0

Teraz jest taka sama sytuacja jak Liverpool-Milan z 2005 roku, panowie musimy wierzyć! No i panie oczywiście.

5

Mam nadzieję że Pedro zejdzie.

0

Jak mnie denerwują takie HD wchodzą tutaj i prowokują, jakby zapomnieli ile trofeów ma w tym roku Real, a ile Barca.

0

Idz swojej fioletowej stronki z czasów dinozaurów.

1

Jednak szkoda że Neymar nie wyzdrowiał on nawet w słabszej formie daję jednak więcej niż Pedro, szkoda że pomiędzy naszymi rezerwowymi,a MNS jest taka przepaść że głowa boli.

6

Boję się najbardziej Aduriza, ponieważ on jest piłkarzem który najlepiej gra głową w lidze Hiszpańskiej.

0

Właśnie boję się o Mascherano.

1

Zróbmy Remontade!

11

Kluczowy będzie pierwszy kwadrans, jeśli strzelimy bramkę w ciągu 15 minut to czuję że pójdziemy za ciosem i szybko wpakujemy kolejne, jeśli nie strzelimy szybko bramki to prawdopodobnie przegramy ten Puchar.

0

Znowu ten Higuain? Niech ta Argentyna wreszcie zatrudni normalnego trenera co nie będzie stawiał na to drewno.

1

Miałem właśnie napisać że pedalskie, ale napisałaś że jesteś dziewczyną. Najbardziej mi się podobają te drugie :)

1

Ciekawe czy PSG się zgodzi go sprzedać, transfer marzenie jest genialnym zawodnikiem i pasuję bardzo do naszego klubu, ale wątpliwe że chciałby odejść z PSG.

1

Jeremy Mathieu, na pewno lepiej zastąpi kontuzjowanego Jordiego niż Adriano który już nawet do roli rezerwowego jest za słaby.

1

Ja bym go sprzedał taki z niego dobry zmiennik jak z tego całego Coentrão co gra w Realu.

8

Z Realem wygraliśmy 5-0 w 2010.

5

Barcelono dokonajcie dzisiaj cudu!

2

Pierwszy raz w życiu obejrzę GD przez internet :(

2

Prawdziwy kibic wierzy do końca.

2

Ten mecz potwierdza że nie tęsknie za Fabsem.

0

No i na jakiej pozycji będzie grał? Skoro pomoc jest obsadzona i atak.

0

Przez ogromne szczęście w losowaniu pewnie przecisną się aż do Półfinału.

1

Tych z Madrytu mogą tylko cieszyć nasze potknięcia, ale zobaczymy kto się będzie śmiał jak z Benitezem zajmą 4 czy 5 miejsce w lidze na koniec sezonu oraz jak przygoda w LM znowu się będzie kończyć na 1/8 finału.

0

Nie można tego meczu porównywać do 4-0 z Bayernem, tam to kompletnie nie było pomysłu i zostały pokazane wszystkie nasze słabości, a tutaj to po błędach Alvesa, Adriano, Roberto, Bartry i Stegena padły gole, czyli praktycznie całej defensywy.

2

Całym sercem wierze że Barca odrobi te straty, ponieważ jest to aktualnie najlepszy klub w Europie oraz jest Camp Nou dla wielu drużyn twierdza nie do zdobycia oraz każdy przeciwnik ma pełne gacie jak ma grać właśnie na naszym obiekcie.

0

Tak, tylko że tutaj albo jesteś karany za drobnostkę lub w ogóle, tak tylko jak te pajace co wchodzą i prowokują bana dostają po 2 godzinach, a w te 2 godziny takiego bajzlu narobią że głowa boli, moje opinie są zwykle kulturalne nikogo nie obrażam i się nikt na mnie nie skarży nie obrażałem żadnego przeciwnika czy użytkownika ponieważ Marca i As to gazety.

9


"System FCBARCA.COM
Możliwość komentowania artykułów została zablokowana do: 2015-08-16 12:30:49

Powód nadania bana: Nie obrażaj innych. To nie miejsce na epitety

Komentarz, za który został nadany ban: Madryckie szmatłowce teraz pokazują porażkę Barcy, a jeszcze wczoraj zachowywali się jakby ten Puchar nie istniał." Jak wczoraj to zauważyłem to się wściekłem, zbanowanie prowokatorów i trollów zajmuje wam przynajmniej 2 godziny, a zbanowanie kogoś kto mówi prawdę na temat gazety to działacie w parę minut, na kilka banów przymykałem oko, ale to już się robi nienormalne, zatrudnijcie wreszcie porządnych administratorów.

0

Alves już drugi mecz cieniuję, niby lewa strona kuleje bez Alby i Neymara, ale to większość goli dla przeciwnika padało z jego strony.

6

Hahahahahahahahahahahahahahahaha czapką go nakrył.

3

Komentarz usunięty

4

Słaby trolling.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?