daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaczynam uczyć się hiszpańskiego na "własną rękę", macie jakieś porady?
0
@IronSanHybrid Chyba tylko Borixon i Zetha
1
@BigShaq Taki suarez to gwarancja trofeów niestety pewnie już nie wróci nawet na podobny poziom.
0
Zadam głupie pytanie ale ma ktoś linka do meczu pucharu Brazylii nie ma co oglądać a widzę że grają to można by zasmakować innych realiów futbolowych xD
1
@jedrek7000 wolę żywszy komentarz ale ma to jakiś urok.
0
@Rewolucja123 do 5lv samemu gra się ciężko, trafisz ruska z g3 który "umie" tylko w mirage. A o wejściu ze smoke to nawet nie warto myśleć.
0
wiadomo może ile +/- % kluby dostają od sprzedanej koszulki?
0
@Coutinho007 nie kłamie xD
https://www.ligapolska.pl/317136-neymar-otrzyma-hiszpanskie-obywatelstwo.html link do artykułu na stronie nie działał ale wystarczy się postarać i wpisać w google 3 słowa "neymar hiszoańskie obywatelstwo"
0
@bartoszekkk ma
0
Wiadomo ile osób było na stadionie podczas prezentacji?
0
Jest tu ktoś kto ogarnia mody do minecrafta chciałem zainstalować sobie otifine i minimape ale niestety działa to chyba trochę inaczej niż kilka lat temu po zainstalowaniu forge wyskoczył mi komunikat że optifine nir jest kompatybilny, tak samo z mapą, jest jakiś zamiennik forge czy jak to teraz działa (wersja 1.14.3)
0
Co sądzicie o serialu American Gods warty obejrzenia?
0
@thecreativepl jakie rangi?
1
Są tu jacyś metińczycy? Chciałbym wrócić do tej pięknej gry i posłuchać opinii o nerwi.
0
Co się dzieje z Romero? Raczej był by lepszym wyborem niż Armani
0
Sędzia to chyba pijany
0
@messi564 imo dobry krok raczej będzie grał i nauczy się gry fizycznej a to może mu tylko pomóc jeżeli w przyszłości zagra gdzieś na zachodzie+ liga rosyjska to nadal top7/8 europy.
0
@ArterkHD Sen o warszawie/wehikuł czasu
0
@Danny Gaucho dobra jestem retarded xD
1
Ile dróżyn wychodzi z grupy na ME u21?
1
Siema zna ktoś stronę gamblingową ze skinami do cs czy raczej już wszystkie powymierały
1
@Momalsino Puchar króla 2013
0
Cena spada xDDDDD
0
@LeoKrol 3 LM przez ostatnie 5 okienek+1 jedna laliga
0
@Azi Chińskie mafje mogły zarobić kilkanaście milionów na ustawkach w meczach niższych lig eutopejskich. Myślisz, że w tych czasach Valencia zaryzykowała by tyle.
0
@Lares Akurat na wygtuwaniu LE to się chłop zna
32
@Momalsino pewnie był by nawet gorszy.
0
@AboveYou Danke
0
Poleci ktoś jakiegoś dobrego darmowego vpn
0
Możliwe, ale tutaj chyba czuję się po prostu wypalony i to widać.