0

Zaczynam uczyć się hiszpańskiego na "własną rękę", macie jakieś porady?

0

@IronSanHybrid Chyba tylko Borixon i Zetha

1

@BigShaq Taki suarez to gwarancja trofeów niestety pewnie już nie wróci nawet na podobny poziom.

0

Zadam głupie pytanie ale ma ktoś linka do meczu pucharu Brazylii nie ma co oglądać a widzę że grają to można by zasmakować innych realiów futbolowych xD

1

@jedrek7000 wolę żywszy komentarz ale ma to jakiś urok.

0

@Rewolucja123 do 5lv samemu gra się ciężko, trafisz ruska z g3 który "umie" tylko w mirage. A o wejściu ze smoke to nawet nie warto myśleć.

0

wiadomo może ile +/- % kluby dostają od sprzedanej koszulki?

0

@Coutinho007 nie kłamie xD
https://www.ligapolska.pl/317136-neymar-otrzyma-hiszpanskie-obywatelstwo.html link do artykułu na stronie nie działał ale wystarczy się postarać i wpisać w google 3 słowa "neymar hiszoańskie obywatelstwo"

0

0

Wiadomo ile osób było na stadionie podczas prezentacji?

0

Jest tu ktoś kto ogarnia mody do minecrafta chciałem zainstalować sobie otifine i minimape ale niestety działa to chyba trochę inaczej niż kilka lat temu po zainstalowaniu forge wyskoczył mi komunikat że optifine nir jest kompatybilny, tak samo z mapą, jest jakiś zamiennik forge czy jak to teraz działa (wersja 1.14.3)

0

Co sądzicie o serialu American Gods warty obejrzenia?

0

@thecreativepl jakie rangi?

1

Są tu jacyś metińczycy? Chciałbym wrócić do tej pięknej gry i posłuchać opinii o nerwi.

0

Co się dzieje z Romero? Raczej był by lepszym wyborem niż Armani

0

Sędzia to chyba pijany

0

@messi564 imo dobry krok raczej będzie grał i nauczy się gry fizycznej a to może mu tylko pomóc jeżeli w przyszłości zagra gdzieś na zachodzie+ liga rosyjska to nadal top7/8 europy.

0

@ArterkHD Sen o warszawie/wehikuł czasu

0

@Danny Gaucho dobra jestem retarded xD

1

Ile dróżyn wychodzi z grupy na ME u21?

1

Siema zna ktoś stronę gamblingową ze skinami do cs czy raczej już wszystkie powymierały

1

@Momalsino Puchar króla 2013

0

Cena spada xDDDDD

0

@LeoKrol 3 LM przez ostatnie 5 okienek+1 jedna laliga

0

@Azi Chińskie mafje mogły zarobić kilkanaście milionów na ustawkach w meczach niższych lig eutopejskich. Myślisz, że w tych czasach Valencia zaryzykowała by tyle.

0

@Lares Akurat na wygtuwaniu LE to się chłop zna 

32

@Momalsino pewnie był by nawet gorszy.

0

@AboveYou Danke

0

Poleci ktoś jakiegoś dobrego darmowego vpn

0

Możliwe, ale tutaj chyba czuję się po prostu wypalony i to widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?