Ten ban komplikuje sytuację bo gdyby nie on mielibyśmy kadrę znacznie szerszą i to że Pique ma 4 meczowe zawieszenie, wyczuwam że to będzie znacznie trudniejszy sezon niż poprzedni.
Z Jordim na lewej stronie będzie całkowicie inaczej, jest dobry w obronie i bardzo dobry w ataku, Messi mu będzie przerzucał piłki na lewą stronę tak jak zwykle.
Turan jest 3 lata młodszy ponieważ to jest rocznik 87, a Iniesta 84. Vidala nie ma co skreślać choć myślę że Alvesa w tej formie co jest teraz łatwo wygryzie ze składu, Stegen zaliczył babola z Bilbao, ale patrząc ile baboli popełnił VV grając w Barcelonie, to nawet nie ma porównania zarząd klubu był bardzo cierpliwy co do Valdesa.
Pokładałem w Bartrze wielkie nadzieję liczyłem że będzie drugim Puyolem niestety się rozczarowałem i to bardzo, na razie to gra słabo albo przeciętnie.
Wystarczy zmienić Alvesa na Vidala, Mascherano na jakiegoś kupionego młodego stopera, Inieste na Turana i Bravo na Stegena to już wygląda wszystko lepiej.
Mam taką nadzieję że się im skończy kasa to samo PSG, bo oni psują futbol trochę, przez nich niektóre kluby wołają za jakiegoś przeciętnego zawodnika 40 mln Euro.
W dupach się szejkom poprzewracało, jeszcze 3 lata i kasa Szejkom się skończy, znowu City nie będzie się liczyć w Lidze Angielskiej, będą walczyć maksymalnie o 6 miejsce w lidze.
Tylko że to Marca wyróżnia się największymi głupotami, zawsze oczernia Barcelone i za każdym razem próbuje wbić szpilkę w plecy, gdybyś wiedział co oni robili podczas GD w 2011 roku, to byś wiedział że większego brukowca w Hiszpanii nie ma.
Szacunek dla Pedro za decydujący gol Szachtarem z 2009 roku, za gol na Wembley 2011, za 2 gole z Bilbao w Finale Pucharu Króla w 2012 roku i za decydujący gol z Sevillą z tego roku.
0
Ten ban komplikuje sytuację bo gdyby nie on mielibyśmy kadrę znacznie szerszą i to że Pique ma 4 meczowe zawieszenie, wyczuwam że to będzie znacznie trudniejszy sezon niż poprzedni.
0
Z Jordim na lewej stronie będzie całkowicie inaczej, jest dobry w obronie i bardzo dobry w ataku, Messi mu będzie przerzucał piłki na lewą stronę tak jak zwykle.
0
Ci sędziowie z La Liga nigdy nie zbliżą się poziomem do tych z Premier league.
0
Liczę że Sevilla rozwali tą Malagę.
39
Lepszym od Messiego na pewno nie będzie, ale dobrze będzie jeśli jego poziom zbliży się do poziomu Leo.
1
Żoze z tym bardzo przesadził.
0
Odejścia obu panów nie żałuję, Fabregas tylko czaruję przez pół sezonu, a Pedro nie odzyskał formy z 2009-2011.
3
Ile bym dał żeby jeszcze raz zobaczyć trio Villa Messi Pedro w akcji, szkoda że tak krótko rządzili w Europie, ale teraz mamy nawet chyba lepsze trio.
0
Oby ktoś musi rządzić w Madrycie :D
4
Atletico się bardzo osłabiło Turan, Mandzukic i Miranda to kręgosłup zespołu.
0
Turan jest 3 lata młodszy ponieważ to jest rocznik 87, a Iniesta 84. Vidala nie ma co skreślać choć myślę że Alvesa w tej formie co jest teraz łatwo wygryzie ze składu, Stegen zaliczył babola z Bilbao, ale patrząc ile baboli popełnił VV grając w Barcelonie, to nawet nie ma porównania zarząd klubu był bardzo cierpliwy co do Valdesa.
1
Pokładałem w Bartrze wielkie nadzieję liczyłem że będzie drugim Puyolem niestety się rozczarowałem i to bardzo, na razie to gra słabo albo przeciętnie.
0
Wystarczy zmienić Alvesa na Vidala, Mascherano na jakiegoś kupionego młodego stopera, Inieste na Turana i Bravo na Stegena to już wygląda wszystko lepiej.
0
Mam taką nadzieję że się im skończy kasa to samo PSG, bo oni psują futbol trochę, przez nich niektóre kluby wołają za jakiegoś przeciętnego zawodnika 40 mln Euro.
0
W dupach się szejkom poprzewracało, jeszcze 3 lata i kasa Szejkom się skończy, znowu City nie będzie się liczyć w Lidze Angielskiej, będą walczyć maksymalnie o 6 miejsce w lidze.
0
Tak zapytam z ciekawości, kiedy startuje ta Liga Typera?
4
Wszystkiego najlepszego, ja też akurat miałem takie szczęście bo urodziny miałem w ten sam dzień co Ronaldinho i Alba.
0
Komentarz usunięty
1
Wielkie pocieszenie, oglądać na tak małym ekranie mecz z słabą jakością.
2
Pamiętam normalne były http://233grados.lainformacion.com/.a/6a00e552985c0d883301a511bf9e57970c-popup
0
Tylko że to Marca wyróżnia się największymi głupotami, zawsze oczernia Barcelone i za każdym razem próbuje wbić szpilkę w plecy, gdybyś wiedział co oni robili podczas GD w 2011 roku, to byś wiedział że większego brukowca w Hiszpanii nie ma.
3
Niech się Mareczka przestanie ośmieszać i niech nie wtrynia nosa w nie swoje sprawy, większego brukowca to chyba w Hiszpanii nie ma.
2
Coś chyba dzisiaj piłeś :D
1
Wątpliwe że będzie więcej grać, Chelsea ma więcej skrzydłowych niż Barcelona.
0
Niech jeszcze palnie "Barcelona to Messi i 10 inny zawodników."
2
To jest hańba że żaden Polski klub od 19 lat nie grał w LM.
0
Nigdy nie słyszałem o takim klubie, to pewnie jacyś kelnerzy.
0
Z tego dawnego Pep teamu pozostał Busquets, Iniesta, Messi, Alves, Adriano, Mascherano i Pique.
0
Pique mimo że zabił dwu mecz to i tak dostał za niską notę, co do Busquetsa widać że jeśli jest w formie widać że jest geniuszem.
3
Szacunek dla Pedro za decydujący gol Szachtarem z 2009 roku, za gol na Wembley 2011, za 2 gole z Bilbao w Finale Pucharu Króla w 2012 roku i za decydujący gol z Sevillą z tego roku.