4

Co tu negocjować 222 mln i nara

2

Jeżeli chodzi o coutinho to on wydaje się być bardziej ogarnięty od neymara i wątpię że będzie gwiazdorzył

0

Dlatego że veratti nie na klaululi a neymar ma.

4

Wątpię że PSG sprzeda Neymara. Oni mają tyle piniędzy że żadna oferta ich nie zadowoli.

1

Neymar nie dorasta messiemu do pięt. Zachowuje się jak rozkapryszone dziecko bo on nie będzie grał jak klub nie kupi brazyljiczyków. Niech się wali i idzie sobie do wspaniałej ligi jaką jest ligue 1. W ataku też będzie miał urugwajczyka i argentyńczyka tylko trochę gorszych

4

Nie rozumiem jednego czemu niektórzy kibice chcą go zatrzymać na siłę. Chce odejść niech odchodzi. Jak przychodził miał być nowym messim. Messi w jego wieku miał 3 złote piłki i nie wyjeżdżał w kwietniu lub w marcu na urodziny siostry

0

Zgodzę się z Tobą, że Umtiti czy Digne to dobre transfery ale uważam że Perez potrafił by wyciągnąć więcej za Pedro czy Alexisa zgadzam się że barca nie jest taka bogata jak PSG Real czy Manchestery ale sam fakt tego źe nie sprowadzili Asensio tylko dla tego że szkoda było dać im za niege kilkaset tysięcy więcej to jest pośmiewisko. A jeżeli chodzi o wysokie transfery to Suarez kosztował ponad 80 mln to nie jest tak źe barce nie stać klub ma wielkie przychody ze sprzedaży koszulek karnetów pieniędzy od sicios praw telewizyjnych i spąsorów

1

Niestety to prawda jeżeli chodzi o transfery to mamy januszy w klubie real potrafi sprzedać rezerwowego za 80 mln a my za 4 nie dostajemy nawet 20 mln.
Zamiast Eriksena czy innego dobrego pomocnika chcą kupić paulinho za 40 mln.

1

Barca nie ma tu nic do gadania jeżeli PSG wpłaci klauzulę to mogą kontraktować neymara. A jeżeli Barca zgodziła się opuścić cenę to jest dramat.

1

Bartomeu powinien wyjść do tego szejka i pokazać mu soczystego fucka i klauzule neymara

2

Powinien bardziej w siebie wierzyć.Moim zdaniem raczej to on będzie występował więcej niż vidal. Ale wszystko zależy od trenera

0

Espai barca miał powstać i bez sprzedaży neymara a wzmocnienia składu by się przydały

0

Nie ma co płakć nad rozlanym mlekiem .Ja już wolę Deulofeu który chce grać dla Barcy i będzie dawał z siebie wszystko, niż gościa który leci na haj$ a za 222mln można zrobić 2,3 dobre transfery.

0

Żaden piłkarz nie jest ponad klub i nie powinno się rujnować sytuacji finansowej tylko dla tego że gwiazdka z brazyli chce więcej hajsu

0

Można łatwo wyciągnąć alexisa z Arsenalu. Sam piłkarz raczej woli grać w LM a transfer powinien zamknąć się w okolicach 70 80 ml i zostaje ponad 100mln na pomocnika

0

Wiele razy całował herb a teraz nawet nie wyjaśni kibicom całej sprawy. Chociaż z szacunku dla Barcy powinien powiedzieć czy odchodzi czy nie

1

Niestety możesz mieć rację. Obecny zarząd to patologia. Barca utraciła swoją tożsamość coraz mniej wychowanków i wszystko dla kasy a wzmocnień nie ma.

0

żaden piłkarz nie jest ponad klub tyle w temacie

0

piłkarze mówią wiele rzeczy jak dla mnie jak woli pieniądze to niech odchodzi wolę żeby w barcy grał deulofeu który chce grać w barcy i dawać z siebie wszystko

0

40 milionów za to drewno? Jprd jak bartomeu się nie ogarnie to następny sezon bez pomocnika klasy światowej może być fatalny :(

0

szok i niedowierzanie barcelona zrobiła transfer

0

Po 6:1 piłkarze myśleli że wygrają z Deportivo stojąc
A jest więcej takich meczy w których zawodnicy blaugrany stali zamiast biegać i przez to barca straciła majstra

1

Ja pierdole ludzie spinacie się że sędziowie pomogli realowi (choć barcelonie też kilka razy pomogli) ale gdyby piłkarze biegali a nie stali na boisku to mecz z Deportivo nie skończył by się porażką, jeżeli chodzi o mecz z betisem to klub taki jak barca powinien w pierwszej połowie zakończyć taki mecz. A jest o wiele więcej takich meczy w których nie pokazali zaangażowania.Podsumowując gdyby piłkarze byli bardziej zaangażowani w grę to dzisiaj my a nie biali świętowalibyśmy mistrzostwo.

0

Uważam że barca nie powinna kupować Pogby tylko Verattiego

0

hat trik

0

1

4

Figo się sprzedał Realowi

0

0:4

0

prawie

0

samobuj może manita

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?