0

W przypadku jest dogrywka bądź karne ale nie jestem pewien ale masz racje fajnie jakby oddali im puchar

1

Ktoś jeszcze poważnie myśli o paulinho?

3

Po co Reus i tak się połamie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

49

oby tylko paulinho nie dostał lekkiej kontuzji ;)

0

Szanuję jego decyzje ale nie sposób w jaki odchodził

4

Przy tych cenach to jest wyprzedaż

4

Nie widzę sensu oddawać Gomesa. Trzeba dać mu ten sezon na ogranie jest jeszcze młodym i perspektywicznym zawodnikiem.

0

A wiesz na jakim kanale?

0

Wiadomo czy mecz będzie transmitowany w TV?

1

Jego wartość według transfermarktu to 20 mln więc 32 to raczej dobra cena za solidnego obrońce

1

Dobry solidny zawodnik idealny zmiennik dla Umtitiego czy Pique a 32 mln przy dzisiejszych cenach nie jest zbyt wygórowane

0

A Dembele dodatkowo (według mnie) miał lepszy sezon

2

200 mln za Mbappe to już jest przesada przy takiej cenie to Lukaku czy Morata to tanie transfery

0

Po problemie neymar się wykupił

0

No nareszcie koniec tej szopki

0

Realu nie stać. Też naruszyli by FFP

0

No chyba ich popierdoliło już chyba nikt nie chce neymara w Barcy a oni na się chcą go zatrzymać w LaLidze

0

Dani odszedł bo ten zarząd to banda debili

0

uważam że jedyny a zarazem ostatni wpis na tej stroni o neymarze powinien pojawić się po ty jak od kasy klubu wpłynie 222 mln

0

Mam nadzieję że valverde posadzi go na ławce a jak będzie chciał odejśc to za rok klauzula 250 mln

0

No i koniec tej szopki ktoś chce go kupić daje 222 mln i koniec

1

Wreszcie zarząd pokazuje jaja szkoda tylko że tak późno. A wysokość premi dla ojca neymara to jest jakaś kpina 26 mln za nic

0

Traktuje klub jakby nic dla niego nie znaczył. Wystarczyło by żeby powiedział czy odchodzi czy nie. Myślę że kibicom łatwiej było by pogodzić się z odejściem gdyby sprawa była jasna a on by wszystko wytłumaczył.

0

Nie chodzi o to że odchodzi tylko w jaki sposób.

2

Ronaldo mógł zarabiać 100mln za sezon w chinach

1

Niech już odchodzi żeby barca mogła szybciej sprowadzić nowych zawodników.

2

Ale oni chcą sprowadzić Neymara po to aby zbudować dobrą drużynę więc nie widzę sensu aby sprzedawali lub oddawali verrattiego

3

Na takiej że pewnie kibicuje Barcy i przez to nazywa się kibicem

0

Jeżeli będzie bez podwyżki to spoko opcja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?