Mam nadzieję że szczęście Realu co do losowania skończy się jutro, bo od lat trafiają na słabszego przeciwnika czy to w fazie grupowej czy w finałach, a my pewnie w grupie będziemy mieć City, Rome i Wolfsburg. Nie narzekam, ale uważam że mają wielkie szczęście w tych losowaniach.
Contrao jest bardziej szklany niż porcelana, on rozgrywa raptem 15 meczów na sezon jak mu dobrze wyjdzie, nie dziwię się dlaczego nie wygryzł Marcelo, co do Illiary to była jakaś słaba zachcianka Pereza i do tego kosztował 40 mln Euro, zwykły przeciętniak.
Mam przeczucie że on nie będzie zmiennikiem Pique czy Mascherano, tylko będzie podstawowym partnerem Pique w obronie. Nie wiem dlaczego Mathieu aż tak stracił zaufanie kibiców, ale powiem że Busi na ŚO to bardzo głupi pomysł.
Uważam że Adriano powinien już odejść jego czas się tutaj już definitywnie skończył i już nie gra tak dobrze jak 2 lata temu i łapie wiecznie kontuzję, nawet na rezerwowego jest za słaby.
Sam dziennie piszesz tutaj 50 komentarzy z informacjami, zamiast napisać 5 komentarzy, że 1 komentarzu po 10 informacji to ty w każdym jednym poście dodajesz 1 informacje, jak sam tak robisz to nie wymagaj od innych żeby inaczej robili.
1
Bramka Crisa wcale nie była brzydka, ale to co zrobił Ramsey to majstersztyk i to jeszcze z gorszej nogi.
2
Nie wiem dlaczego oddali 24% głosów na bramkę Crisa skoro wolej Ramseya był bardziej spektakularny.
0
Chciałbym by Barca miała w grupie United, Olympiacos i Dinamo Zagreb.
14
Jeśli natrafią na Barcę, Bayern, Real czy PSG to ich przygoda skończy się na 1/8 finału.
0
Mam nadzieję że szczęście Realu co do losowania skończy się jutro, bo od lat trafiają na słabszego przeciwnika czy to w fazie grupowej czy w finałach, a my pewnie w grupie będziemy mieć City, Rome i Wolfsburg. Nie narzekam, ale uważam że mają wielkie szczęście w tych losowaniach.
1
Contrao jest bardziej szklany niż porcelana, on rozgrywa raptem 15 meczów na sezon jak mu dobrze wyjdzie, nie dziwię się dlaczego nie wygryzł Marcelo, co do Illiary to była jakaś słaba zachcianka Pereza i do tego kosztował 40 mln Euro, zwykły przeciętniak.
25
Mam przeczucie że on nie będzie zmiennikiem Pique czy Mascherano, tylko będzie podstawowym partnerem Pique w obronie. Nie wiem dlaczego Mathieu aż tak stracił zaufanie kibiców, ale powiem że Busi na ŚO to bardzo głupi pomysł.
0
Jeszcze nie miałeś awataru Putina, Stalina i Hitlera.
1
Ramos nie może być taki głupi żeby tak twierdzić, pewnie Perez posmarował.
0
Komentarz usunięty
71
Wiadomo już kto wręczy Messiemu tą nagrodę?
25
Tak, a kupił go za 40 mln Euro.
0
Nie wykręcaj takich numerów, bo o ciebie pytałem z 3 tygodnie cie nie było.
0
Każdy ma swoje zdanie ty masz swoje ja je szanuję, ale zdania nie zmienię powinien odejść i powinniśmy wprowadzić Grimaldo do pierwszego składu.
0
Uważam że Adriano powinien już odejść jego czas się tutaj już definitywnie skończył i już nie gra tak dobrze jak 2 lata temu i łapie wiecznie kontuzję, nawet na rezerwowego jest za słaby.
2
Sam dziennie piszesz tutaj 50 komentarzy z informacjami, zamiast napisać 5 komentarzy, że 1 komentarzu po 10 informacji to ty w każdym jednym poście dodajesz 1 informacje, jak sam tak robisz to nie wymagaj od innych żeby inaczej robili.
4
0
Alvesa tak, ale z Busim może być problem.
1
Hhahahahahahahahahhahahahahahahah.
0
Wchodzi James, Real już nie żartuję.
0
Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Królewscy, niestety tak będzie tutaj.
0
Słuchajcie znalazłem chyba następce dla Alvesa :D
1
3-0 może być bo to Real gra na u nich, ale to by Benitez wyleciał chyba :D
8
Nie uznali bo piłka nie przekroczyła całkowicie lini.
3
Widać że sędziowie są uczuleni na Ronaldo.
1
Po chwili przemyślenia uważam że nie miało prawa być gola choć Gijon był bardzo blisko, to niestety piłka nie weszła cała do bramki.
3
Ronaldo w BPL dostałby już 3 mecze zawieszenia.
1
Piłka przekroczyła linie był gol, chyba.
1
Nie wierze takie Gijon ciśnie Real.
0
K****a co ten sędzia? Ramos sam się potknął.