0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Veratti też chciał odejść i co? PSG go zatrzymało bo podpisał coś takiego jak kontrakt. Żaden piłkarz nie pomyśli sobie ''nie będę grał to mnie sprzedadzą'' przed mistrzostwami świata

0

Veratti też nie przychodził na treningi a potem przepraszał klub i kibiców

0

Samo odejście piłkarza jest zrozumiała ale gdyby ta klauzula była wyższa to barca dostała by więcej pieniędzy nawet gdyby PSG jej nie opłaciło spokojnie mogli dać za niego 250

0

Po PSG zarząd powinien podnieść mu klauzulę a nie płacę

3

Różnica jest taka że Neymar miał klauzulę a Coutinho nie ma.

3

Sport już pisał że prezętacja cou i dembele we wtorek tylko nie dodał którego roku....

0

Islam religia pokoju....

1

Akurat gomes nie był tym najgorszym porównując go z rakiticiem który kompletnie nic nie robił gomes pokazywał się chociaż do gry

5

ona nie była ani sztuczna ani zmanipulowana po prostu większość chce jego dymisji

0

Jaką skuteczność barcelona w meczu z realem miała może 2,3 sytuacje 100%. Dominacja barcy polagała na tym że podawali na 20 25 metrze i albo odbijali się od obrony realu albo vidal wrzucał piłki ala Alves

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sąd odrzucił zarzuty o zadłużeniu klubu rossel wymyślił to wszystko po to żeby zostać prezydentem

3

Wreszcie jakiś normalny komentarz. Trzeba dać mu szanse a nie skreślać przed jego pierwszym meczem

0

Suarez czy Ronaldo to dwa pajace których gra czasami nie przypomina piłki nożnej

2

Gdyby Laporta był prezydentem to Paulinho kosztował 20 mln a Ney został by w drużynie

0

Większość podjarała się trypletem i przez to bartomeu został

0

Oby jak najwięcej

3

I to jest problem barcy olewają wychowanków

0

Przejedź sobie lekko ręką po piszczelu to mniej więcej poczuł suarez który był przygotowany na to żeby upaść. Każdy sędzia piłkarski po obejrzeniu powtórki dał by żółtą suarezowi za symulacje. Tyle w temacie. Ten karny był jeszcze głupszy od tego z PSG

0

Faul był by wtedy gdyby navas wjechał mu w nogi a on go ledwo musną gdyby za to dawali karne to każdy kontakt napastnika z obrońcą w polu karnym kończył by się 11. Trochę obiektywizmu nie zaszkodzi. Najgorsze jest to że po 2 "prezentach" od sędziego barca i tak przegrała 1:3

0

To z ronaldo i umtitim to nie było na serio. An symulka ani karny.A jeżeli chodzi o karnego dla barcy to prostu to była żałosna symulka suareza który upadł zanim navas dotkną go rękami. Trzeba się z tym pogodzić na napadzie mamy wspaniałego piłkarza ale jednocześnie żałosnego symulanta

1

Oni już ich od 3 tygodni sprowadzają....

0

obejrzyj sobie to już bardziej za starcie umtitiego z ronaldo mógł byc podyktowany karny

0

Gdyby strzelanie było takie łatwe to każdy zawodnik strzelał by 12 bramek w LM

0

NIe. Nawet jeżeli był kontakt to suarez nie miał szans dojścia do piłki.

3

Suarez w wiekszości spotkań próbuje symulować. W hiszpani powinni zrobić tak jak w Angli i karać symulanów. To co robią Suarez czy ronaldo to nie jest piłka nożna tylko parodia

0

W Hiszpani powinni zrobić jak w chinach albo w Katarze i zatrudnić sędziów z zagranicy i wprowadzić var.

4

Gdyby za zachowania Cr7 były zawieszenia to Luis Suarez nie zagrał by połowy meczów w sezonie. A za ten mecz to jedyne zawieszenie powinien dostać sędzia bo to co on wczoraj odwalał to jakiś dramat takie zachowania niszczą przyjemność ogladania piłki nożnej

0

Zamiast CR7 to powinni sędziego zawiesić bo to co wczoraj wyprawiał to jest paranoja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?