daraka220
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
gdzieś w polsce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W przypadku jest dogrywka bądź karne ale nie jestem pewien ale masz racje fajnie jakby oddali im puchar
1
Ktoś jeszcze poważnie myśli o paulinho?
3
Po co Reus i tak się połamie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
49
oby tylko paulinho nie dostał lekkiej kontuzji ;)
0
Szanuję jego decyzje ale nie sposób w jaki odchodził
4
Przy tych cenach to jest wyprzedaż
4
Nie widzę sensu oddawać Gomesa. Trzeba dać mu ten sezon na ogranie jest jeszcze młodym i perspektywicznym zawodnikiem.
0
A wiesz na jakim kanale?
0
Wiadomo czy mecz będzie transmitowany w TV?
1
Jego wartość według transfermarktu to 20 mln więc 32 to raczej dobra cena za solidnego obrońce
1
Dobry solidny zawodnik idealny zmiennik dla Umtitiego czy Pique a 32 mln przy dzisiejszych cenach nie jest zbyt wygórowane
0
A Dembele dodatkowo (według mnie) miał lepszy sezon
2
200 mln za Mbappe to już jest przesada przy takiej cenie to Lukaku czy Morata to tanie transfery
0
Po problemie neymar się wykupił
0
No nareszcie koniec tej szopki
0
Realu nie stać. Też naruszyli by FFP
0
No chyba ich popierdoliło już chyba nikt nie chce neymara w Barcy a oni na się chcą go zatrzymać w LaLidze
0
Dani odszedł bo ten zarząd to banda debili
0
uważam że jedyny a zarazem ostatni wpis na tej stroni o neymarze powinien pojawić się po ty jak od kasy klubu wpłynie 222 mln
0
Mam nadzieję że valverde posadzi go na ławce a jak będzie chciał odejśc to za rok klauzula 250 mln
0
No i koniec tej szopki ktoś chce go kupić daje 222 mln i koniec
1
Wreszcie zarząd pokazuje jaja szkoda tylko że tak późno. A wysokość premi dla ojca neymara to jest jakaś kpina 26 mln za nic
0
Traktuje klub jakby nic dla niego nie znaczył. Wystarczyło by żeby powiedział czy odchodzi czy nie. Myślę że kibicom łatwiej było by pogodzić się z odejściem gdyby sprawa była jasna a on by wszystko wytłumaczył.
0
Nie chodzi o to że odchodzi tylko w jaki sposób.
2
Ronaldo mógł zarabiać 100mln za sezon w chinach
1
Niech już odchodzi żeby barca mogła szybciej sprowadzić nowych zawodników.
2
Ale oni chcą sprowadzić Neymara po to aby zbudować dobrą drużynę więc nie widzę sensu aby sprzedawali lub oddawali verrattiego
3
Na takiej że pewnie kibicuje Barcy i przez to nazywa się kibicem
0
Jeżeli będzie bez podwyżki to spoko opcja