0

Lucho też zawalił i to po całości, zmienił 3/4 składu i myślał że to się powiedzie.

0

Najwięksi winowajcy to Stegen, Adriano, Alves, Roberto.

2

Najbardziej mnie denerwują Madryckie gazety, mogę się założyć że gdybyśmy wygrali, to by dali na okładki Ramosa który chce odejść i Ronaldo który strzelił gola na treningu.

9

0

Spodziewałem się że ban może być dla nas wielką przeszkodą.

0

Dzisiaj raczej nie wystawie ocen.

3

I tak jesteśmy najlepsi na świecie i pamiętajcie o tym, wierni kibice zostaną, sezonowcy odejdą.

0

I dobrze że eksperymentować się nie bał, nie tak jak Martino który na Elche wystawiał najlepszych.

1

I tak obronimy LM ja wam mówię, pierwsze śliwki robaczywki.

1

Bartra chyba sobie załatwił rok ławeczki.

1

Nie ma co liczyć na Remontadę.

0

Na razie tylko coś Sandro i Iniesta próbują.

0

Łagodnie mówiąc beznadziejnie.

1

Bartra gra jak 19 letni stoper Ekstraklasy.

4

Gramy coś jak Real w zeszłym sezonie.

2

Przy stanie 4-0 nie ma co myśleć o nadrabianiu strat nawet na Camp Nou.

1

Teraz dopiero Sandro i to przy 4-0?

0

Alves widać dostał kontrakt i znowu gra kaszanę.

0

Może strzelimy jeszcze 2 gole i nie będzie tak żle.

0

Błąd Alvesa i Adriano.

0

Adriano to dno.

0

Roberto zaliczył asystę przy golu drugim golu Bilbao.

0

Rozgrzewa się nasz zbawiciel.

0

Roberto ma chyba jakieś wtyki że gra.

1

To wszystko zaczęło się od straty Roberto, powinien zejść Roberto, a nie Rafinha.

4

I tak przy Ter Stegenie jestem bardziej spokojny niż przy Valdesie lub Pinto.

0

11 jest trochę ryzykowana, ale wiem że do nowego roku Lucho będzie bardzo dużo rotacji przeprowadzał i znowu wyjdziemy na tym bardzo dobrze.

0

Wydaję mi się że to będzie jednak 4 2 2 z Messi i z Suarezem jako tymi napastnikami wysuniętymi, Mashe i Sergi Roberto w środku, a po skrzydłach Pedro i Rafinha.

0

Mimo co to fajnie że Rafinha stał się podstawowym zawodnikiem, już 2 bardzo ważny mecz, a on gra :)

1

Chłopie nie spam tym już to dodawałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?