7

Verma był chyba dzisiaj najlepszy.

0

Nie mierz wszystkich jedną miarą, tylko jedna osoba tak napisała.

0

Może zdobędą Majstra, oby :)

0

Co się stało z użytkownikiem Kondziu=Barca? Od paru tygodni w ogóle się tutaj nie udziela.

0

0

Teraz właśnie włączyłem telewizor już WBA nadrabia jeszcze tylko 1.

2

Wiliana to na pewno wygryzie.

0

Nie oglądam meczu Chelsea, jak gra Fabs? Znowu nabił asyst?

17

José Mourinho Jr? Dla mnie to dziwne dawać swojemu dziecku swoje imię, to jest tak jakby ktoś kochał samego siebie.

75

Ciekawe czy Mou chciał rozmawiać z synem po tej Manicie co była w 2010.

0

Kibicuje Pedro, niech strzeli hat tricka i niech zamknie japy tym kibicom Chelsea.

0

On miał niesamowity ból tyłka jak Barca ograła Bayern 3-0, napisał cytuję " Co ten k***a Guardiola podkłada się Barcy."

0

Bolt zawsze ma słaby początek, a pod koniec jest nie do pokonania.

0

Myślę niestety że prędzej Bilbao urwie punkty nam niż Gijon urwie Realowi, Gijon to nie ta półka co Baskowie, ale mam nadzieję że będę się mylił.

1

"Jak nazywał się Twój pierwszy pies?" Kto w tym STS wymyśla tak beznadziejne pytania?

1

Jak byłem mały nie było takich telewizorów i ledwo 6 kanałów, jakoś trzeba było sobie radzić.

2

Ładnie NC+ robi w konia swoich klientów płacą ogromne pieniądze na to żeby mieć 4 najlepsze Ligi na świecie, a okazuje się że mają tylko 1. Powinni sobie wbić do głowy klient płaci, klient wymaga i wyłożyć taką kwotę żeby mieć prawa do tych 3 pozostałych Lig, niestety ale tak popularna i droga telewizja jak NC+ chyli się ku końcowi stracą mnóstwo klientów oraz będą łazić po sądach za oszustwa.

0

Skoro Atletico ledwo ledwo z takim benjaminkiem, to może Gijon jutro Królewskim wyszarpie ten jeden punkt.

2

Komentarz usunięty

0

Widać że Hazard ma dużo pokory.

0

Bayern ma taką silną kadrę, że mogą nawet zrobić dwa składy, a i tak cieniują nawet z takim Hoffenheim, zero pomysłu na grę.

0

To tak bo to jest jednak lepszy zawodnik niż Pedro i do tego podstawowy zawodnik, a Pedrito był u nas tylko rezerwowym.

0

I nie oszukujmy się z Benzemy to taki napastnik był jak ze mnie raper, większość piłek grał do Ronaldo, nawet te co mógł sam wykończyć.

2

Pewnie ten numer przejmie Arda Turan.

27

Van Gaal miesiąc wstecz obiecywał transfer niespodziankę, a teraz mówi że Manchester nie potrzebuje transferów :)

2

Suarez może nie traci 50% swoich umiejętności, ale na pewno gra tam znacznie gorzej ponieważ to jest typowa 9 i może grać tylko jak najbliżej ustawiony bramki przeciwnika, nie widzę Suareza na skrzydle, tak samo Aguero, Lewego, Ibry czy Costy.

0

Real aktorzy i brutale, pasuję tam idealnie.

0

Jak możemy mieć słabszą ławkę rezerwowych skoro oni nawet pierwszy składem nie postraszą, jak czytam takie głupie wypociny to aż zaczynam wątpić w Boga. Mam na myśli United.

0

Dla mnie Rafinha nie nadaję się na skrzydło, pewnie tam zagra tylko dla tego że Neymar jeszcze nie jest zdolny do gry i to że Enrique nie chcę postawić na Sandro czy Munira.

0

Gumbau, Cámara? Co to w ogóle za typki? Pierwszy raz o nich słyszę, to już nie lepiej zabrać Sampera czy Grimaldo? Może to są młodzi, ale na pewno są lepsi niż tamci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?