0

Ten ban komplikuje sytuację bo gdyby nie on mielibyśmy kadrę znacznie szerszą i to że Pique ma 4 meczowe zawieszenie, wyczuwam że to będzie znacznie trudniejszy sezon niż poprzedni.

0

Z Jordim na lewej stronie będzie całkowicie inaczej, jest dobry w obronie i bardzo dobry w ataku, Messi mu będzie przerzucał piłki na lewą stronę tak jak zwykle.

0

Ci sędziowie z La Liga nigdy nie zbliżą się poziomem do tych z Premier league.

0

Liczę że Sevilla rozwali tą Malagę.

39

Lepszym od Messiego na pewno nie będzie, ale dobrze będzie jeśli jego poziom zbliży się do poziomu Leo.

1

Żoze z tym bardzo przesadził.

0

Odejścia obu panów nie żałuję, Fabregas tylko czaruję przez pół sezonu, a Pedro nie odzyskał formy z 2009-2011.

3

Ile bym dał żeby jeszcze raz zobaczyć trio Villa Messi Pedro w akcji, szkoda że tak krótko rządzili w Europie, ale teraz mamy nawet chyba lepsze trio.

0

Oby ktoś musi rządzić w Madrycie :D

4

Atletico się bardzo osłabiło Turan, Mandzukic i Miranda to kręgosłup zespołu.

0

Turan jest 3 lata młodszy ponieważ to jest rocznik 87, a Iniesta 84. Vidala nie ma co skreślać choć myślę że Alvesa w tej formie co jest teraz łatwo wygryzie ze składu, Stegen zaliczył babola z Bilbao, ale patrząc ile baboli popełnił VV grając w Barcelonie, to nawet nie ma porównania zarząd klubu był bardzo cierpliwy co do Valdesa.

1

Pokładałem w Bartrze wielkie nadzieję liczyłem że będzie drugim Puyolem niestety się rozczarowałem i to bardzo, na razie to gra słabo albo przeciętnie.

0

Wystarczy zmienić Alvesa na Vidala, Mascherano na jakiegoś kupionego młodego stopera, Inieste na Turana i Bravo na Stegena to już wygląda wszystko lepiej.

0

Mam taką nadzieję że się im skończy kasa to samo PSG, bo oni psują futbol trochę, przez nich niektóre kluby wołają za jakiegoś przeciętnego zawodnika 40 mln Euro.

0

W dupach się szejkom poprzewracało, jeszcze 3 lata i kasa Szejkom się skończy, znowu City nie będzie się liczyć w Lidze Angielskiej, będą walczyć maksymalnie o 6 miejsce w lidze.

0

Tak zapytam z ciekawości, kiedy startuje ta Liga Typera?

4

Wszystkiego najlepszego, ja też akurat miałem takie szczęście bo urodziny miałem w ten sam dzień co Ronaldinho i Alba.

0

Komentarz usunięty

1

Wielkie pocieszenie, oglądać na tak małym ekranie mecz z słabą jakością.

0

Tylko że to Marca wyróżnia się największymi głupotami, zawsze oczernia Barcelone i za każdym razem próbuje wbić szpilkę w plecy, gdybyś wiedział co oni robili podczas GD w 2011 roku, to byś wiedział że większego brukowca w Hiszpanii nie ma.

3

Niech się Mareczka przestanie ośmieszać i niech nie wtrynia nosa w nie swoje sprawy, większego brukowca to chyba w Hiszpanii nie ma.

2

Coś chyba dzisiaj piłeś :D

1

Wątpliwe że będzie więcej grać, Chelsea ma więcej skrzydłowych niż Barcelona.

0

Niech jeszcze palnie "Barcelona to Messi i 10 inny zawodników."

2

To jest hańba że żaden Polski klub od 19 lat nie grał w LM.

0

Nigdy nie słyszałem o takim klubie, to pewnie jacyś kelnerzy.

0

Z tego dawnego Pep teamu pozostał Busquets, Iniesta, Messi, Alves, Adriano, Mascherano i Pique.

0

Pique mimo że zabił dwu mecz to i tak dostał za niską notę, co do Busquetsa widać że jeśli jest w formie widać że jest geniuszem.

3

Szacunek dla Pedro za decydujący gol Szachtarem z 2009 roku, za gol na Wembley 2011, za 2 gole z Bilbao w Finale Pucharu Króla w 2012 roku i za decydujący gol z Sevillą z tego roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?