Jednak szkoda że Neymar nie wyzdrowiał on nawet w słabszej formie daję jednak więcej niż Pedro, szkoda że pomiędzy naszymi rezerwowymi,a MNS jest taka przepaść że głowa boli.
Kluczowy będzie pierwszy kwadrans, jeśli strzelimy bramkę w ciągu 15 minut to czuję że pójdziemy za ciosem i szybko wpakujemy kolejne, jeśli nie strzelimy szybko bramki to prawdopodobnie przegramy ten Puchar.
Ciekawe czy PSG się zgodzi go sprzedać, transfer marzenie jest genialnym zawodnikiem i pasuję bardzo do naszego klubu, ale wątpliwe że chciałby odejść z PSG.
Tych z Madrytu mogą tylko cieszyć nasze potknięcia, ale zobaczymy kto się będzie śmiał jak z Benitezem zajmą 4 czy 5 miejsce w lidze na koniec sezonu oraz jak przygoda w LM znowu się będzie kończyć na 1/8 finału.
Nie można tego meczu porównywać do 4-0 z Bayernem, tam to kompletnie nie było pomysłu i zostały pokazane wszystkie nasze słabości, a tutaj to po błędach Alvesa, Adriano, Roberto, Bartry i Stegena padły gole, czyli praktycznie całej defensywy.
Całym sercem wierze że Barca odrobi te straty, ponieważ jest to aktualnie najlepszy klub w Europie oraz jest Camp Nou dla wielu drużyn twierdza nie do zdobycia oraz każdy przeciwnik ma pełne gacie jak ma grać właśnie na naszym obiekcie.
Tak, tylko że tutaj albo jesteś karany za drobnostkę lub w ogóle, tak tylko jak te pajace co wchodzą i prowokują bana dostają po 2 godzinach, a w te 2 godziny takiego bajzlu narobią że głowa boli, moje opinie są zwykle kulturalne nikogo nie obrażam i się nikt na mnie nie skarży nie obrażałem żadnego przeciwnika czy użytkownika ponieważ Marca i As to gazety.
"System FCBARCA.COM
Możliwość komentowania artykułów została zablokowana do: 2015-08-16 12:30:49
Powód nadania bana: Nie obrażaj innych. To nie miejsce na epitety
Komentarz, za który został nadany ban: Madryckie szmatłowce teraz pokazują porażkę Barcy, a jeszcze wczoraj zachowywali się jakby ten Puchar nie istniał." Jak wczoraj to zauważyłem to się wściekłem, zbanowanie prowokatorów i trollów zajmuje wam przynajmniej 2 godziny, a zbanowanie kogoś kto mówi prawdę na temat gazety to działacie w parę minut, na kilka banów przymykałem oko, ale to już się robi nienormalne, zatrudnijcie wreszcie porządnych administratorów.
0
Teraz jest taka sama sytuacja jak Liverpool-Milan z 2005 roku, panowie musimy wierzyć! No i panie oczywiście.
5
Mam nadzieję że Pedro zejdzie.
0
Jak mnie denerwują takie HD wchodzą tutaj i prowokują, jakby zapomnieli ile trofeów ma w tym roku Real, a ile Barca.
0
Idz swojej fioletowej stronki z czasów dinozaurów.
1
Jednak szkoda że Neymar nie wyzdrowiał on nawet w słabszej formie daję jednak więcej niż Pedro, szkoda że pomiędzy naszymi rezerwowymi,a MNS jest taka przepaść że głowa boli.
6
Boję się najbardziej Aduriza, ponieważ on jest piłkarzem który najlepiej gra głową w lidze Hiszpańskiej.
0
Właśnie boję się o Mascherano.
1
Zróbmy Remontade!
11
Kluczowy będzie pierwszy kwadrans, jeśli strzelimy bramkę w ciągu 15 minut to czuję że pójdziemy za ciosem i szybko wpakujemy kolejne, jeśli nie strzelimy szybko bramki to prawdopodobnie przegramy ten Puchar.
0
Znowu ten Higuain? Niech ta Argentyna wreszcie zatrudni normalnego trenera co nie będzie stawiał na to drewno.
1
Miałem właśnie napisać że pedalskie, ale napisałaś że jesteś dziewczyną. Najbardziej mi się podobają te drugie :)
1
Ciekawe czy PSG się zgodzi go sprzedać, transfer marzenie jest genialnym zawodnikiem i pasuję bardzo do naszego klubu, ale wątpliwe że chciałby odejść z PSG.
1
Jeremy Mathieu, na pewno lepiej zastąpi kontuzjowanego Jordiego niż Adriano który już nawet do roli rezerwowego jest za słaby.
1
Ja bym go sprzedał taki z niego dobry zmiennik jak z tego całego Coentrão co gra w Realu.
8
Z Realem wygraliśmy 5-0 w 2010.
5
Barcelono dokonajcie dzisiaj cudu!
2
Pierwszy raz w życiu obejrzę GD przez internet :(
2
Prawdziwy kibic wierzy do końca.
2
Ten mecz potwierdza że nie tęsknie za Fabsem.
0
No i na jakiej pozycji będzie grał? Skoro pomoc jest obsadzona i atak.
0
Przez ogromne szczęście w losowaniu pewnie przecisną się aż do Półfinału.
1
Tych z Madrytu mogą tylko cieszyć nasze potknięcia, ale zobaczymy kto się będzie śmiał jak z Benitezem zajmą 4 czy 5 miejsce w lidze na koniec sezonu oraz jak przygoda w LM znowu się będzie kończyć na 1/8 finału.
0
Nie można tego meczu porównywać do 4-0 z Bayernem, tam to kompletnie nie było pomysłu i zostały pokazane wszystkie nasze słabości, a tutaj to po błędach Alvesa, Adriano, Roberto, Bartry i Stegena padły gole, czyli praktycznie całej defensywy.
2
Całym sercem wierze że Barca odrobi te straty, ponieważ jest to aktualnie najlepszy klub w Europie oraz jest Camp Nou dla wielu drużyn twierdza nie do zdobycia oraz każdy przeciwnik ma pełne gacie jak ma grać właśnie na naszym obiekcie.
0
Tak, tylko że tutaj albo jesteś karany za drobnostkę lub w ogóle, tak tylko jak te pajace co wchodzą i prowokują bana dostają po 2 godzinach, a w te 2 godziny takiego bajzlu narobią że głowa boli, moje opinie są zwykle kulturalne nikogo nie obrażam i się nikt na mnie nie skarży nie obrażałem żadnego przeciwnika czy użytkownika ponieważ Marca i As to gazety.
9
"System FCBARCA.COM
Możliwość komentowania artykułów została zablokowana do: 2015-08-16 12:30:49
Powód nadania bana: Nie obrażaj innych. To nie miejsce na epitety
Komentarz, za który został nadany ban: Madryckie szmatłowce teraz pokazują porażkę Barcy, a jeszcze wczoraj zachowywali się jakby ten Puchar nie istniał." Jak wczoraj to zauważyłem to się wściekłem, zbanowanie prowokatorów i trollów zajmuje wam przynajmniej 2 godziny, a zbanowanie kogoś kto mówi prawdę na temat gazety to działacie w parę minut, na kilka banów przymykałem oko, ale to już się robi nienormalne, zatrudnijcie wreszcie porządnych administratorów.
0
Alves już drugi mecz cieniuję, niby lewa strona kuleje bez Alby i Neymara, ale to większość goli dla przeciwnika padało z jego strony.
6
Hahahahahahahahahahahahahahahaha czapką go nakrył.
3
Komentarz usunięty
4
Słaby trolling.