego wczorajsze cyrki aż się boję o Ligę.
Nie ma co ukrywać Baskowie zasłużyli na to trofeum, trzeba im za to pogratulować, ale teraz Liga jest najważniejsza, a potem LM oraz KMŚ musimy białym zabrać Herb Mistrza Świata.
Real też przegrał rok temu Superpuchar Hiszpanii i ostatecznie zgarnął 4 trofea w roku, a my mamy szans na KMŚ, ja mimo co zaliczam ten rok jako bardzo udany.
1
Pique został zawieszony na 4 mecze, taki Ronaldo za kopanie i za bicie przeciwnika dostał raptem 2.
1
W życiu bym nie chciał Fabsa z powrotem, on nie pasuję do tego systemu.
0
Pedro Pedrito powodzenia w Chelsea
0
MARCA to nie jest wiarygodne żródło, ja im nie ufam.
2
Song był ciekawym grajkiem w Arsenalu, ale w Barcelonie był tylko cieniem Busquetsa , drugim Yayą Toure nie został.
0
"RAC1: Odejście Pedro potwierdzone."
2
Madryckie brukowce jak zwykle w formie "Marcelo jest geniuszem." zachowują się tak jakby w Finale LM strzelił gola i zanotował 3 asysty, te gazety mnie nigdy nie przekonają, zawsze tylko wybielają Real jaki to on nie jest doskonały nawet w meczach nic nie znaczących.
2
Illiara wystawił piłkę na nos Ronaldo.
0
Coś się stało? Mnie chwile nie było i nie wiem.
0
Straszna przepaść jest między Benzemą, a Ronaldo i Messim.
0
Nie można wyzywać rodziny, raz w szkole były takie przypadek że mój kolega wyzywał rodzinę mojego drugiego kolegi i dostał lanie, ktoś kto wyzywa czyjąś rodzinę zasługuje na nauczkę, wiec Pique jak dostanie 3 mecze zawieszenia lub 4 to niech się cieszy że został ulgowo potraktowany.
3
To wystarczy popatrzeć na Ramosa który jest teraz kapitanem, a przynajmniej na sezon łapie z 4 czerwone kartki, oraz wielokrotnie się bije na boisku, Pique nie jest kapitanem, a Ramos jest i daję taki przykład że pcha się w bójki i w szarpaniny. Kapitan nie powinien dać się prowokować.
0
Ciekawe jak mamy skorzystać z kupionych zawodników skoro mamy bana i nie możemy ich używać aż do Stycznia.
0
Korzystasz z bardzo wolnego Internetu.
0
Aż strach pomyśleć ile my punktów potracimy i to już na początku, ale fakt Pique żle zrobił powinien podrapać się po jajkach i składać niemoralne propozycję sędziemu w tedy dostałby tylko żółtą.
30
Od 4 do 12 meczów zawieszenia? Co ten Pique narobił teraz to mamy poważne problemy przez niego, ponieważ jest to nasz najlepszy stoper, przez jego wczorajsze cyrki aż się boję o Ligę.
0
Nie ma co ukrywać Baskowie zasłużyli na to trofeum, trzeba im za to pogratulować, ale teraz Liga jest najważniejsza, a potem LM oraz KMŚ musimy białym zabrać Herb Mistrza Świata.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Nie policzyłeś Picziczi i złotego buta już mamy 2x.
6
Jeszcze dawno nikt nie wygrał z mistrzem Hiszpanii Superpucharu Hiszpanii, gratulację dla Bilbao.
7
Real też przegrał rok temu Superpuchar Hiszpanii i ostatecznie zgarnął 4 trofea w roku, a my mamy szans na KMŚ, ja mimo co zaliczam ten rok jako bardzo udany.
0
Wierzyłem w remontadę, ale nie z taką grą, grali tak jakby odpuścili ten puchar.
0
Musimy jednak kupić jakiegoś obrońcę, to tylko potwierdza że Mascherano i Mathieu to nie ta półka.
0
No to po meczu.
1
Munir to prawdziwy crack, hat tricka właduję.
0
Ktokolwiek za tą łamagę Pedro.
0
Lucho dawaj zmiany.
4
Komentarz usunięty
1
Za co Pique dostał czerwo?